بیمه معلم | فروشگاه خرید آنلاین بیمه

بیمه معلم | همه ی آنچه درباره بیمه معلم نیاز دارید بدانیدزمان مطالعه ۶ دقیقه

بیمه معلم

ایمنی در برابر حوادث و خسارت های ناشی از آن از اهمیت بسیاری برخوردار است. بیمه معلم یکی از معتبر ترین شرکت های بیمه گر کشور است که خدمات گوناگونی را برای رفاه حال مشتریان خود ارائه می دهد.

با بیمه معلم آشنا شویم!

وقوع حوادث غیر مترقبه امری غیر قابل پیش بینی است و نمی توان زمان آن را حدس زد. اما با یک انتخاب درست و ویژه می توان زمان و حادثه را در کنترل خود قرار داد. انتخاب بیمه مناسب و شرکت بیمه ای که بهترین و بالاترین خدمات را ارائه دهد از اولویت های هر فردی است. بیمه معلم یکی از معتبرترین شرکت های بیمه در ایران است که در سال ۱۳۷۳ تحت عنوان بیمه صادرات و سرمایه گذاری شکل گرفت. انجام خدمات برتر و پوشش های بیمه ای در بیمه معتبر معلم موجب شد تا این شرکت بیمه هرچه بیشتر و بهتر مورد توجه عموم مردم و شرکت های بزرگ تجاری و اقتصادی قرار بگیرد. از جمله افتخارات بیمه معلم می توان موارد مهم زیر را عنوان نمود:

     جزء ۵ شرکت بیمه برتر در کشور

       بهترین شرکت بیمه گر برای فرهنگیان و معلمین

        مهم ترین شرکت بیمه در صنایع حمل و نقل دریایی و امور مربوط به آن

با انتخاب بیمه معلم به عنوان یک پشتیبان می توانید خود را در برابر بزرگ ترین خسارت های مالی و جانی بیمه کرده و در سریع ترین زمان از خدمات برتر این بیمه بهره مند شوید.

خرید اینترنتی بیمه

خدمات و پوشش های بیمه معلم

بیمه شناخته شده معلم با ارائه برترین خدمات جبرانی در زمره برترین شرکت های بیمه ایران قرار دارد و بهترین خدمات را در سریع ترین زمان ممکن برای مشتریان خود به انجام می رساند. در ادامه به معرفی مهم ترین خدمات بیمه معلم می پردازیم:

بیمه معلم | بیمه باربری

  بیمه باربری:
تمامی خسارت های ناشی از گم شدن بار، آسیب و… در زمینه باربری ایرلاین های داخلی، خارجی و ترانزیت کشتی را در بر می گیرد.

بیمه معلم |   بیمه بدنه و شخص ثالث

 بیمه بدنه و شخص ثالث:
سریع ترین پوشش دهی با بالاترین کیفیت به منظور کاستن از نگرانی و آلام مشتریان را به انجام می رساند.

بیمه معلم |   بیمه آتش سوزی

 بیمه آتش سوزی:
انواع بیمه و پوشش دهی بناهای مسکونی، تجاری، انبار و مکان های آموزشی را در بر می گیرد.

بیمه معلم | بیمه مسافرتی

  بیمه مسافرتی:
مسافرینی که به خارج از کشور سفر می کنند می توانند با انتخاب بیمه معلم در برابر حوادثی همچون بیماری، تصادف، گم شدن اموال و… تحت پوشش قرار بگیرند.

بیمه معلم | بیمه عمر

  بیمه عمر:
بیمه مستمری، از کار افتادگی، نقص عضو و بازنشستگی در این گروه قرار دارند.

بیمه معلم |  بیمه مهندسی

 بیمه مهندسی:
خسارت هایی نظیر آسیب به اموال، تجهیزات و محصولات کارخانه ها که در اثر اشتباهات به وجود می آیند تحت پوشش بیمه مهندسی معلم قرار دارند.

تلفن بیمه معلم

‎با بیمه معتبر معلم نگران حوادث نباشید!

با انتخاب بیمه معلم در هر زمان و مکانی، در برابر خسارت ناشی از وقوع حوادث مصون خواهید ماند و می توانید بدون نگرانی زندگی آسوده ای داشته باشید. بیمه معتبر معلم یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات بیمه ای در کشور است و افراد بسیاری نسبت به دریافت و خرید این بیمه اقدام می نمایند.

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

یک دیدگاه

  • بیه معلم یک بیمه بی خودی هست که فقط مردم رو با زبون بازی گول میزنن فقط کافیه بیمه ولی خدا نکنه که تصادف کنی یه بلای سرت میارن که آدم خودش و فحش میده که دیگه سمت این بیمه نره خیلی جالبه به کارشناسان خودشون هم اعتماد ندارن بعدش من از ایران خودرو فاکتور آوردم از من باز پول کم کردن بیخودتر از خوش خود بیمه مغلم هست من نمیدونم بجز ایران خودرو جای دیگه هست که اینها قیمت از جای دیگه میگیرن واقعا متاًسفم برای خودم بیمه معلمی که به خودشون اعتماد ندارند من چطوری به اینها اعتماد کردم رفتم ماشینم رو پیش اینها بیمه کردم .

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه