بیمه مسافرتی خارج از کشور زیر نظر هواپیمایی ماهان

بیمه مسافرتی خارج از کشور زیر نظر هواپیمایی ماهانزمان مطالعه ۲ دقیقه

چرا مسافرت خارجی به بیمه مسافرتی نیاز دارد؟

مسافرت کردن از مهم ترین تفریحات و نیازهای بشر در طول تاریخ بوده است. امروزه سفرها در زمان و مکان طولانی تر و ابعاد وسیع تری هستند. سفر کردن همواره با تفریح و لذت همراه نیست و گاهی در حین سفر اتفاقات ناگواری رخ می دهد. بروز مشکل در خارج از کشور به مراتب سختی های بیماری را بیشتر می کند.

بیمه مسافرتی خارج از کشور

در دنیای امروز شرکت های بیمه با همکاری یک دیگر محصولی را به سبد خرید بیمه ای اضافه کرده اند که بیمه مسافرتی نام دارد. بیمه مسافرتی در ابتدا چندان مطرح نبود و افراد زیادی از آن استقبال نمی کردند. اما امروزه و با ظهور کمک رسان (شرکت های بیمه ای بین المللی که در سطح جهان شعبه دارند و بیمه شدگان را در جای جای دنیا پشتیبانی می کنند)، بیمه مسافرتی خارج از کشور به عضوی جدایی ناپذیر از سفرهای برون مرزی تبدیل شد و بدون بیمه مسافرتی، سفر کردن ممکن نیست. بسیاری از کشورها خرید بیمه مسافرتی خارج از کشور معتبر را برای اخذ ویزا و اقامت ضروری می دانند و بدون بیمه مسافرتی سفر به آن کشورها امکان پذیر نیست.

برای خرید بیمه مسافرتی کلیک کنید.

نحوه خرید بیمه مسافرتی خارج از کشور

راهای متنوعی برای انتخاب و خریداری انواع بیمه های مسافرتی خارج از کشور وجود دارد.

آتش سوزی اماکن اداری و تجاری  ۱-ابتدایی ترین روش برای خرید بیمه مسافرتی مراجعه به دفاتر بیمه که هر یک نمایندگی یک شرکت بیمه ای هستند، است.

۲- روش بعدی تماس با مراکز صدور تلفنی بیمه است.

 ۳- روش آخر که به عنوان بهترین روش در دنیای امروز شناخته می شود، خرید از فروشگاه های معتبر فروش آنلاین بیمه است.

خرید بیمه مسافرتی

نحوه دریافت بیمه مسافرتی خارج از کشور

دریافت کمک و یا هزینه از شرکت بیمه در هنگام بروز مشکل طی سفر به این صورت است که بایستی با شماره های پشتیبانی کمک رسان تماس گرفت. سپس اطلاعات شخصی و اطلاعات بیمه نامه به پشتیبان ارایه می شود. در سریع ترین زمان ممکن هماهنگی های لازم برای حل مشکل توسط شرکت کمک رسان به انجام می رسد و سپس به بیمه شده اطلاع داده می شود. در صورت نیاز به پرداخت هزینه، هزینه ها در محل اقامت و یا در صورت بیماری، در محل بستری به بیمه شده پرداخت می شود.

[alert type=”success”]فروشگاه آنلاین بیمه ماهان به عنوان اولین فروشگاه آنلاین بیمه مسافرتی کشور فعالیت می کند. تمامی بیمه نامه های صادره از فروشگاه آنلاین بیمه ماهان معتبر و دارای پوشش های اختصاصی و ویژه مخصوص کاربران خود است. بیمه مسافرتی آنلاین از بیمه ماهان، در تمامی سفارت خانه ها و آژانس های مسافرتی قابل قبول است. در نتیجه می توانید از این بیمه مسافرتی برای اخذ ویزا و اقامت نیز استفاده کنید.[/alert]

اگر شما هم نیاز به بیمه مسافرتی دارید و با خواندن این مقاله به خرید آنلاین بیمه مسافرتی علاقه مند شدید، همین الان بیمه مسافرتی خود را خریداری کنید و در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید.

 

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه