بیمه کوثر | مقایسه و خرید آنلاین بیمه از فروشگاه آنلاین بیمه ماهان

بیمه کوثر | همه ی آنچه درباره بیمه کوثر نیاز دارید بدانید!زمان مطالعه ۴ دقیقه

بیمه کوثر

خدمات بیمه ای در کشور ما توسط شرکت های بیمه ای مختلفی ارائه می شود که یکی از این شرکت های بیمه ای شرکت بیمه کوثر است. شرکت بیمه کوثر با خدمات متنوع خود، در سال های اخیر توانسته است سهم قابل توجهی از بازار بیمه کشور را به خود اختصاص دهد.

در این نوشتار به معرفی بیمه کوثر می پردازیم و خدمات بیمه ای این شرکت را برای شما بیشتر توضیح خواهیم داد.

معرفی بیمه کوثر

بیمه کوثر در سال ۸۹ با مجوز رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در کشور شروع به کار نموده است. این شرکت بیمه ای خدماتی چون بیمه اشخاص، مسئولیت، مهندسی، بیمه‌های بازرگانی و … را به مشتریان حقیقی و حقوقی ارائه می نماید.

این شرکت در سال ۹۶ توانسته است تا مبلغ سرمایه خود را به حدود دو هزار و پانصد میلیارد ریال و سهام خود را نیز در فرا بورس ایران به فروش برساند. در حال حاضر این شرکت بیمه ای با حدود ۳۰ شعبه و ۷۰۰ نمایندگی در کشور مشغول به فعالیت است.

خرید اینترنتی بیمه
مقایسه و خرید آنلاین بیمه

استاندارد های بیمه کوثر

شرکت بیمه کوثر که برابر قوانین و مقررات بیمه مرکزی ایران در حال فعالیت است خود را موظف به رعایت تمامی مقررات ابلاغی بیمه مرکزی می داند. بیمه کوثر علاوه بر این قوانین عمومی، استاندارد هایی را نیز به صورت داخلی برای خود و پرسنل خود وضع نموده است که می بایست در هر شرایطی این موارد رعایت شوند. تعدادی از این قوانین را در ذیل بیان می کنیم.ش

 1. برخورد قانونی با تمامی افرادی که به صورت غیر قانونی و یا از طریق رشوه و خلاف مبادرت به بازاریابی می کنند.
 2. اجرای تمامی قرارداد ها به صورت کامل حتی اگر نظارت قانونی بر روی آن نباشد.
 3. تعیین و پرداخت حق الزحمه همکاران و نمایندگی ها به صورت منصفانه
 4. بررسی، تعیین و پرداخت به موقع خسارت های احتمالی به وجود آمده
 5. درستی و صداقت در تمامی کار ها و خدمات ارائه شده به افراد
 6. انتشار اطلاعات واقعی شرکت به صورت همیشگی و قانون مند
 7. جلوگیری از هرگونه ریخت و پاش و هدر دادن امکانات
 8. حفظ حریم خصوصی تمامی افراد از جمله مشتریان

سهامداران شرکت بیمه کوثر

بیمه کوثر شرکت سهامی عام بوده است و یکی از بزرگترین سهامداران این شرکت بیمه ای، نیرو های مسلح هستند. البته به علت عرضه سهام بیمه کوثر در فرابورس این شرکت دارای سهامداران حقیقی بسیار زیادی نیز است.

تلفن بیمه کوثر

زمینه های فعالیت شرکت بیمه کوثر

بیمه کوثر خدمات بیمه ای مختلفی را به افراد و شرکت ها ارائه می نماید که به قرار زیر است:

 1. بیمه خودرو ( بیمه شخص ثالثبیمه بدنه خودرو )
 2. بیمه آتش سوزی
 3. بیمه حوادث
 4. بیمه مسافرتی
 5. بیمه عمر و سرمایه گذاری
 6. بیمه درمان
 7. انواع بیمه مسئولیت
 8. بیمه مهندسی
 9. بیمه باربری
 10. بیمه وکالت

برای خرید انواع بیمه نامه میتوانید به دو صورت اقدام کنید:

 1. خرید و مقایسه آنلاین انواع بیمه از فروشگاه آنلاین بیمه ماهان
 2. خرید تلفنی به همراه مشاوره رایگان از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۱۴۵۲۳۹
چرا بیمه بخریم؟ | فلسفه و علت خرید بیمه چیست؟
مقایسه و خرید آنلاین بیمه

این شرکت بیمه ای توانسته است تا بیمه های اتکایی داخلی و خارجی را با توجه به رعایت مقررات بیمه مرکزی بر عهده بگیرد و به نحو احسن به ارائه خدمات بپردازد. در زمینه بیمه های مسولیت و بیمه های مهندسی نیز این شرکت خدمات بیمه ای مناسبی را به افراد متقاضی ارائه می نماید.

سطح توانگری بیمه کوثر

هنگام خرید انواع محصولات بیمه و پوشش‌ های آن ، یکی از فاکتورهای مهمی که باید توسط بیمه گر (خریدار بیمه) در نظر گرفته شود تا هنگام دریافت خسارت با کمترین مشکلات مواجه باشد سطح توانگری شرکت بیمه گذار است.

هرساله براساس آماری که از سوی بیمه‌ مرکزی اعلام می‌شود سطح توانگری کلیه شرکت های بیمه در آن اعلام میگردد تا بیمه گران گرامی با آگاهی کامل نسبت به بستن قرارداد با آن شرکت اقدام نمایند. در آمارهای توانگری شرکت‌های بیمه‌ گذار در پنج سطح اصلی دسته‌بندی می‌شوند که سطح یک بالاترین میزان توانگری و سطح پنج پایین ترین میزان توانگری شرکت را نشان می‌دهد.

براساس بیانیه رسمی بیمه ‌مرکزی جمهوری ‌اسلامی ‌ایران، شرکت‌های بیمه آسیا، دانا، البرز، پارسیان، ملت، سامان، نوین، پاسارگاد، کارآفرین، میهن، کوثر، بیمه ما، سرمد، تعاون، اتکایی ایرانیان، حکمت صبا، تجارت نو، زندگی خاورمیانه، امید، ایران معین، آسماری و اتکایی امین درسطح یک «توانگری» قرار گرفته‌اند.

اما در میان شرکت هایی که در سطح اول توانگری مالی قرار دارند، برخی از آنها در این سطح با نسبت توانگری کمتر از ۲۰۰ میباشند. آنچه عملکرد این شرکت‌ها را از دیگر رقبای آنها متمایز می‌کند، عددی است که از طرف بیمه ‌مرکزی به ‌عنوان نسبت توانگری اعلام می‌شود.

بیشترین رقم به ‌ترتیب مربوط به‌بیمه زندگی خاورمیانه با عدد ۲۶۶۵، اتکایی امین با نسبت ۱۰۱۷، اتکایی ایرانیان با نسبت ۷۹۱، حکمت صبا با نسبت ۴۰۵ و تجارت نو با نسبت ۳۰۰ است. 

بیمه ملت با نسبت ۱۹۴، بیمه ما با نسبت ۱۷۴ و بیمه پاسارگاد با نسبت ۱۵۷ دراین بخش قرار گرفته‌اند. کمترین نسبت دراین بخش مربوط به‌ بیمه میهن با نسبت توانگری ۱۰۱ است. بعد از آن نیز بیمه امید با نسبت ۱۰۶، سامان با نسبت ۱۱۵، کارآفرین با نسبت ۱۱۷، پارسیان با نسبت ۱۲۰ و کوثر با نسبت ۱۲۶ قرار گرفته‌اند. 

شعب بیمه کوثر در سراسر کشور

شرکت بیمه کوثر

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه