قیمت بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث تندر L90 سال 98 + کد تخفیف

قیمت بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث تندر L90 سال ۹۸ + کد تخفیفزمان مطالعه ۳ دقیقه

بیمه شخص ثالث تندر ۹۰ | بیمه بدنه تندر ۹۰

خودروی تندر ۹۰ که به نام ال ۹۰ نیز شناخته می شود، از محبوب ترین خودرو های اروپای شرقی و ایران است. این خودرو به عنوان یکی از بهترین گزینه های کلاس B در خاورمیانه به شمار می رود.

تندر ۹۰ ظاهر ساده و بدون پیچیدگی ای دارد. این سادگی در تمامی قسمت های آن مشاهده می شود. بعضی ها این سادگی را حتی نقطه ضعف شرکت رنو می دانند. رنو با تولید محصولاتی چون تالیسمان نشان داده است که مشکلی برای تولید محصولات با ظرافت و زیبایی ندارد. اما فقط ترجیح می دهد که خودرو های کلاس B خود را بدون هیچ ظرافتی بسازد.

این سادگی خود می تواند دلیلی برای محبوبیت تندر ۹۰ در کشور باشد. سادگی تندر ۹۰ تنها به داخل آن محدود نمی شود و به گفته کارشناسان این حوزه، تندر۹۰ از لحاظ موتور و مشخصات فنی نیز سادگی خاصی دارد و این مورد هزینه های مربوط به تعمیرات تندر۹۰ را بسیار کاهش داده است.

تندر ۹۰ موتور ۱۶۰۰ سی سی با توان ۱۰۵ اسب بخار دارد؛ در صورتی که در این کلاس خودرو معمولا از موتور های ضعیف تری استفاده می شود.

از دیگر مزایای این خودرو جادار بودن آن است. جاداری خودرو به گونه ای است که به طور مثال، سه نفر با قدی معادل ۱۸۰ سانتی متر به سادگی در صندلی عقب این خودرو جا می شوند.

مهم ترین انواع خودرو ال۹۰ عبارتند از:

       رنو تندر۹۰  E0

       رنو تندر۹۰  E1

       رنو تندر۹۰  E2

       رنو تندر۹۰ اتوماتیک

       پارس تندر

       تندر۹۰ پیکاپ

       تندر پلاس

برای خرید بیمه بدنه کلیک کنید.

کد تخفیف ویژه تندر L90

خرید بیمه شخص ثالث تندر۹۰

بیمه شخص ثالث تندر۹۰ همانند سایر خودروهای موجود در کشور بستگی به چندین معیار عمومی مصوب بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دارد. تعرفه بیمه مرکزی، تاریخ انقضای بیمه و سال ساخت از مهم ترین فاکتورهای محاسبه قیمت بیمه شخص ثالث هستند. برای انتخاب بهترین شرکت بیمه شخص ثالث تندر۹۰ می توانید قیمت های مختلف شرکت های بیمه را با یکدیگر مقایسه کنید و پوشش های آنها را بسنجید و با توجه به نیاز خود بهترین آنها را خریداری کنید.

برای مثال قیمت بیمه شخص ثالث یک خودروی تندر۹۰ مدل ۱۳۹۷ با شرایط و پوشش های زیر

       مدت بیمه نامه : یک ساله

      پوشش مالی : پوشش ۹ میلیون تومانی با سقف پوشش : ۹۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

       پوشش جانی : پوشش ۳۶۰ میلیون تومانی با سقف پوشش : ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

       پوشش راننده : پوشش ۲۷۰ میلیون تومانی با سقف پوشش : ۲,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

       سنوات تخفیف عدم خسارت ثالث امسال : ۱ سال (%۵ تخفیف)

       سنوات تخفیف عدم خسارت سرنشین امسال : ۱ سال (%۵ تخفیف)

به مبلغ  ۱۸,۱۵۴,۳۸۶ ریال می رسد.

لازم به ذکر است که این قیمت، تفاوت چندانی با قیمت خودروهای دیگر، حتی پراید ندارد.

خرید بیمه بدنه

خرید بیمه بدنه تندر۹۰

بیمه بدنه L90 یا تندر۹۰ نیز همانند بیمه شخص ثالث L90 تفاوت به خصوصی با دیگر خودروها ندارد. قیمت بیمه بدنه L90 از ۵۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بر اساس سال ساخت و دیگر معیار ها محاسبه می شود. در واقع قیمت آن با توجه به تعرفه های عمومی و تخفیفات است. اما با انتخاب متناسب با شرایط شخصی بیمه گزار می توان تا %۸۰ بر روی بیمه بدنه تخفیف گرفت.

قیمت بیمه بدنه یک دستگاه خودرو تندر۹۰ مدل ۱۳۹۷ در بیمه رازی برای سال جاری معادل ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است که با خرید این بیمه نامه از فروشگاه آنلاین ماهان با تخفیف به مبلغ ۸۹۰ هزار تومان می رسد. لازم به ذکر است این مبلغ در برابر خطرات و خساراتی که در طول یک سال ممکن است به وجود بیاید بسیار ناچیز است.

[alert type=”success”]کاربران گرامی همواره می توانند با مراجعه فروشگاه آنلاین بیمه ماهان و یا تماس با شماره ۸۸۶۸۵۳۳۶ بیمه نامه خود را غیر حضوری خریداری کرده و آن را درب منزل و یا محل کار خود به صورت رایگان دریافت نمایند.[/alert]

 

 

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه