تفاوت بیمه مسافرتی و بیمه نامه هایی که تورهای مسافرتی می دهند

تفاوت بیمه مسافرتی و بیمه نامه هایی که تورهای مسافرتی می دهندکمتر از یک دقیقه

تفاوت بیمه مسافرتی

خدا نکنه موقع سفر حادثه پزشکی برای کسی اتفاق بیفته، ولی هزینه های پزشکی در خارج از کشور خیلی خیلی زیاده و باید حتما یه فکری براش کرد.

آیا می دونستید اگر در همین کشور همسایه، ترکیه توی هتل براتون اتفاقی بیفته و بخواید یک پزشک از بیرون هتل بیاد و ویزیتتون کنه، یه چیزی در حدود ۱۰۰ لیر (حدود ۱۲۰ هزار تومان) هزینه می بره؟ دیگه اگه بخواید برید مرکز پزشکی خب قطعا هزینه هاش خیلی بیشتر میشه.

به هر حال این هایی که گفتیم و مثال زدیم، بی دردسرتریم و کم هزینه ترین موارد در این خصوص بود. با این شرایط لزوم خرید بیمه مسافرتی برای هر مسافر کاملا مشخص است. با توجه به این که این بیمه نامه برای یک هفته مسافرت و با یک سری پوشش های نرمال و کاربردی خیلی قیمت پایینی دارد و سهم آن در یک مسافرت بسیار ناچیز است پس باید حتما قبلا از سفر این بیمه را باید تهیه کرد.

اما خیلی ها فکر می کنند که تفاوت بیمه مسافرتی مختلف زیاد نیست و وقتی تور مسافرتی با بیمه از آژانس تهیه می کنند دیگه کافیه. بله درسته، داشتن این بیمه نامه روی تور سفر %۱۰۰ از نداشتنش بهتره ولی خب یک بیمه نامه ۱۰ هزار تومنی معمولا پوشش هاش کمتره و در عرف به این بیمه نامه ها، بیمه نامه مسافرتی اکونومی می گن. اما شما می تونید با یک هزینه سی یا چهل هزار تومنی پوشش های خیلی خیلی بهتر رو خودتون تهیه کنید و با آرامش بدون وصفی به سفر برید.

 

 

شما در کمترین زمان می توانید بیمه مسافرتی ایده آل خود را از فروشگاه آنلاین بیمه ماهان خریداری کنید و پس از سفر نیز تجربیات خود را برای انتشار در وبلاگ با ما به اشتراک بگذارید.

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی

مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه