بیمه ملت | فروشگاه خرید آنلاین بیمه

بیمه ملت | همه ی آنچه درباره بیمه ملت نیاز دارید بدانیدزمان مطالعه ۲ دقیقه

بیمه ملت

یکی از شرکت های بسیار قوی و با توانمندی مالی بسیار بالا در صنعت بیمه ای کشور شرکت بیمه ملت است. این شرکت توانسته است در چندین سال متوالی برترین شرکت از لحاظ توانایی مالی در بین سایر شرکت های بیمه ای شود و با ارائه متنوع ترین خدمات بیمه ای خود را یکی از بهترین شرکت های بیمه ای ایران معرفی نماید.

در این مقاله قصد داریم تا شرکت بیمه ملت را به صورت کامل تر برای شما معرفی کنیم و خدمات بیمه ای آن را برای شما بیشتر توضیح دهیم.

معرفی شرکت بیمه ملت

شرکت بیمه ملت در سال ۱۳۸۲ و با مجوز شماره ۲۳۸۶۳ بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را در عرصه خدمات بیمه ای کشور آغاز کرد. این شرکت با سرمایه اولیه حدود دویست میلیارد ریال شروع و اکنون سرمایه شرکت بالغ بر ۲۸۰۰ میلیارد ریال است.

شرکت بیمه ملت با داشتن توانمندی مالی و همچنین بهره گیری از مدیران مجرب و حرفه ای در زمینه صنعت بیمه توانسته است نقش قابل توجهی را در رشد کمی و کیفی و همچنین افزایش بهره‌ وری خدمات بیمه ای ایجاد نماید.

سهامداران شرکت بیمه ملت

بیمه ملت یک شرکت سهامی عام و سهام این شرکت نیز در بازار اول بورس ایران پذیرفته شده است. از سهامداران اصلی این شرکت می توان به شرکت گروه بهمن، شرکت سرمایه گذاری صبا تامین، شرکت گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری، شرکت افق نیلی خلیج فارس، شرکت گروه انرژی مهستان و …. اشاره کرد.

خرید اینترنتی بیمه

استانداردهای شرکت بیمه ملت

شرکت بیمه ملت بر اساس قوانین و مقرارت بیمه مرکزی فعالیت و تمامی استاندارد های اجباری را به صورت کامل رعایت می کند. این شرکت علاوه بر قوانین اجباری اعلام شده، برای خود نیز استاندارد ها و قوانینی دارد در ذیل تعدادی از آن ها را بیان می کنیم.

  1. رعایت قوانین و مقرارت در تمامی شرایط و عدم خلاف در آن ها
  2. جلوگیری از بازاریابی به روش های غیر اخلاقی
  3. مقابله با هر نوع فساد سیستمی و برخورد با آن ها
  4. تعهد و پایبندی در قراردادهای ایجاد شده
  5. پرداخت به موقع و سریع خسارت
  6. حمایت از رقابت آزاد و عادلانه
  7. جلوگیری از روش های غیراخلاقی برای بدست آوردن اطلاعات
  8. ایجاد شفافیت در تمامی امور و داشتن صداقت در کار
تلفن بیمه ملت

خدمات بیمه ای شرکت بیمه ملت

بیمه ملت دارای یکی از متنوع ترین خدمات بیمه ای در کشور است و تقریبا تمامی بیمه های مورد نیاز را به طور کامل ارائه می نماید. از خدمات بیمه ای شرکت بیمه ملت می توان به خدماتی چون بیمه اشخاص، بیمه زندگی، بیمه اتومبیل، بیمه آتش سوزی، بیمه باربری، بیمه هواپیما و کشتی، بیمه مسئولیت و شرایط خاص، بیمه مهندسی و انرژی و بیمه اتکایی اشاره کرد.

در قسمت بیمه اتومبیل این شرکت بیمه شخص ثالث و حوادث کوتاه مدت، بیمه پوشش کمک رسان، بیمه نامه جامع اتومبیل، بیمه نامه بدنه راننده محور و بیمه بدنه خسارت کلی را به مشتریان و متقاضیان بیمه اتومبیل ارائه می دهد.

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه