بیمه بدنه خودرو صفر | آیا خودرو صفر نیاز به بیمه دارد؟

بیمه بدنه خودرو صفر | آیا خودرو صفر نیاز به بیمه دارد؟زمان مطالعه ۲ دقیقه

بیمه بدنه خودروصفر

بعد از بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه مهم ترین بیمه برای خودروها به شمار می رود. برخلاف بیمه شخص ثالث اجباری، بیمه بدنه ماشین اختیاری است و فرد به صورت دلخواه می تواند برای خودرو خود بیمه بدنه اختیار کند.

حال فرض کنید که خودروی  صفر خریده اید. یک تصادف ساده و معمولی می تواند از قیمت ماشین شما کسر کند. اینجاست که بیمه بدنه می تواند راه گشا باشد. بیمه بدنه خودرو نه تنها خسارت خودروی شما بلکه افت قیمت ماشین شما را نیز بر اساس کارشناسی بیمه گر محاسبه و پرداخت خواهد نمود. بیمه بدنه خودرو برای یک ماشین صفر مانند یک امر حیاتی است. بسیاری از کمپانی های بزرگ ماشین های صفر خود را قبل از خروج از کارخانه بیمه بدنه می کنند.

فراموش نکنید که حادثه همیشه وجود دارد. نمی توان آینده را با اما و اگر ساخت. پس همان طور که برای خرید و اجاره خانه به دنبال پارکینگ و سرپناه برای خودروی خود هستید با خرید یک بیمه بدنه مناسب ماشین خود را از هر نظر ایمن کنید.

بسیاری از مردم اطلاعات دقیقی در مورد بیمه بدنه خودرو ندارند. به همین منظور اهمیت چندانی نیز برای آن قائل نمی شوند. اما ما می خواهیم به شما بگوییم که بیمه بدنه برای خودرو یک ضرورت است. این مهم زمانی اهمیت ویژه ای پیدا می کند که خودرویتان صفر باشد. در زیر مزایای بیمه بدنه خودرو و ضرورت بیمه بدنه برای خودروی صفر را ارائه می کنیم. با ما تا انتهای مقاله همراه شوید. ابتدا لیستی از مزایا و خدماتی که بیمه بدنه خودرو ارائه می کند را بیان می کنیم.

برای خرید بیمه بدنه کلیلک کنید.

مزایای بیمه بدنه برای خودروی صفر

بیمه بدنه خودرو صفر | آیا خودرو صفر نیاز به بیمه دارد؟       پرداخت تمامی خسارت خودروی شما در تصادفات به ‌صورت نقدی خواه شما مقصر باشید یا زیان دیده.

بیمه بدنه خودرو صفر | آیا خودرو صفر نیاز به بیمه دارد؟       در صورت عدم‌خسارت می توانید در هنگام خرید و یا تمدید تخفیف بگیرید.

بیمه بدنه خودرو صفر | آیا خودرو صفر نیاز به بیمه دارد؟       می توانید تخفیفات و بیمه بدنه خودروتان را به یک ماشین دیگر انتقال دهید (برای مثال وقتی خودروی خود را عوض می کنید و تمایل به حفظ تخفیفات خود دارید).

بیمه بدنه خودرو صفر | آیا خودرو صفر نیاز به بیمه دارد؟      بیمه بدنه خودرو را می توانید به صورت اقساط خریداری نمایید.

بیمه بدنه خودرو صفر | آیا خودرو صفر نیاز به بیمه دارد؟       در صورت سرقت خودرو، کل مبلغ خودرو با کسر فرانشیز توسط بیمه بدنه پرداخت می شود.

ویژگی های بیمه بدنه خودرو صفر تنها بدین موارد ختم نمی شود. سرقت جزئی لوازم و قطعات خودرو، شکسته شدن شیشه، حوادث طبیعی، هزینه ایاب و ذهاب، پاشیدن مواد شیمیایی و اسیدی، نوسانات قیمت، پوشش هزینه توقف خودروهای بارکش و اتوکار، پوشش ترانزیت و پوشش حذف استهلاک از دیگر مواردی است که یک بیمه بدنه خودرو بر اساس نیاز مشتری ارائه می کند.
خرید بیمه بدنه

فرانشیز بیمه بدنه برای خودروی صفر

فرانشیز بیمه های بدنه در حالت کلی به شکل زیر محاسبه می شود.

فرانشیز خسارت اول %۱۰ حداقل ۵۰ هزار تومان

 فرانشیز خسارت دوم %۲۰ حداقل ۱۰۰ هزار تومان

فرانشیز خسارت سوم و بعدی %۳۰ حداقل ۱۵۰ هزار تومان

فرانشیز خسارت شیشه شکسته %۲۰

[alert type=”success”]همین حالا بیمه بدنه خودروی خود را با شرایطی ویژه از فروشگاه آنلاین بیمه ماهان خریداری نمایید.[/alert]

 

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی

مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه