استرداد بیمه مسافرتی

استرداد بیمه مسافرتی در صورت عدم قبولی + ضمانت بازگشت وجهزمان مطالعه ۵ دقیقه

استرداد بیمه مسافرتی

شرایط و چگونگی استرداد بیمه مسافرتی موضوع مهمی است که باید در زمان خرید بیمه به آن آگاه باشید. چرا که آشنا بودن با قوانین بیمه و فواید آن می‌تواند راهی ایمن و کارآمد در به حداقل رساندن خسارات باشد. از دیگر سو با آگاهی از شرایط و قوانین مرتبط با نحوه ابطال و استرداد بیمه مسافرتی نیز می‌توانید در شرایط خاص با دانش کامل نسبت به استرداد بیمه مسافرتی اقدام نمایید. دانستن نکات مهم در زمینه استرداد بیمه مسافرتی بسیار مهم است و می‌تواند به شما کمک کند تا به سادگی از شرایط بحرانی خارج شوید. اگر قصد سفر به خارج از کشور را دارید و می‌خواهید درباره استرداد بیمه مسافرتی بدانید، در این مطلب از وبلاگ بیمه ماهان همراه ما باشید. بیمه ماهان یک سایت جامع و کامل برای خرید انواع بیمه است و می‌توان تمام آنها را در کمتر از ۵ دقیقه تهیه کرد. در این مطلب بیشتر درباره بیمه مسافرتی و شرایط استرداد آن بخوانید.

ابطال و استرداد بیمه مسافرتی

استرداد بیمه مسافرتی در صورت عدم قبولی + ضمانت بازگشت وجهبیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی از جمله مهم ترین و کاربردی ترین راهکارهای تضمین کننده برای داشتن سفری راحت و عاری از دردسر است. شما برای دریافت ویزای هر کشوری که بخواهید به آن سفر تفریحی، تحصیلی و تجاری داشته باشید، ملزم به خرید بیمه مسافرتی هستید. با خرید بیمه مسافرتی می‌توانید خطرات پیش بینی نشده و مهم در سفر خود را به حداقل رسانده و در کشور مقصد به مشکل جدی بر نخورید. بیمه مسافرتی همانند چتری مسافر را از مشکلاتی همچون پرداخت هزینه‌های درمان، سرقت یا گم شدن چمدان یا مدارک هویتی، رساندن دارو، حواله وجه، انتقال فرد به کشور زادگاه خود و به طور کلی تمامی آسیب‌های مالی و جانی محافظت می کند. ابطال و استرداد بیمه مسافرتی نیز تحت قوانین مشخص امکان پذیر است. فرد می تواند با آگاهی شرایط و مقررات نسبت به ابطال یا استرداد بیمه مسافرتی اقدام نماید. این قوانین در زمان خرید بیمه مسافرتی ذکر می‌شود. با این حال اگر قصد استراداد بیمه مسافرتی را دارید و نمی‌دانید چگونه و از چه مسیری اقدام کنید، در این مطلب از وبلاگ بیمه ماهان که یک سایت جامع برای فروش انواع بیمه است، همراه‌تان هستیم. این وب سایت یک راهکار فوری و عالی برای خرید بیمه است و می‌تواند در هر شرایطی کنارتان باشد.

ابطال و استرداد بیمه مسافرتی

گاهی اوقات بر اثر عدم تمایل، نارضایتی مسافر از خدمت رسانی بیمه و یا پشیمانی فرد از سفر خود، شخص بیمه گزار اقدام به ابطال و استرداد بیمه مسافرتی خود می کند. اما آیا ابطال و استرداد بیمه مسافرتی در هر شرایطی امکان پذیر است؟ باید گفت طبق قوانین و مقررات تدوین شده در شورای قانون گذاری بیمه مرکزی استرداد بیمه مسافرتی و لغو آن تحت شرایط مشخصی قابل انجام است. در نتیجه فرد می تواند نسبت به ابطال و باز پس گیری وجه بیمه خود اقدام نماید. فرد بیمه گزار در ۶ ماه نخست پس از خرید بیمه مسافرتی می‌تواند نسبت به فسخ قرار داد بیمه اقدام نموده و حقوق خود را خواستار شود. در نتیجه پس از خرید بیمه مسافرتی، امکان استرداد بیمه مسافرتی نیز وجود دارد. با توجه به این نکته می‌توانید با خیالی آسوده‌تر برای خرید بیمه مسافرتی اقدام کنید. بیمه‌ای که از شما در برابر حوادث و مشکلات در کشوری غریب مراقبت خواهد کرد و می‌تواند مشکلات‌تان را به حداقل برساند. این بیمه می‌تواند در برابر موضوعاتی همچون تاخیر پرواز، گم شدن چمدان‌ها، بیماری و دیگر مشکلات کنارتان باشد. با این حال شما می‌توانید بیمه مسافرتی خود را پس هم بدهید.

خرید بیمه مسافرتی

خرید بیمه مسافرتی

با خرید بیمه مسافرتی آن هم به صورت آنلاین و از فروشگاه بیمه ماهان، می‌توانید مطمئن باشید که سفری آرام و بی دغدغه را خواهید داشت. سفری که در آن اگر هواپیما دچار مشکلات شود، بارتان را گم کنید، مدارک‌تان را جا بگذارید، بیمار شوید و به هر چیزی که نیاز داشته باشید، بیمه کنارتان خواهد بود.

از سوی دیگر از آنجا که هزینه بسیاری از درمان‌ها در کشورهای دیگر بسیار بالاست، بیمه با ارائه بیمه مسافرتی از شما بیشتر هم مراقبت خواهد کرد. شما می‌توانید با کمک بیمه مسافرتی مطمئن باشید که در تمام شرایط یک مدرک معتبر و نجات بخش دارید. مدرکی که حافظ شماست و می‌دانید چگونه و با چه ترفندی از بیمه گذار مراقبت کند. ذکر این نکته ضروری است که خرید بیمه مسافرتی بسیار مهم است و بسیاری از سفارت خانه‌ها آن‌را برای ارائه ویزا طلب می‌کنند. پس پیش از سفر حتما برای خرید بیمه مسافرتی آنلاین از بیمه ماهان اقدام بفرمایید.

شرایط ابطال و استرداد بیمه مسافرتی

اگر نیاز به استرداد بیمه مسافرتی داشتید و می‌خواستید که بیمه نامه خود را پس دهید، بیمه ماهان می‌تواند در این زمینه کمک‌تان کند. فراموش نکنید که طبق قوانین بیمه‌ای شما می‌توانید بیمه مسافرتی‌تان را ابطال کنید و وجه آن‌را دریافت نمایید. فقط این موضوع نیاز به بررسی دارد و باید در زمان مناسبی که در قرارداد بیمه مسافرتی‌تان ذکر شده، انجام شود. با توجه به این نکات لطفا در زمان خرید بیمه مسافرتی به تمام جنبه‌های آن توجه کنید و اگر سوالی داشتید، آن‌را از کارشناسان ما در بیمه ماهان بپرسید. در ادامه بیشتر از قوانین و نکات مهمی که برای ابطال بیمه مسافرتی لازم دارید، گفته‌ایم.

چگونگی ابطال بیمه مسافرتی

فرد بیمه شده طبق شروط و قوانین زیر می تواند نسبت به فسخ و استرداد بیمه مسافرتی و دریافت وجه خود اقدام نماید.

استرداد بیمه مسافرتی در صورت عدم قبولی + ضمانت بازگشت وجه

 در صورتی که سفارت درخواست ویزای فرد را رد کرده باشد. در این شرایط بیمه شده می تواند با به همراه داشتن تاییدیه لغو درخواست ویزا به شعبه بیمه مورد نظر مراجعه نموده و پس از کم شدن %۱۰ از مبلغ اصل بیمه، وجه خود را دریافت نماید.

استرداد بیمه مسافرتی در صورت عدم قبولی + ضمانت بازگشت وجه

  اگر سفر فرد بیمه شده قبل از دریافت ویزا کنسل شود. در این حالت بیمه شده می تواند با به همراه داشتن مدارک موجود و با کسر %۱۰ از مبلغ اصل بیمه مابقی وجه خود را دریافت کند.

استرداد بیمه مسافرتی در صورت عدم قبولی + ضمانت بازگشت وجه

  اگر سفر فرد بیمه شده بعد از دریافت نمودن ویزا کنسل شود. در این صورت شخص می تواند پس از پایان یافتن مهلت اعتبار ویزا، نسبت به فسخ و استرداد بیمه مسافرتی و دریافت وجه با %۲۰ کسر از مبلغ اصلی اقدام نماید.

فسخ قرارداد بیمه مسافرتی تنها با شرایط ذکر شده امکان پذیر است. هرگونه درخواستی خارج از این موارد قابل اجرا و بحث در شرکت بیمه ای نیست.

از خرید تا استرداد بیمه مسافرتی

در این مطلب به بررسی چگونگی ابطال بیمه مسافرتی پرداختیم و آن‌را از جنبه‌های گوناگون بررسی کردیم. آنچه که در اینجا بسیار اهمیت دارد، توجه به قوانین بیمه‌ای و به خصوص یبمه مسافرتی است.

در نتیجه اگر قصد سفر دارید و می‌خواهید بیمه مسافرتی بخرید، کارشناسان ما در بیمه ماهان می‌توانند کنارتان باشند. ما سال‌هاست که در این زمینه کار کرده‌ایم و می‌توانیم بهترین و کاراترین نکات را برایتان ذکر کنیم.

علاوه بر این برای خرید آنلاین بیمه کافی است وارد صفحه بیمه مسافرتی شوید و چند نکته درباره سفرتان را در فیلدها وارد کنید. پس از این کار، شما می‌توانید چند بیمه مسافرتی را با هم مقایسه کرده و بیمه مورد نظرتان را دریافت کنید.

همچنین اگر پس از خرید بیمه مسافرتی قصد استراداد آن‌را داشتید، باز هم در بیمه ماهان، کنارتان هستیم. هیچ کدام از امور بیمه‌ای در بیمه ماهان بدون پاسخ نمی‌ماند و شما می‌توانید بیمه‌هایتان را سریع و آسان، بدون دغدغه و نگرانی از بیمه ماهان بخرید.

در نهایت اگر سوالی درباره خرید و یا استرداد بیمه مسافرتی داشتید، کافی است به ما زنگ بزنید تا بیشتر برایتان توضیح دهیم و راهنمایی‌تان کنیم.

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه