بیمه مسافرتی سامان ؛ چگونه شانس قبولی ویزا را بالا ببریم؟

بیمه مسافرتی سامان ؛ چگونه شانس قبولی ویزا را بالا ببریم؟کمتر از یک دقیقه

بیمه مسافرتی سامان

فرض کنید در یک مسافرت خارجی در حال تفریح با خانواده خود هستید که ناگهان حادثه ای برای شما رخ می دهد! چه می کنید؟ به دنبال بیمارستان می گردید؟ به اولین مرکز درمانی که برخورد کردید مراجعه می کنید؟ شاید اگر در ایران بودید پاسخ به این سوالات ساده و آسان به نظر می آمد. اما در خارج از ایران شرایط به گونه ای دیگر است. مراجعه به نزدیک ترین مرکز درمانی آن هم بدون استفاده از بیمه، احتمالا با در نظر گرفتن ارزش ریال هزینه هنگفتی را روی دستتان می گذارد و مشکل را چندین برابر می کند.

اما نگران نباشید شما بیمه اید و تحت پوشش بیمه سامان چیزی برای نگرانی وجود ندارد.

بیمه سامان در خارج کشور با کمک رسان های معتبری دارای قرارداد است تا قادر به خدمات رسانی به تمام دنیا باشد.

برای خرید بیمه مسافرتی کلیک کنید.

کمک رسان بین المللی بیمه

کمک رسان چیست؟ کمک رسان یک شرکت خارجی است که وظیقه راهنمایی بیمه شدگان و هماهنگی برای دریافت خسارت آنها را در مواقعی که با حادثه ای مواجه می شوند بر عهده دارد.

کمک رسان طرف قرارداد بیمه سامان شرکت Mideast Assistance International S.A.L  و یکی از معتبر ترین شرکت های کمک رسان دنیاست. این شرکت در سال ۲۰۰۱ تاسیس شده و در حال حاضر چهارمین کمک رسان برتر دنیاست. این کمک رسان تا الان به بیش از ۱۰ میلیون بیمه شده در سراسر جهان خدمات ارائه داده است. از مزایای این شرکت برای بیمه شدگان ایرانی، اپراتور فارسی زبان آن است. این شرکت تنها شرکت کمک رسان دنیاست که این ویژگی را دارد.

خرید بیمه مسافرتی

مراحل کمک گرفتن از بیمه

پس اگه خدای ناکرده حادثه ای پیش آمد، سریعا با این کمک رسان تماس بگیرید و از اپراتور هم زبان خود درخواست کمک کنید.

شماره این کمک رسان همان طور که در تمامی بیمه نامه ها نوشته شده و در تصویر این پست هم نوشته شده بدین صورت هست.

Email: saman@mideast-assistance.com              Call center : +961(4)548356

وقتی که با اپراتور این مرکز تماس گرفتید، اپراتور از شما اطلاعاتی مانند نام بیمه شده، شماره بیمه نامه، شماره تلفن، مشکل پیش آمده و آدرس کشور، شهر و محله ای  که در آن هستید را جویا می شود. حداکثر تا یک ساعت بعد، نزدیک ترین مرکز درمانی برای مراجعه را به شما معرفی می کنند. تمام هماهنگی های لازم را با مرکز درمانی را نیز انجام می دهند. درگیر نشدن شما با این مسائل باعث می شود که روند درمان تان را سریع تر و با آرامش خیال بگذرانید.

درتمامی این مراحل در نظر بگیرید که شما بیمه اید و لازم نیست نگران چیزی باشید. بیمه ای که شما انتخاب کردید، بیمه مسافرتی سامان است. بیمه سامان تضمین می کند که نگرانی های تان را با خود به سفر نبرید.

 

برخی از خدمات بیمه مسافرتی سامان توسط هیچ شرکت بیمه ای دیگری ارایه نمی شوند. می توانید این خدمات را در جدول زیر مشاهده فرمایید.

بیمه مسافرتی سامان ؛ چگونه شانس قبولی ویزا را بالا ببریم؟

 

[alert type=”success”]شما می توانی به راحتی و در کمترین زمان، بیمه مسافرتی سامان را از فروشگاه آنلاین بیمه ماهان خریداری کنید و رایگان درب منزل تحویل بگیرید.[/alert]

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه