بیمه دی | فروشگاه خرید آنلاین بیمه

بیمه دی | همه ی آنچه درباره بیمه دی نیاز دارید بدانیدزمان مطالعه ۲ دقیقه

بیمه دی

شرکت بیمه دی یکی از شرکت های بیمه ای در کشور و دارای خدمات بیمه ای متنوعی است. این شرکت بیمه ای توانسته است با جلب اعتماد مشتریان و ارایه خدمات عالی جای خود را در بازار بیمه ای کشور باز کند. در این مقاله قصد داریم تا در مورد شرکت بیمه دی اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم و خدمات آن را به طور کامل بیان کنیم.

معرفی شرکت بیمه دی

شرکت بیمه دی به شماره ثبت ۲۴۱۵۱۱ و در سال ۱۳۸۳ با دریافت مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران شروع به فعالیت نموده است. این شرکت با توجه به توانایی های خود در زمینه خدمات بیمه ای توانسته است تا طرفداران بسیاری را جذب کند. دارا بودن نیروهای متخصص و حرفه ای و ارایه نوآوری در زمینه های مختلف بیمه ای نیز رقابت خوبی را با دیگر شرکت ها در این زمینه ایجاد نموده است.

سهامداران شرکت بیمه دی

بیمه دی یک شرکت بیمه ای سهامی عام است. از سهامدارن عمده این بیمه می توان به شرکت هایی چون صندوق بسیجیان، سازمان صنایع و معادن کوثر، سازمان اقتصادی کوثر، بانک دی، شرکت آتیه سازان دی، تعاونی مسکن بانک دی و … اشاره کرد.

خرید اینترنتی بیمه

استانداردهای شرکت بیمه دی

شرکت بیمه دی تابع قوانین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است و با توجه به این قوانین و رعایت آن ها برای خود نیز استانداردهایی را تعریف نموده است تا بتواند خدمات بهتری را به مشتریان خود ارایه نماید. در ذیل به تعدادی از این قوانین اشاره خواهیم کرد.

  1.  وفادار بودن به تمامی قوانین ارایه شده از طرف بیمه مرکزی و اجرای تمامی تعهدات انجام شده
  2. پرداخت خسارت به موقع خسارت دیدگان و کمک در جبران خسارت های وارده
  3. برخورد با هرگونه تخلف و تخطی از قوانین و مقرارت
  4. منصفانه برخورد کردن با مشتریان و تعیین نرخ های عادلانه برای خدمات بیمه ای
  5. عدم استفاده از روش های خلاف و غیر اخلاقی برای بدست آوردن اطلاعات
  6. داشتن شفافیت در عملیات های مالی و بیمه ای و گزارش صحیح آن
  7. حفظ حریم خصوصی مشتریان و رقبا در بازار کشور
تلفن بیمه دی

خدمات بیمه ای شرکت بیمه دی

شرکت بیمه دی با داشتن نوآوری در خدمات بیمه ای دارای تنوع بسیار زیادی است. این شرکت تقریبا همه نوع خدمات بیمه عمومی و تخصصی را ارایه می نماید. از خدمات بیمه ای شرکت بیمه دی می توان به بیمه خودرو، بیمه حمل و نقل، بیمه مسئولیت، بیمه اشخاص، بیمه مهندسی، بیمه آتش سوزی، بیمه عمر انفرادی و … اشاره کرد. در بخش خدمات بیمه ای خودرو این شرکت خدماتی چون بیمه شخص ثالث و انواع بیمه های بدنه خودرو را ارایه می کند.

در بخش بیمه های اشخاص نیز این شرکت توانسته است با ارایه بیمه خدمات درمانی و بیمه مکمل درمان هزینه های درمانی را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد و کمک حال بسیاری از افراد جامعه باشد. بیمه دی توانسته است تا کارها و خدمات بزرگی را در صنعت بیمه کشور انجام و روند رو به رشد خود را ادامه دهد.

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه