بیمه عمر سامان یا پاسارگاد؟ مقایسه دو غول بیمه کشور

بیمه عمر سامان یا پاسارگاد؟ مقایسه دو غول بیمه کشورزمان مطالعه ۲ دقیقه

بیمه عمر سامان یا پاسارگاد

بی شک همه ما متوجه شده ایم که در سال های اخیر تمرکز شرکت های بیمه ای بر روی نوعی از بیمه قرار گرفته که در قدیم کم تر در ایران شناخته شده بود و طرفدار داشت. این روزها به هر مکان با غرفه های فروش و تبلیغات که پا می گذاریم به طور حتم یک یا چند غرفه فروش بیمه عمر می بینیم که هر یک در تراکت های خود ادعا می کنند که با کمترین قیمت بهترین پوشش ها را ارائه می دهند. بیشتر بنرهای تبلیغاتی شرکت های بیمه ای در سطح شهر هم به بیمه عمر و پس انداز اختصاص دارد. راه یابی این دست تبلیغات به تلویزیون هم بسیار چشم گیر است. در واقع کمتر بیمه ای را می توان پیدا کرد که هزینه گزاف تبلیغات تلویزیونی خود را به بیمه های عمر و پس انداز اختصاص نداده باشد.

شاید فکر کنید که این حجم از تبلیغات به دلیل سود بالای بیمه های عمر و پس انداز برای شرکت های بیمه گزار است. اما اگر از جهت دیگری به موضوع نگاه کنیم متوجه محبوبیت بی چون و چرای این بیمه ها در سطح جهان و به ویژه در کشورهای جهان اولی می شویم. گفته می شود که در بسیاری از کشورهای پیشرفته به ازای هر فرد بالغ ۵ بیمه عمر وجود دارد، در لحظه صدور شناسنامه نوزاد بیمه عمر و پس انداز نیز صادر می شود و جالب تر از همه در هندوستان حتی تکدی گران نیز دارای بیمه عمر و آتیه هستند. اینترنت و بالا رفتن آگاهی مردم نسبت به فرهنگ و عادات مردم سراسر جهان به واسطه شبکه های اجتماعی باعث ایجاد کشش بازار و به دنبال آن رقابت بیمه گزاران در زمینه بیمه های عمر و سرمایه گذاری شده است.

تخفیف ویژه بیمه عمر
بیمه عمر سامان یا پاسارگاد

بالا رفتن سن ازدواج و به طبع آن فرزند آوری در ایران، برای مایی که در فرهنگ مان حمایت فرزندان تا زمان ازدواج نهادینه شده است، بسیار مشکل ساز خواهد بود. در آینده بیشتر والدین پیش از سر و سامان گرفتن فرزندشان بازنشسته خواهند شد.

به جز بیمه عمر و پس انداز چه بیمه ای را می توان پیدا کرد که حتی خانم های خانه دار بتوانند با اندک حق بیمه ای از آن مستمری بازنشستگی چشم گیری دریافت کنند؟ کدام بیمه می تواند در ابتدای جوانی دست گیر و سرمایه جوانان باشد؟ کدام بیمه می تواند بازنشستگان را از انجام کار در سنین بالا باز دارد؟

تقریبا تمام بیمه های نام آشنای ایرانی در زمینه بیمه های عمر و پس انداز فعال هستند. اما بر طبق آمار برخی شرکت ها از اقبال عمومی بیشتری برخودار شده اند و بیمه گزاران علاقه مند به سرمایه گذاری در این شرکت ها هستند. از شرکت های محبوب و پرطرفدار در زمینه بیمه عمر و پس انداز می توان شرکت های بیمه سامان و پاسارگاد را نام برد.

در ادامه به معرفی و مقایسه بیمه های عمر شرکت های بیمه ای سامان و پاسارگاد می پردازیم. اگر شما هم قصد خرید بیمه عمر و پس انداز از این دو ابر قدرت صنعت بیمه و به ویژه بیمه عمر و پس انداز را دارید، تا پایان این نوشتار همراه ما باشید.

برای اطلاع از شرایط عمومی بیمه عمر می توانید به بیمه عمر |همه چیز درباره ی بیمه عمر به زبان ساده مراجعه کنید.

 

بیمه عمر سامان یا پاسارگاد؟ مقایسه دو غول بیمه کشورمزایا بیمه عمر سامان نسبت به پاسارگاد

بیمه سامان در زمینه بیمه های عمر و سرمایه گذاری یکی از پیشگامان است. این شرکت علاوه بر تمامی شرایط عمومی بیمه های عمر، دارای برتری های ویژه ای به نسبت سایر رقبا است.

بیمه عمر سامان بیشتر با سبد های مختلف سرمایه گذاری اش شناخته می شود. در حالی که تمامی بیمه ها یک نوع سرمایه گزاری دارند، شما در بیمه سامان می توانید از بین ۵ سبد مختلف، ریسک کم، ریسک متوسط، ریسک زیاد، رشد و رشد۱ انتخاب کنید. با انتخاب هریک از این طرح ها، با توجه به ریسکی که در سرمایه گذاری می کنید، قادر به کسب سود بیشتر خواهید بود.

بیمه عمر سامان یا پاسارگاد؟ مقایسه دو غول بیمه کشورهر کودکی از پایان یک ماهگی تا یک بزرگسال ۷۰ ساله می تواند تحت پوشش بیمه عمر سامان قرار بگیرد. البته جمع سن شخص به علاوه مدت قرار داد نباید از ۸۰ سال بیشتر بشود. یعنی یک فرد هفتاد ساله می تواند یک بیمه عمر ۱۰ ساله خریداری کند.

بیمه عمر سامان یا پاسارگاد؟ مقایسه دو غول بیمه کشورهر شخص دارای بیمه عمر می تواند از پایان سال اول تا %۹۰ اندوخته اش را به صورت وام دریافت کند. این وام که بسیار مورد توجه و استقبال بیمه شدگان است، احتیاج به هیچ گونه روند اداری طولانی و یا ضامن ندارد.

در بیمه عمر سامان، بیمه شده می تواند که اندوخته خود را به مستمری تبدیل کند و مانند حقوق بازنشستگی ماهانه دریافت کند.

بیمه عمر سامان یا پاسارگاد؟ مقایسه دو غول بیمه کشوربیمه شدگان بیمه عمر سامان در برخی طرح های آن تحت پوشش طیف وسیعی از بیماری ها قرار دارند و در صورت ابتلا به آن بیماری ها می توانند تا سقف ۱.۵ میلیارد تومان پوشش دریافت کنند.

بیمه عمر سامان یا پاسارگاد؟ مقایسه دو غول بیمه کشوراز کار افتادگی بیمه شدگان بیمه سامان، تا سقف ۱۰ سال دارای معافیت از پرداخت حق بیمه است. مستمری مشخصی نیز به از کار افتادگان پرداخت می شود.

بیمه عمر سامان یا پاسارگاد؟ مقایسه دو غول بیمه کشوریکی دیگر از مزایای منحصر به فرد بیمه عمر سامان قابلیت دریافت سرمایه فوت در سال آخر زندگی است. به این معنا که اگر فرد از این که در سال پایانی زندگی خود است، مطلع باشد، می تواند تا %۲۵ سرمایه فوت خود را دریافت نماید.

بیمه عمر سامان یا پاسارگاد؟ مقایسه دو غول بیمه کشورمزایا بیمه عمر پاسارگاد نسبت به سامان

بیمه عمر پاسارگاد همواره یکی از محبوب ترین بیمه های عمر ایرانی بوده است. این بیمه در طول سال ها فعالیت خود در زمینه بیمه عمر توانسته است که سهم به سزایی از رضایت مشتریان را کسب کند. بیمه عمر و پس انداز پاسارگاد نیز همچون سامان که در بالا ذکر شد، علاوه بر شرایط و مزایای عمومی بسیار مفید بیمه عمر، دارای مزایای اختصاصی و ویژه ای نسبت به رقیبان خود است.

بیمه عمر سامان یا پاسارگاد؟ مقایسه دو غول بیمه کشوراولین مزیت بیمه پاسارگاد این است که بیمه شده قادر به بازخرید اندوخته خود از پایان ماه ششم خواهد بود، در صورتی که این مدت در بیمه سامان دو برابر است.

بیمه عمر سامان یا پاسارگاد؟ مقایسه دو غول بیمه کشوردر بیمه پاسارگاد می توان نوزاد را مانند کشورهای پیشرفته، از بدو تولد تحت پوشش بیمه عمر قرار داد.

بیمه عمر سامان یا پاسارگاد؟ مقایسه دو غول بیمه کشوریکی از مهم ترین مزایای بیمه پاسارگاد که واقعا منحصر به فرد است، معافیت مادام العمر از پرداخت حق بیمه عمر برای از کار افتادگان است.

لازم به ذکر است که بیمه پاسارگاد در زمینه پوشش های بیماری های خاص خود با شرکت معتبر درمانی s.o.s همکاری می کند.

بیمه عمر سامان یا پاسارگاد؟ مقایسه دو غول بیمه کشوربیمه پاسارگاد تا %۱۰ سرمایه فوت تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان هزینه پزشکی ناشی از حادثه پرداخت می کند.

 

در پایان این مطلب در این نظرسنجی شرکت کنید .

با توضیحات بالا نظر شما چیست ؟

[poll id=”۴″]

 

در ادامه از شما دعوت می کنیم تا کمیک بیمه ماهان برای بیمه عمر را مشاهده نمایید

بیمه عمر سامان یا پاسارگاد؟ مقایسه دو غول بیمه کشور

 

[alert type=”info”]برای خرید انواع بیمه های عمر می توانید در کمپین مهر پلاس و یا جمعه بیمه فروشگاه آنلاین بیمه ماهان بپوندید. و از تخفیفات و جوایز بی نظیر ما با بهره مند بشوید.[/alert]

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه