بیمه ملت | همه ی آنچه درباره بیمه ملت نیاز دارید بدانید

بیمه ملت

بیمه ملت

یکی از شرکت های بسیار قوی و با توانمندی مالی بسیار بالا در صنعت بیمه ای کشور شرکت بیمه ملت است. این شرکت توانسته است در چندین سال متوالی برترین شرکت از لحاظ توانایی مالی در بین سایر شرکت های بیمه ای شود و با ارائه متنوع ترین خدمات بیمه ای خود را یکی از بهترین شرکت های بیمه ای ایران معرفی نماید.

در این مقاله قصد داریم تا شرکت بیمه ملت را به صورت کامل تر برای شما معرفی کنیم و خدمات بیمه ای آن را برای شما بیشتر توضیح دهیم.

معرفی شرکت بیمه ملت

شرکت بیمه ملت در سال 1382 و با مجوز شماره 23863 بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را در عرصه خدمات بیمه ای کشور آغاز کرد. این شرکت با سرمایه اولیه حدود دویست میلیارد ریال شروع و اکنون سرمایه شرکت بالغ بر 2800 میلیارد ریال است.

شرکت بیمه ملت با داشتن توانمندی مالی و همچنین بهره گیری از مدیران مجرب و حرفه ای در زمینه صنعت بیمه توانسته است نقش قابل توجهی را در رشد کمی و کیفی و همچنین افزایش بهره‌ وری خدمات بیمه ای ایجاد نماید.

سهامداران شرکت بیمه ملت

بیمه ملت یک شرکت سهامی عام و سهام این شرکت نیز در بازار اول بورس ایران پذیرفته شده است. از سهامداران اصلی این شرکت می توان به شرکت گروه بهمن، شرکت سرمایه گذاری صبا تامین، شرکت گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری، شرکت افق نیلی خلیج فارس، شرکت گروه انرژی مهستان و …. اشاره کرد.

خرید اینترنتی بیمه

استانداردهای شرکت بیمه ملت

شرکت بیمه ملت بر اساس قوانین و مقرارت بیمه مرکزی فعالیت و تمامی استاندارد های اجباری را به صورت کامل رعایت می کند. این شرکت علاوه بر قوانین اجباری اعلام شده، برای خود نیز استاندارد ها و قوانینی دارد در ذیل تعدادی از آن ها را بیان می کنیم.

  رعایت قوانین و مقرارت در تمامی شرایط و عدم خلاف در آن ها

  جلوگیری از بازاریابی به روش های غیر اخلاقی

  مقابله با هر نوع فساد سیستمی و برخورد با آن ها

  تعهد و پایبندی در قراردادهای ایجاد شده

  پرداخت به موقع و سریع خسارت

  حمایت از رقابت آزاد و عادلانه

  جلوگیری از روش های غیراخلاقی برای بدست آوردن اطلاعات

  ایجاد شفافیت در تمامی امور و داشتن صداقت در کار

تلفن بیمه ملت

خدمات بیمه ای شرکت بیمه ملت

بیمه ملت دارای یکی از متنوع ترین خدمات بیمه ای در کشور است و تقریبا تمامی بیمه های مورد نیاز را به طور کامل ارائه می نماید. از خدمات بیمه ای شرکت بیمه ملت می توان به خدماتی چون بیمه اشخاص، بیمه زندگی، بیمه اتومبیل، بیمه آتش سوزی، بیمه باربری، بیمه هواپیما و کشتی، بیمه مسئولیت و شرایط خاص، بیمه مهندسی و انرژی و بیمه اتکایی اشاره کرد.

در قسمت بیمه اتومبیل این شرکت بیمه شخص ثالث و حوادث کوتاه مدت، بیمه پوشش کمک رسان، بیمه نامه جامع اتومبیل، بیمه نامه بدنه راننده محور و بیمه بدنه خسارت کلی را به مشتریان و متقاضیان بیمه اتومبیل ارائه می دهد.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top