بیمه پارسیان | همه ی آنچه درباره بیمه پارسیان نیاز دارید بدانید

بیمه پارسیان | همه ی آنچه درباره بیمه پارسیان نیاز دارید بدانید

بیمه پارسیان

بیمه از جمله کاربردی ترین خدمات برای کاهش هزینه های خسارت است. برگزیدن برترین شرکت های بیمه نقش مؤثری در دریافت خدمات بهتر دارد و فرد می تواند به وسیله آن بر بسیاری از مشکلات خود پیروز شود. این مشکلات می تواند در زمینه بیماری، سانحه، حوادث و بلایای طبیعی، خسارت به اموال و… باشد. در این مقاله با یکی از شرکت های بیمه ای به نامه بیمه پارسیان آشنا خواهیم شد .

با بیمه پارسیان آشنا شویم

بیمه پارسیان یکی از معتبرترین شرکت های بیمه در کشور است که توانسته با کسب رتبه برترین و بزرگترین شرکت خصوصی بیمه، توجه بسیاری از مردم را جلب فعالیت های منحصر به فرد خود کند. بیمه پارسیان با آغاز فعالیت خود در سال 1382 خیلی زود توانست جای خود را در میان قدیمی ترین شرکت های بیمه پیدا کند و با ارائه بهترین خدمات پوشش بیمه، توسط متخصصین و افراد خبره رضایت اکثریت بیمه گزاران را جلب نماید. بیمه معتبر پارسیان با دریافت رتبه بین المللی از سوی اتحادیه اروپا در شمار یکی از بهترین شرکت های بیمه قرار دارد.

خرید اینترنتی بیمه

خدمات و پوشش بیمه پارسیان

آشنایی با خدمات بیمه پارسیان می تواند کمک مؤثری در شناخت این شرکت بیمه باشد. شرکت پارسیان با اعطای بهترین خدمات در سریع ترین زمان ممکن توانسته است بسیاری از نگرانی های مشتریان خود را کم و خسارت های مالی و جانی را پوشش دهی کند. مهم ترین خدمات بیمه پارسیان موارد زیر هستند:

 بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث:
دو نمونه مهم از بیمه اتومبیل که می تواند خسارت هایی نظیر نقص عضو، درمان، تعمیرات خودرو، دیه و کالای تخریب شده را جبران سازد.

  بیمه آتش سوزی:
وقوع آتش سوزی در خانه های مسکونی و غیر از آن تحت پوشش بیمه معتبر پارسیان قرار می گیرند.

 بیمه مسئولیت:
هرگونه خسارت ناشی از اشتباهات و سهل انگاری در زمینه کار، تجارت، صنایع و ماشین آلات بزرگ می توانند تحت پوشش این بیمه قرار بگیرند. بیمه مسئولیت کارفرما، بیمه حرفه ای، بیمه مسئولیت مدنی و… نمونه هایی از این بیمه به شمار می آیند.

تلفن بیمه پارسیان

  بیمه مسافرتی:
مسافران با خروج از کشور به شدت آسیب پذیر هستند و در صورت نبود بیمه معتبر و وقوع اتفاق غیر قابل پیش بینی، سختی های بسیاری را متحمل خواهند شد. بیمه پارسیان یکی از بهترین شرکت های بیمه در زمینه ارائه بیمه مسافرتی است.

    بیمه درمانی:
با انتخاب این بیمه نامه، می توانید نگرانی های مربوط به هزینه های درمان را از خود دور نمایید.

از دیگر بیمه نامه های معتبر بیمه پارسیان می توان به موارد مهمی همچون بیمه مهندسی، باربری، بیمه انرژی، بیمه عمر و… اشاره نمود.

با بیمه معتبر پارسیان ایمنی خود را افزایش دهید

انتخاب بیمه پارسیان به عنوان شرکت بیمه گر می تواند بسیاری از خسارت ها و آسیب های ناشی از حادثه را کاهش دهد. اعتبار شرکت پارسیان در انجام سریع خدمات و پرداخت به موقع خسارت ها است و به همین دلیل در زمره محبوب ترین بیمه های ایرانی قرار دارد. با انتخاب بیمه معتبر پارسیان نگران هیچ چیز نباشید و به استقبال لحظات زندگی خود بروید

بیمه پارسیان | همه ی آنچه درباره بیمه پارسیان نیاز دارید بدانید
5 (100%) 1 رای
فروشگاه آنلاین بیمه ماهان

یه کارشناس جهانگردی که انقدر کتاب خونده تبدیل به کارشناس محتوا شده. علاقه مند به حوزه بیمه و در عین حال استارآپ که نتیجه اش میشه بیمه ماهان.

اشتراک

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۱

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *