بیمه کوثر | همه ی آنچه درباره بیمه کوثر نیاز دارید بدانید!

Please install Yoast SEO plugin and enable the breadcrumb option to use this shortcode!

بیمه کوثر | همه ی آنچه درباره بیمه کوثر نیاز دارید بدانید!

بیمه کوثر

خدمات بیمه ای در کشور ما توسط شرکت های بیمه ای مختلفی ارائه می شود که یکی از این شرکت های بیمه ای شرکت بیمه کوثر است. شرکت بیمه کوثر با خدمات متنوع خود، در سال های اخیر توانسته است سهم قابل توجهی از بازار بیمه کشور را به خود اختصاص دهد.

در این نوشتار به معرفی بیمه کوثر می پردازیم و خدمات بیمه ای این شرکت را برای شما بیشتر توضیح خواهیم داد.

معرفی بیمه کوثر

بیمه کوثر در سال ۸۹ با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در کشور شروع به کار نموده است. این شرکت بیمه ای خدماتی چون بیمه اشخاص، مسئولیت، مهندسی، بیمه‌های بازرگانی و … را به مشتریان حقیقی و حقوقی ارائه می نماید.

این شرکت در سال ۹۶ توانسته است تا مبلغ سرمایه خود را به حدود دو هزار و پانصد میلیارد ریال و سهام خود را نیز در فرا بورس ایران به فروش برساند. در حال حاضر این شرکت بیمه ای با حدود ۳۰ شعبه و ۷۰۰ نمایندگی در کشور مشغول به فعالیت است.

خرید اینترنتی بیمه

استاندارد های بیمه کوثر

شرکت بیمه کوثر که برابر قوانین و مقررات بیمه مرکزی ایران در حال فعالیت است خود را موظف به رعایت تمامی مقررات ابلاغی بیمه مرکزی می داند. بیمه کوثر علاوه بر این قوانین عمومی، استاندارد هایی را نیز به صورت داخلی برای خود و پرسنل خود وضع نموده است که می بایست در هر شرایطی این موارد رعایت شوند. تعدادی از این قوانین را در ذیل بیان می کنیم.ش

بیمه کوثر | همه ی آنچه درباره بیمه کوثر نیاز دارید بدانید!   برخورد قانونی با تمامی افرادی که به صورت غیر قانونی و یا از طریق رشوه و خلاف مبادرت به بازاریابی می کنند.

بیمه کوثر | همه ی آنچه درباره بیمه کوثر نیاز دارید بدانید!   اجرای تمامی قرارداد ها به صورت کامل حتی اگر نظارت قانونی بر روی آن نباشد.

بیمه کوثر | همه ی آنچه درباره بیمه کوثر نیاز دارید بدانید!   تعیین و پرداخت حق الزحمه همکاران و نمایندگی ها به صورت منصفانه

بیمه کوثر | همه ی آنچه درباره بیمه کوثر نیاز دارید بدانید!   بررسی، تعیین و پرداخت به موقع خسارت های احتمالی به وجود آمده

بیمه کوثر | همه ی آنچه درباره بیمه کوثر نیاز دارید بدانید!   درستی و صداقت در تمامی کار ها و خدمات ارائه شده به افراد

بیمه کوثر | همه ی آنچه درباره بیمه کوثر نیاز دارید بدانید!   انتشار اطلاعات واقعی شرکت به صورت همیشگی و قانون مند

بیمه کوثر | همه ی آنچه درباره بیمه کوثر نیاز دارید بدانید!   جلوگیری از هرگونه ریخت و پاش و هدر دادن امکانات

بیمه کوثر | همه ی آنچه درباره بیمه کوثر نیاز دارید بدانید!   حفظ حریم خصوصی تمامی افراد از جمله مشتریان

 

سهامداران شرکت بیمه کوثر

بیمه کوثر شرکت سهامی عام بوده است و یکی از بزرگترین سهامداران این شرکت بیمه ای، نیرو های مسلح هستند. البته به علت عرضه سهام بیمه کوثر در فرابورس این شرکت دارای سهامداران حقیقی بسیار زیادی نیز است.

تلفن بیمه کوثر

زمینه های فعالیت شرکت بیمه کوثر

بیمه کوثر خدمات بیمه ای مختلفی را به افراد و شرکت ها ارائه می نماید که از جمله آن ها می توان به انواع بیمه های مسولیت، بیمه خودرو اعم از بدنه و شخص ثالث، بیمه درمان گروهی، بیمه عمر و سرمایه گذاری، بیمه عمر و حوادث گروهی و بیمه آتش سوزی اشاره کرد.

این شرکت بیمه ای توانسته است تا بیمه های اتکایی داخلی و خارجی را با توجه به رعایت مقررات بیمه مرکزی بر عهده بگیرد و به نحو احسن به ارائه خدمات بپردازد. در زمینه بیمه های مسولیت و بیمه های مهندسی نیز این شرکت خدمات بیمه ای مناسبی را به افراد متقاضی ارائه می نماید.

 

شعب بیمه کوثر در سراسر کشور

شرکت بیمه کوثر

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
مانا کبیری

مانا کبیری

یه کارشناس جهانگردی که انقدر کتاب خونده تبدیل به کارشناس محتوا شده. علاقه مند به حوزه بیمه و در عین حال استارآپ که نتیجه اش میشه بیمه ماهان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

87 − = 84

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه