بیمه بدنه خودرو صفر

بیمه بدنه خودرو صفر | آیا خودرو صفر نیاز به بیمه دارد؟زمان مطالعه ۵ دقیقه

بیمه بدنه خودروصفر

بعد از بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه مهم‌ترین بیمه برای خودروها به شمار می‌رود. بیمه بدنه ماشین صفر نیز از مهم‌ترین موضوعاتی است که در هنگام خرید بیمه برای ماشین، به آن فکر می‌کنیم. برخلاف بیمه شخص ثالث اجباری، بیمه بدنه ماشین اختیاری است و فرد به صورت دلخواه می‌تواند برای خودرو خود بیمه بدنه اختیار کند.

آیا ماشین صفر بیمه دارد؟

حال فرض کنید که خودروی صفر خریده‌اید. یک تصادف ساده و معمولی می‌تواند از قیمت ماشین شما کسر کند. اینجاست که بیمه بدنه می‌تواند راه گشا باشد. بیمه بدنه خودرو نه تنها خسارت خودروی شما بلکه افت قیمت ماشین شما را نیز بر اساس کارشناسی بیمه گر محاسبه و پرداخت خواهد نمود. بیمه بدنه خودرو برای یک ماشین صفر مانند یک امر حیاتی است. بسیاری از کمپانی‌های بزرگ ماشین‌های صفر خود را قبل از خروج از کارخانه بیمه بدنه می‌کنند.

چرا خرید بیمه بدنه خودرو صفر ضروری است؟

فراموش نکنید که حادثه همیشه وجود دارد. نمی توان آینده را با اما و اگر ساخت. پس همان طور که برای خرید و اجاره خانه به دنبال پارکینگ و سرپناه برای خودروی خود هستید با خرید یک بیمه بدنه مناسب ماشین خود را از هر نظر ایمن کنید. اگر می‌خواهید بدانید آیا ماشین صفر بیمه دارد حتما در زمان خرید خودرو این موضوع را بررسی کنید.

چرا خرید بیمه بدنه ضروری است؟

بسیاری از مردم اطلاعات دقیقی در مورد بیمه بدنه خودرو ندارند. به همین منظور اهمیت چندانی نیز برای آن قائل نمی شوند. اما ما می خواهیم به شما بگوییم که بیمه بدنه برای خودرو یک ضرورت است. این مهم زمانی اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند که خودرویتان صفر باشد. در زیر مزایای بیمه بدنه خودرو و ضرورت بیمه بدنه برای خودروی صفر را ارائه می کنیم. با ما تا انتهای مقاله همراه شوید. ابتدا لیستی از مزایا و خدماتی که بیمه بدنه خودرو ارائه می کند را بیان می‌کنیم تا بدانیم بیمه بدنه خودرو صفر چرا اهمیت دارد.

برای خرید بیمه بدنه کلیلک کنید.

مزایای بیمه بدنه برای خودروی صفر

بیمه بدنه خودرو صفر | آیا خودرو صفر نیاز به بیمه دارد؟

      پرداخت تمامی خسارت خودروی شما در تصادفات به ‌صورت نقدی خواه شما مقصر باشید یا زیان دیده.

بیمه بدنه خودرو صفر | آیا خودرو صفر نیاز به بیمه دارد؟

      در صورت عدم‌خسارت می توانید در هنگام خرید و یا تمدید تخفیف بگیرید.

بیمه بدنه خودرو صفر | آیا خودرو صفر نیاز به بیمه دارد؟

      می توانید تخفیفات و بیمه بدنه خودروتان را به یک ماشین دیگر انتقال دهید (برای مثال وقتی خودروی خود را عوض می کنید و تمایل به حفظ تخفیفات خود دارید).

بیمه بدنه خودرو صفر | آیا خودرو صفر نیاز به بیمه دارد؟

     بیمه بدنه خودرو را می توانید به صورت اقساط خریداری نمایید.

بیمه بدنه خودرو صفر | آیا خودرو صفر نیاز به بیمه دارد؟

      ددر صورت سرقت خودرو، کل مبلغ خودرو با کسر فرانشیز توسط بیمه بدنه پرداخت می‌شود. در نتیجه با خرید بیمه بدنه ماشین صفر می‌توانید از مزایای بسیاری بهره‌مند گردید.

خرید بیمه بدنه

ویژگی‌های بیمه بدنه خودرو صفر تنها بدین موارد ختم نمی‌شود. سرقت جزئی لوازم و قطعات خودرو، شکسته شدن شیشه، حوادث طبیعی، هزینه ایاب و ذهاب، پاشیدن مواد شیمیایی و اسیدی، نوسانات قیمت، پوشش هزینه توقف خودروهای بارکش و اتوکار، پوشش ترانزیت و پوشش حذف استهلاک از دیگر مواردی است که یک بیمه بدنه خودرو بر اساس نیاز مشتری ارائه می کند. به همین دلیل با بیمه بدنه خودرو صفر می‌توانید از ماشین‌تان به خوبی مراقبت کند و از بین رفتن سرمایه‌تان جلوگیری کرد.

فرانشیز بیمه بدنه برای خودروی صفر

فرانشیز بیمه های بدنه در حالت کلی به شکل زیر محاسبه می شود.

فرانشیز خسارت اول %۱۰ حداقل ۵۰ هزار تومان

 فرانشیز خسارت دوم %۲۰ حداقل ۱۰۰ هزار تومان

فرانشیز خسارت سوم و بعدی %۳۰ حداقل ۱۵۰ هزار تومان

فرانشیز خسارت شیشه شکسته %۲۰

همین حالا بیمه بدنه خودروی صفر خود را با شرایطی ویژه از فروشگاه آنلاین بیمه ماهان خریداری نمایید و ایمنی سرمایه خود را افزایش دهید. با بیمه بدنه خودرو صفر می‌توانید با خیالی آسوده از بهترین ماشین‌ها استفاده کنید و دیگر نگران آسیب و مشکلات آن نباشید.

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه