کدام بیمه مسافرتی برای اخذ ویزا و اقامت مناسب است ؟

کدام بیمه مسافرتی برای اخذ ویزا و اقامت مناسب است ؟زمان مطالعه ۲ دقیقه

بیمه مسافرتی ویزا و اقامت

بیمه مسافرتی یکی از خدمات شرکت های بیمه ای برای افرادی است که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند و برای اخذ ویزا و اقامت احتمالی می بایست آن را تهیه کنند. از آن جایی که سفارت های بعضی از کشورها با هر نوع بیمه مسافرتی حاضر به دادن ویزا نیستند، این سوال برای متقاضیان به وجود می آید که چه نوع بیمه مسافرتی برای ویزا مناسب است.

در این نوشتار قصد داریم تا در مورد این که چه نوع بیمه مسافرتی برای ویزا مناسب است و این که آیا بیمه های مسافرتی آنلاین برای ویزا معتبر هستند یا خیر، اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم.

مزایای خرید بیمه مسافرتی برای اخذ ویزا و اقامت

خرید آنلاین بیمه مسافرتی دارای مزایای بسیار زیادی برای متقاضیان این نوع بیمه ها است که به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم.

یکی از مزایای استفاده از خرید آنلاین بیمه مسافرتی این است که در وقت و هزینه های شما صرفه جویی زیادی خواهد شد و دیگر لازم نیست در ترافیک و شرایط آب و هوایی مختلف به شرکت های بیمه ای و یا نمایندگی های آن ها بروید و بیمه را خریداری نمایید.

مزیت دیگر خرید آنلاین بیمه مسافرتی از بیمه ماهان صرفه جویی در پروسه های اداری مربوط به اخذ ویزا و اقامت از سفارت خانه های کشور های مختلف در ایران است. اخذ ویزا و اقامت پروسه ای طولانی مدت و وقت گیر است از این رو خرید بیمه مسافرتی در کمتر از ۵ دقیقه می تواند به این روند طولانی و خسته کننده کمک شایانی کند.

می توانید با گوشی و یا کامپیوتر خود این کار را به راحتی در خانه و یا محل کار خود انجام دهید. در این روش شما می توانید قیمت های مختلف این نوع بیمه را با انتخاب گزینه های مختلف، قبل از خرید ببینید و خدمات مورد نظر خود را انتخاب و به راحتی بیمه خود را خریداری نمایید.

در بسیاری موارد افرادی اقدام به خرید بیمه نامه مسافرتی از شرکت ها و فروشگاه های نامعتبر بیمه ای می کنند و بعد از خرید با این مسأله مواجه می شوند که این بیمه نامه مورد قبول سفارت خانه نیست و باید برای خرید بیمه نامه مسافرتی دیگری که معتبر باشد اقدام کنند.

خرید بیمه مسافرتی

روش خرید آنلاین بیمه مسافرتی

برای خرید آنلاین بیمه مسافرتی، ابتدا به سایت شرکت بیمه ای مورد نظر خود مراجعه کنید. بعد از وارد شدن به سایت به قسمت خرید آنلاین بیمه مسافرتی مراجعه کنید و مراحل زیر را انجام دهید.

ابتدا کشور و مقصد مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس گزینه های مدت زمان مسافرت و تاریخ تولد خود را نیز وارد نمایید. به این نکته توجه داشته باشید که اگر بیمه مسافرتی شما مربوط به اخذ ویزای شنگن و سفر به اروپا است، حتما از طرح های نامحدود و یا طرح های شنگن خریداری کنید، زیرا این طرح ها مورد قبول سفارت و از شرایط لازم برای اخذ ویزا هستند. بعد از این مرحله انواع بیمه های مسافرتی و نوع پوشش های آن با قیمت های آن ها برای شما به نمایش در خواهد آمد و شما می توانید هر یک از آن ها را که مد نظرتان است انتخاب کنید.

پس از انتخاب نوع بیمه مسافرتی خود وارد مرحله پرداخت خواهید شد. با داشتن یک کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم می توانید به راحتی پرداخت تان را انجام دهید و نیاز به رفتن به بانک و یا مراجعه به دستگاه عابر بانک نیست. در آخر نیز بیمه نامه خود را در قالب یک فایل PDF دریافت و پرینت نمایید. این پرینت همان مدرک بیمه مسافرتی شماست و می توانید آن را به عنوان مدرک رسمی و قابل قبول به سفارت و یا هر جای دیگری که مورد نیاز است ارایه دهید و با آن برای اخذ ویزا اقدام کنید. شما به همین راحتی و بدون کمترین دردسر بیمه مسافرتی خود را خریداری نموده اید.

برای خرید بیمه مسافرتی کلیک کنید.

[alert type=”success”]کلیه بیمه نامه های خریداری شده شما از فروشگاه آنلاین بیمه ماهان به عنوان یکی از معتبرترین بیمه های مسافرتی، قابل استفاده برای اخذ ویزا در تمامی سفارت خانه های کشور است.[/alert]

 

 

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی

مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه