بیمه کارآفرین | همه ی آنچه درباره بیمه کارآفرین نیاز دارید بدانید

بیمه کارآفرین | همه ی آنچه درباره بیمه کارآفرین نیاز دارید بدانید

بیمه کارآفرین

نکاتی در مورد شرکت بیمه کارآفرین  و معرفی مختصر برخی ازبیمه های کارآفرین
شرکت بیمه کارآفرین در سال ۱۳۸۱ بر اساس قانون تاسیس موسسات بیمه های غیر دولتی و همچنین قانون تجارت و در نهایت با اخذ مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۸۲ به عنوان اولین شرکت بیمه خصوصی کار خود را آغاز نمود.

شرکت بیمه کارآفرین در انواع بیمه های زندگی و غیر زندگی فعالیتهای صدور بیمه نامه می پردازد  و بر اساس قوانین مصوب شورای عالی بیمه سرمایه‌گذاری می پردازند.

شرکت بیمه کارآفرین در کشور باشد و در حال حاضر با ارائه خدمات بیمه ای با کیفیت بالا و تمامی مردم ایران است.

 

.
رشته های بیمه کارآفرین | انواع بیمه نامه های بیمه کارآفرین
بیمه کارآفرین همانند دیگر شرکت‌های بیمه‌گر در ایران دارای محصولات و خدمات می باشد از محصولات بیمه ای بیمه کارآفرین بیمه مسئولیت بیمه آتش سوزی بیمه های اتومبیل بیمه های مهندسی بیمه های اشخاص بیمه های سرمایه گذاری و همچنین بیمه باربری کالاو دیگر انواع بیمه اشاره نمود.

در زیر به معرفی سه نوع از مهم ترین و محبوب ترین بیمه های صادر شده بیمه کارآفرین می‌پردازیم که شامل بیمه آتش سوزی بیمه مسافرتی بیمه خودرو

خرید اینترنتی بیمه

بیمه آتش سوزی بیمه کارآفرین
حادثه هیچگاه خبر نمیکند آتش سوزی یکی از مهمترین خبرهای که می‌تواند در زمانی کوتاه سرمایه یک شرکت را نابود نماید. حادثه آتش سوزی آن قدر خطرناک است که میتواند زحمات عمر یک نفر را بدهد.

از این‌رو اقدامات پیشگیرانه در زمینه آتش سوزی می توانند یکی از مهمترین موارد در بحث های تجاری و مالی باشد.  با وجود موارد پیشگان باز هم تجربه ثابت نموده است که بهره گیری از جدیدترین و مدرن ترین ابزارها نیز نمی‌تواند جلوی حادثه آتش‌سوزی و صدمات مالی می‌کند بگیرد راه حل استفاده از بیمه آتش سوزی بیمه آتش سوزی بیمه کارآفرین دارای برای پرداخت هزینه است که می توانید با ورود به سایت بیمه کارآفرین و مطالعه بیمه آنش سوزی بیمه کارآفرین  تمامی زیر مجموعه ها و پرداخت خسارت های آن را بخوانید.

 

 

بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث
بیمه های خودرو مربوط به بیمه کارآفرین دانلود مجموعه بیمه بدنه بیمه شخص ثالث به دلیل افزایش ماشین و خودرو در شهرها استفاده از بیمه بدنه و همچنین بیمه شخص ثالث بیش از پیش احساس می شود البته بیمه شخص ثالث بیمه کارآفرین همانند دیگر بیمه ها بیمه بدنه بیمه اختیاری بیمه کارآفرین برای انواع ماشین های سواری اتوبوس کامیون بیمه بدنه صادر میکند

حتی زمانی که شما با یکی شی مانند درخت یا تیر چراغ برق برخورد می کنید بیمه بدنه کارآفرین می تواند تمامی هزینه های شما را پرداخت کند.

تلفن بیمه کارآفرین

 

بیمه مسافرتی بیمه کارآفرین
بیمه مسافرتی در زیرشاخه بیمه های اشخاص قرار دارد اگر شما هم سالانه به سفرهای خارجی می روید بیمه مسافرتی می تواند برای شما بسیار کاربردی باشد.

تمامی افراد خارج می شوند در معرض حوادث گوناگون قرار دارد از این حوادث می‌تواند هزینه‌های درمان باشد با صدور بیمه نامه درمان مسافرت به خارج از کشور با خیال راحت مسافرتی بیمه کارآفرین یکی از بهترین بیمه های مسافرتی را صادر میکند.  برای اطلاعات بیشتر از شرایط بیمه مسافرتی بیمه کارآفرین وب سایت این شرکت مراجعه فرمایید

به این پست امتیاز بدید.
فروشگاه آنلاین بیمه ماهان

یه کارشناس جهانگردی که انقدر کتاب خونده تبدیل به کارشناس محتوا شده. علاقه مند به حوزه بیمه و در عین حال استارآپ که نتیجه اش میشه بیمه ماهان.

اشتراک

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۸۰

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *