بیمه سامان | همه ی آنچه درباره بیمه سامان نیاز دارید بدانید!

بیمه سامان | همه ی آنچه درباره بیمه سامان نیاز دارید بدانید!

بیمه سامان

بیمه سامان یکی از شرکت های بیمه ای در کشور است که خدمات مختلف بیمه ای اعم از بیمه های زندگی، غیر زندگی و انواع بیمه های اتکایی را ارائه می نماید. در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را در مورد این بیمه در اختیار شما قرار دهیم.

معرفی بیمه سامان

شرکت بیمه سامان در سال 1383 و با سرمایه اولیه دویست میلیارد ریال و با شماره ثبت 241059 بیمه مرکزی جمهوری اسلامی شروع به فعالیت نموده است. این بیمه در زمینه های بازرگانی، اموال، مسولیت و اشخاص به طور گسترده ای ارائه خدمات می کند.

این شرکت بیمه در همان سال شروع فعالیت خود توانست مجوز فعالیت در رشته های بیمه ای اتکایی، زندگی و غیر زندگی را از بیمه مرکزی دریافت نماید. سرمایه اصلی شرکت در سال 1397 و طبق اعلام در مجمع عمومی سالانه آن به مبلغ 1,500,000,000,000 ریال افزایش پیدا کرده است.

سهامداران بیمه سامان

بیمه سامان سهامی عام است و ششمین موسسه گروه سامان به شمار می رود. موسسان و سهامداران اصلی این شرکت بیمه ای از افراد با سابقه در این رشته هستند. از سهامداران اصلی این شرکت بیمه ای می توان به بانک سامان، شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه، موسسه حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد، شرکت سرمایه گذاری سامان، صندوق بازنشستگی صنایع مس ایران و برخی از افراد حقیقی و حقوقی دیگر اشاره کرد.

خرید اینترنتی بیمه

استانداردهای اصلی شرکت بیمه سامان

بیمه سامان علاوه بر اجرای دقیق دستورالعمل ها و مقررات بیمه مرکزی جمهوری اسلامی برای خود نیز استانداردهایی را مشخص نموده است که تعدادی از آن ها را در ذیل بیان می کنیم.

  خلاقیت و نوآوری در ارائه خدمات بیمه ای

 داشتن ارتباطات و انجام کارهای تیمی برای ارائه بهتر و سریع تر خدمات بیمه ای

 انجام کارها به صورت هدفمند و با ترتیب و رویه هایی از پیش تعیین شده

  مشتری مداری و اهمیت دان به مشتریان

 

تلفن بیمه سامان

زمینه های ارائه خدمات بیمه سامان

این شرکت بیمه به علت حجم بالای کاری و فعالیت خود، بخش اعظم بیمه های مورد نیاز جامعه را ارائه می نماید. از خدمات ارائه شده توسط بیمه سامان می توان به بیمه نامه مسافرتی، بیمه نامه آتش سوزی خانه، بیمه نامه عمر و تشکیل سرمایه، بیمه نامه عمر مانده بدهکار، بیمه نامه بازنشستگی تکمیلی، بیمه نامه درمان و حوادث، بیمه نامه اتومبیل، بیمه نامه مسولیت مدنی و … اشاره کرد.

در بیمه نامه اتومبیل، شما می توانید از خدماتی چون بیمه شخص ثالث اتومبیل، انواع بیمه بدنه خودرو و بیمه حوادث راننده استفاده نمایید. بیمه نامه های مهندسی نیز از دیگر خدمات بیمه ای بیمه سامان هستند که شامل بخش هایی چون بیمه تمام خطر نصب، بیمه شکست ماشین آلات، بیمه ماشین آلات پیمانکاری و بیمه تمام خطر پیمانکاران است.

در بخش بیمه های درمانی بیمه سامان نیز شما می توانید از بیمه هایی چون بیمه نامه تکمیلی درمان، بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه نامه حوادث گروهی و انواع بیمه نامه های مسافرتی بهره ببرید.

بیمه سامان | همه ی آنچه درباره بیمه سامان نیاز دارید بدانید!
4 (80%) 2 رای
فروشگاه آنلاین بیمه ماهان

یه کارشناس جهانگردی که انقدر کتاب خونده تبدیل به کارشناس محتوا شده. علاقه مند به حوزه بیمه و در عین حال استارآپ که نتیجه اش میشه بیمه ماهان.

اشتراک

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۱

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *