تفاوت بیمه مسافرتی و بیمه نامه هایی که تورهای مسافرتی می دهند

تفاوت بیمه مسافرتی و بیمه نامه هایی که تورهای مسافرتی می دهند

تفاوت بیمه مسافرتی

خدا نکنه موقع سفر حادثه پزشکی برای کسی اتفاق بیفته، ولی هزینه های پزشکی در خارج از کشور خیلی خیلی زیاده و باید حتما یه فکری براش کرد.

آیا می دونستید اگر در همین کشور همسایه، ترکیه توی هتل براتون اتفاقی بیفته و بخواید یک پزشک از بیرون هتل بیاد و ویزیتتون کنه، یه چیزی در حدود 100 لیر (حدود 120 هزار تومان) هزینه می بره؟ دیگه اگه بخواید برید مرکز پزشکی خب قطعا هزینه هاش خیلی بیشتر میشه.

به هر حال این هایی که گفتیم و مثال زدیم، بی دردسرتریم و کم هزینه ترین موارد در این خصوص بود. با این شرایط لزوم خرید بیمه مسافرتی برای هر مسافر کاملا مشخص است. با توجه به این که این بیمه نامه برای یک هفته مسافرت و با یک سری پوشش های نرمال و کاربردی خیلی قیمت پایینی دارد و سهم آن در یک مسافرت بسیار ناچیز است پس باید حتما قبلا از سفر این بیمه را باید تهیه کرد.

اما خیلی ها فکر می کنند که تفاوت بیمه مسافرتی مختلف زیاد نیست و وقتی تور مسافرتی با بیمه از آژانس تهیه می کنند دیگه کافیه. بله درسته، داشتن این بیمه نامه روی تور سفر %100 از نداشتنش بهتره ولی خب یک بیمه نامه 10 هزار تومنی معمولا پوشش هاش کمتره و در عرف به این بیمه نامه ها، بیمه نامه مسافرتی اکونومی می گن. اما شما می تونید با یک هزینه سی یا چهل هزار تومنی پوشش های خیلی خیلی بهتر رو خودتون تهیه کنید و با آرامش بدون وصفی به سفر برید.

 

 

شما در کمترین زمان می توانید بیمه مسافرتی ایده آل خود را از فروشگاه آنلاین بیمه ماهان خریداری کنید و پس از سفر نیز تجربیات خود را برای انتشار در وبلاگ با ما به اشتراک بگذارید.

تفاوت بیمه مسافرتی و بیمه نامه هایی که تورهای مسافرتی می دهند
1.5 (30%) 4 رای
فروشگاه آنلاین بیمه ماهان

یه کارشناس جهانگردی که انقدر کتاب خونده تبدیل به کارشناس محتوا شده. علاقه مند به حوزه بیمه و در عین حال استارآپ که نتیجه اش میشه بیمه ماهان.

اشتراک

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۱

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *