💯 صفر تا صد بیمه مسافرتی شینگن یا شنگن ؟

💯 صفر تا صد بیمه مسافرتی شینگن یا شنگن ؟کمتر از یک دقیقه

بیمه شینگن

باید بدانید که اگر قصد مسافرت خارجی خصوصا به اروپا و کشورهای عضو شینگن را دارید، یکی از موارد اجباری سفرتان بیمه مسافرتی شینگن است. بیمه شینگن توسط شرکت های بیمه ای انجام می شود. در هنگام مراجعه به سفارت و درخواست ویزا می بایست آن را به همراه خود داشته باشید.

در این نوشتار قصد داریم تا اطلاعات جامعی را در مورد بیمه مسافرتی شینگن که به اختصار بیمه شنگین نامیده می شود، در اختیار کسانی که قصد استفاده از این نوع بیمه را دارند قرار دهیم.

💯 صفر تا صد بیمه مسافرتی شینگن یا شنگن ؟ویزای شینگن

همان طور که می دانید، ویزای شینگن برای استفاده در همه کشورهای این حوزه آزاد است. بیمه مسافرتی شینگن نیز دارای همین خاصیت است. از این بیمه می توان در تمام ۲۶ کشور عضو این اتحادیه استفاده نمود. ارایه بیمه شینگن برای درخواست ویزا به سفارت خانه مورد نظر اجباری است.

برای خرید بیمه مسافرتی کلیک کنید.

نکات موثر در قیمت تمام شده بیمه شینگن

در تعیین هزینه بیمه شینگن عوامل زیادی تاثیرگذار هستند که در این قسمت تعدادی از آن ها را به اختصار بیان می کنیم:

💯 صفر تا صد بیمه مسافرتی شینگن یا شنگن ؟   تاثیر سن بیمه گذار در قیمت بیمه شینگن

سن شخص متقاضی دریافت بیمه، تاثیر مستقیمی بر قیمت آن دارد. شرکت های بیمه ای برای این امر قوانین مشخصی دارند و بر حسب سن و سال فرد قیمت بیمه وی را تعیین می کنند. معمولا برای افراد زیر ۱۲ سال و افراد بین ۱۳ تا ۶۵ سال جداولی جداگانه برای تعیین قیمت وجود دارد. روند قیمت ها در این جدول ها معمولا به صورت صعودی هستند.

💯 صفر تا صد بیمه مسافرتی شینگن یا شنگن ؟   تاثیر مدت سفر در قیمت بیمه شینگن

مدت زمان سفر و زمان ماندن در کشور مقصد نیز یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت بیمه شینگن است. هر چه این مدت بیشتر باشد، قیمت بیمه بیشتر خواهد شد. کوتاه ترین زمان سفر بین یک تا هفت روز است که پایین ترین قیمت را نیز دارد.

💯 صفر تا صد بیمه مسافرتی شینگن یا شنگن ؟   تاثیر میزان تعهدات در قیمت بیمه شینگن

میزان تعهدات بیمه ای نشان گر میزان سقف تعهد شرکت هستند. طرح های مختلفی در زمینه میزان تعهدات بیمه مسافرتی وجود دارد. توجه داشته باشید که هرچه سقف تعهدات بیشتر باشد، قیمت بیمه نیز بیشتر خواهد بود. به این نکته توجه داشته باشید که به دلیل اختلاف زیاد قیمت ارز هزینه های درمانی در حوزه شینگن بسیار زیاد هستند لذا بهتر است تا بیمه ای با حداکثر تعهدات را انتخاب نمایید.

💯 صفر تا صد بیمه مسافرتی شینگن یا شنگن ؟   تاثیر محدوده جغرافیایی در قیمت بیمه شینگن

محدوده جغرافیایی سفر نیز از دیگر عوامل موثر بر تعیین قیمت است. هرچه محدوده سفر بیشتر باشد قیمت بیمه مورد نظر گران تر خواهد شد. بعضی از شرکت های بیمه ای طرح شینگن ندارند و شما برای خرید بیمه از آن ها می بایست بیمه تمام کشورهای اروپایی را بخرید که این امر باعث گران شدن هزینه بیمه می شود. پس اگر قصد سفر به حوزه شینگن را دارید فقط بیمه شینگن را تهیه نمایید تا هزینه اضافی به شما تحمیل نشود.

خرید بیمه مسافرتی

[alert type=”info”]تمامی این نکات در تعیین قیمت بیمه شینگن بسیار موثر است. بهتر است تا در زمان خرید این نوع بیمه نامه، حتما توجه ویژه ای به نکات بالا داشته باشید. با مراجعه به وب سایت فروشگاه آنلاین بیمه ماهان می توانید بیمه شینگن خود را با بهترین قیمت و خدمات تهیه کنید و در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید.[/alert]

 

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی

مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه