بیمه سامان | همه ی آنچه درباره بیمه سامان نیاز دارید بدانید

بیمه سامان | همه ی آنچه درباره بیمه سامان نیاز دارید بدانید

بیمه سامان

معرفی شرکت بیمه سامان
بیمه سامان یکی از شرکت های بیمه ای در کشور می باشد که خدمات مختلف بیمه ای اعم از بیمه های زندگی، غیر زندگی و انواع بیمه های اتکایی را ارائه می نماید. در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را در مورد این بیمه در اختیار شما قرار دهیم.

شرکت بیمه سامان
شرکت بیمه در سال 1383 و با سرمایه اولیه دویست میلیارد ریال و با شماره ثبت 241059 بیمه مرکزی جمهوری اسلامی شروع به فعالیت نموده است. این بیمه در زمینه های بازرگانی، اموال، مسولیت و اشخاص به طور گسترده ای ارائه خدمات می نماید.

این شرکت بیمه در همان سال شروع فعالیت خود توانست مجوز فعالیت در رشته های بیمه ای اتکایی، زندگی و غیر زندگی را از بیمه مرکزی دریافت نماید. سرمایه اصلی شرکت در سال 1397 و طبق اعلام در مجمع عمومی سالانه آن مبلغ 1,500,000,000,000 ریال می باشد.

سهامداران بیمه سامان
بیمه سامان سهامی عام می باشد و ششمین موسسه گروه سامان به شمار می رود. موسسان و سهامداران اصلی این شرکت بیمه ای از افراد با سابقه در این رشته می باشند. از سهامداران اصلی این شرکت بیمه می توان به بانک سامان، شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه، موسسه حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد، شرکت سرمایه گذاری سامان، صندوق بازنشستگی صنایع مس ایران و بعضی از افراد حقیقی و حقوقی اشاره کرد.

استانداردهای اصلی شرکت بیمه سامان
بیمه سامان علاوه بر اجرای دقیق دستورالعمل ها و مقررات بیمه مرکزی جمهوری اسلامی برای خود نیز استانداردهایی را مشخص نموده است که تعدادی از آن ها را در ذیل بیان می کنیم.

یکی از اصلی ترین اصول بیمه ی سامان خلاقیت و نوآوری در ارائه خدمات بیمه ای می باشد.
داشتن ارتباطات و انجام کارهای تیمی برای ارائه بهتر و سریع تر خدمات بیمه ای
انجام کارها به صورت هدفمند و با ترتیب و رویه هایی از پیش تعیین شده
مشتری مداری و اهمیت دان به مشتریان نیز یکی از مهم ترین استانداردها و قوانین بیمه سامان می باشد.
زمینه های ارائه خدمات بیمه سامان
این شرکت بیمه به علت حجم بالای کاری و فعالیت خود بخش اعظم بیمه های مورد نیاز جامعه را ارائه می نماید. از خدمات ارائه شده توسط بیمه سامان می توان به بیمه نامه مسافرتی، بیمه نامه آتش سوزی خانه، بیمه نامه عمر و تشکیل سرمایه، بیمه نامه عمر مانده بدهکار، بیمه نامه بازنشستگی تکمیلی، بیمه نامه درمان و حوادث، بیمه نامه اتومبیل، بیمه نامه تمام خطر نصب، بیمه نامه مسولیت مدنی و … اشاره کرد.

در بیمه نامه اتومبیل شما می توانید از خدماتی چون بیمه شخص ثالث اتومبیل، انواع بیمه بدنه خودرو و بیمه حوادث راننده استفاده نمایید. بیمه نامه های مهندسی نیز از دیگر خدمات بیمه ای بیمه سامان می باشد که شامل بخش هایی چون بیمه تمام خطر نصب، بیمه شکست ماشین آلات، بیمه ماشین آلات پیمانکاری و بیمه تمام خطر پیمانکاران است.

در بخش بیمه های درمانی بیمه سامان نیز شما می توانید از بیمه هایی چون بیمه نامه تکمیلی درمان، بیمه نامه حوادث انفرادی بیمه نامه حوادث گروهی و انواع بیمه نامه های مسافرتی بهره ببرید.

کمپین دایناسورتو بیمه کن

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *