استرداد بیمه مسافرتی در صورت عدم قبولی + ضمانت بازگشت وجه

استرداد بیمه مسافرتی در صورت عدم قبولی + ضمانت بازگشت وجهکمتر از یک دقیقه

استرداد بیمه مسافرتی

آشنا بودن با قوانین بیمه و فواید آن می تواند راهی ایمن و کارآمد در به حداقل رساندن خسارات باشد. از دیگر سو با آگاهی از شرایط و قوانین مرتبط با نحوه ابطال و استرداد بیمه مسافرتی نیز می توانید در شرایط خاص با دانش کامل نسبت به استرداد بیمه مسافرتی اقدام نمایید.

استرداد بیمه مسافرتی در صورت عدم قبولی + ضمانت بازگشت وجهبیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی از جمله مهم ترین و کاربردی ترین راهکار های تضمین کننده برای داشتن سفری راحت و عاری از دردسر است. شما برای دریافت ویزای هر کشوری که بخواهید به آن سفر تفریحی، تحصیلی و تجاری داشته باشید، ملزم به خرید بیمه مسافرتی هستید. با خرید بیمه مسافرتی می توانید خطرات پیش بینی نشده و مهم در سفر خود را به حداقل رسانده و در کشور مقصد به مشکل جدی بر نخورید. بیمه مسافرتی همانند چتری مسافر را از مشکلاتی همچون پرداخت هزینه های درمان، سرقت یا گم شدن چمدان یا مدارک هویتی، رساندن دارو، حواله وجه، انتقال فرد به کشور زادگاه خود و به طور کلی تمامی آسیب های مالی و جانی محافظت می کند. ابطال و استرداد بیمه مسافرتی نیز تحت قوانین مشخص امکان پذیر است. فرد می تواند با آگاهی شرایط و مقررات نسبت به ابطال یا استرداد بیمه مسافرتی اقدام نماید.

برای خرید بیمه مسافرتی کلیک کنید.

ابطال و استرداد بیمه مسافرتی

گاهی اوقات بر اثر عدم تمایل، نارضایتی مسافر از خدمت رسانی بیمه و یا پشیمانی فرد از سفر خود، شخص بیمه گزار اقدام به ابطال و استرداد بیمه مسافرتی خود می کند. اما آیا ابطال و استرداد بیمه مسافرتی در هر شرایطی امکان پذیر است؟ باید گفت طبق قوانین و مقررات تدوین شده در شورای قانون گذاری بیمه مرکزی استرداد بیمه مسافرتی و لغو آن تحت شرایط مشخصی قابل انجام است. در نتیجه فرد می تواند نسبت به ابطال و باز پس گیری وجه بیمه خود اقدام نماید. فرد بیمه گزار در ۶ ماه نخست پس از خرید بیمه مسافرتی می تواند نسبت به فسخ قرار داد بیمه اقدام نموده و حقوق خود را خواستار شود.

خرید بیمه مسافرتی

شرایط ابطال و استرداد بیمه مسافرتی

فرد بیمه شده طبق شروط و قوانین زیر می تواند نسبت به فسخ و استرداد بیمه مسافرتی و دریافت وجه خود اقدام نماید.

استرداد بیمه مسافرتی در صورت عدم قبولی + ضمانت بازگشت وجه  در صورتی که سفارت درخواست ویزای فرد را رد کرده باشد. در این شرایط بیمه شده می تواند با به همراه داشتن تاییدیه لغو درخواست ویزا به شعبه بیمه مورد نظر مراجعه نموده و پس از کم شدن %۱۰ از مبلغ اصل بیمه، وجه خود را دریافت نماید.

استرداد بیمه مسافرتی در صورت عدم قبولی + ضمانت بازگشت وجه   اگر سفر فرد بیمه شده قبل از دریافت ویزا کنسل شود. در این حالت بیمه شده می تواند با به همراه داشتن مدارک موجود و با کسر %۱۰ از مبلغ اصل بیمه مابقی وجه خود را دریافت کند.

استرداد بیمه مسافرتی در صورت عدم قبولی + ضمانت بازگشت وجه   اگر سفر فرد بیمه شده بعد از دریافت نمودن ویزا کنسل شود. در این صورت شخص می تواند پس از پایان یافتن مهلت اعتبار ویزا، نسبت به فسخ و استرداد بیمه مسافرتی و دریافت وجه با %۲۰ کسر از مبلغ اصلی اقدام نماید.

فسخ قرارداد بیمه مسافرتی تنها با شرایط ذکر شده امکان پذیر است. هرگونه درخواستی خارج از این موارد قابل اجرا و بحث در شرکت بیمه ای نیست.

 

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی

مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه