5 دلیل برای خرید بیمه شخص ثالث رازی + راز تخفیفات عجیب رازی

۵ دلیل برای خرید بیمه شخص ثالث رازی + راز تخفیفات عجیب رازیزمان مطالعه ۲ دقیقه

چرا بیمه شخص ثالث رازی بخریم؟

با بیمه شخص ثالث رازی نگران حوادث ناگوار آینده نباشید!

بیمه یک امر مهم برای پوشش دهی و سر و سامان دادن به اوضاع آشفته اتفاقات ناگوار است. با بیمه شخص ثالث رازی نگران هیچ چیز نبوده و آینده را در کنترل خود داشته باشید.

 

بیمه رازی یک بیمه پرکاربرد در ایران

بیمه رازی جز شرکت های بیمه گر کارآمد و محبوب به شمار می رود. ایجاد طرح های خلاقانه برای پوشش دهی افراد، اشیا، سوانح و خانواده از جمله هدف های مثبت بیمه رازی محسوب می شود. از جمله این بیمه های پر کاربرد می توان به بیمه شخص ثالث، بیمه خودرو، بیمه مهندسی، بیمه باربری، بیمه عمر و سرمایه، بیمه طرح امید برای کودکان، بیمه طرح مشترک برای خانواده، بیمه بازنشستگی و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. عموم شرکت های بیمه در اجرای قوانین تصویب شده برای نوع خاصی از بیمه همانند بیمه شخص ثالث بر پایه یک محور حرکت می کنند. مسئله ای که امتیازات و برتری یک شرکت بیمه نسبت به دیگر رقیبان را هویدا می سازد دقت، سرعت و هوشمندی در جبران هرچه سریع تر خسارت ها است.

برای خرید بیمه شخص ثالث کلیک کنید.

بیمه شخص ثالث رازی

بیمه شخص ثالث یک قانون اجباری است که بر طبق قوانین تصویب شده در سال ۱۳۴۷ تمامی دارندگان خودرو موظف هستند برای تردد در مجامع شهری نسبت به خرید بیمه شخص ثالث اقدام نمایند. صاحبان خودرو در صورت عدم توجه به برخورداری از این بیمه، مجاز به رانندگی در سطح شهر نیستند. در صورت مشاهده اتومبیل بدون این بیمه توسط راهنمایی و رانندگی، خودرو توقیف خواهد شد. با بیمه شخص ثالث رازی، خسارت های مالی از ۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تا سقف ۳۰ میلیون تومان و خسارت های جانی تا سقف ۳۲۱ میلیون تومان حوادث پیش آمده تحت پوشش و قابل جبران است. خسارت های مربوط به آسیب به اموال، پرداخت هزینه درمان، نقص عضو و پرداخت دیه از موارد مهم در بیمه شخص ثالث رازی هستند. تخفیفات نیز در جهت کاهش مبالغ بیمه شخص ثالث رازی تا سقف مبالغ تعیین شده به بیمه گزار تعلق می پذیرد.

خرید بیمه شخص ثالث

‎با بیمه شخص ثالث رازی خسارت ها را به حداقل برسانید

بیمه شخص ثالث رازی یک بیمه معتبر و با تجربه در زمینه پوشش دهی خسارات و جبران سریع آسیب های وارده به فرد زیان دیده است. با بیمه رازی ایمن و آسوده برانید و در هنگام تصادف و یا سوانح ناخواسته و ناگوار نگران مساله ای نباشید. با بیمه شخص ثالث رازی و انجام مقررات مربوط به آن خسارت های جانی و مالی جبران می شود. فرد می تواند با ارائه مدارک خواسته شده در حوادث مالی اعم از اصل کوپن برگ بیمه، فرم درخواست خسارت، اصل بیمه نامه شخص ثالث، گواهی نامه راننده، کارت خودرو، سند خودرو، کروکی تصادف و مدارک خواسته شده در حوادث جانی مانند کوپن برگ، گواهی نامه، کروکی، گزارش پلیس، گواهی پزشکی قانونی، رای دادگاه و … از پوشش دهی بیمه شخص ثالث در شرکت بیمه رازی برخوردار شود.

 

[alert type=”success”]با مراجعه به فروشگاه اینترنتی بیمه ماهان می توانید بیمه شخص ثالث رازی را با مشاوره رایگان و بهترین تخفیفات خریداری کنید. در آخر نیز بیمه نامه خود را رایگان درب منزل تحویل بگیرید.[/alert]

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه