🚗 قیمت بیمه شخص ثالث و بدنه پرشیا سال 98 + کد تخفیف

قیمت بیمه بدنه پرشیا و ۴۰۵ و شخص ثالث ۹۸زمان مطالعه ۳ دقیقه

خرید بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه پرشیا و بیمه شهص ثالث و بیمه بدنه پژو ۴۰۵ سوال بسیاری از ای

پژو پرشیا اولین بار به عنوان یک کانسپت از پژو ۴۰۵ جدید مطرح شد. در سال ۱۹۹۹ این خودرو در بازار ایران مونتاژ شد. ابتدا آن را پژو سفیر و سپس پژو پرشیا نامیدند. اکنون چند سالی می شود که آن را پژو پارس می نامند. از دلایل اقبال عمومی برای این خودرو، زیبایی ظاهری آن است. به گونه ای که این خودرو از محبوب ترین خودروهای دهه ۹۰ در اروپا بوده و امروزه نیز از محبوبیت خاصی در ایران برخوردار است.

بیمه بدنه پرشیا

در باب طراحی داخلی این خودرو لازم به ذکر است که به جز مدل های جدید آن، تمامی مدل های قدیمی همان بدنه پژو ۴۰۵ را دارا هستند و از همان پلاستیک خشک در طراحی آن استفاده شده است. یکی از معایب پژو پرشیا یا همان پژو پارس، قیمت بالای قطعات آن است که هزینه نگهداری از آن را افزایش می دهد. به تازگی نیز شرکت ایران خودرو برای طرح های جدید این خودرو داشبورد جدیدی با تغییرات عمده ای ارائه کرده است. این داشبورد به نام داشبورد سوناتایی شناخته می شود و بسیاری از خریداران نیز از آن استقبال کرده اند.

تمامی مدل هایی که از این خودرو تولید شده است عبارتند از :

پژو پارس سال

پژو پارس دو گانه سوز

پژو پارس  LX

پژو پارس  ELX

همان طور که گفته شد، قیمت بالای قطعات همواره یکی از دغدغه های اصلی دارندگان خودرو پرشیا است. به همین علت خرید بیمه بدنه پرشیا از اهمیت ویژه ای برخوردار ست. اگر شما هم پژو پارس یا پرشیا دارید، حتما به فکر خرید بیمه بدنه پرشیا باشید.

قیمت بیمه بدنه پرشیا

قیمت بیمه بدنه پرشیا بر اساس سال ساخت و دیگر فاکتورهای قیمت گذاری بیمه بدنه از ۳۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون ۵۰۰ هزار تومان محاسبه می شود. البته با انتخاب شرکت بیمه ای متناسب با شرایط تان امکان دارد که تا نزدیک به %۸۰ تخفیف بگیرید. بطور مثال قیمت بیمه بدنه پژو پارس مدل ۹۷ مبلغی در حدود ۸۰۰ هزارتومان خواهد شد که شما می توانید این بیمه نامه را با تخفیف بیمه ماهان با مبلغ ۷۰۰ هزار تومان خریداری نمایید. همچنین کارشناسی بیمه بدنه در تمامی روزهای هفته حتی در جمعه ها نیز انجام می شود.

خرید بیمه بدنه

بیمه شخص ثالث پرشیا

بیمه شخص ثالث پرشیا نیز مانند بیمه شخص ثالث دیگر خودروها و بر اساس شرایط عمومی مصوب بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران محاسبه می شود. به بیان دیگر تفاوت قیمت معناداری بین قیمت بیمه شخص ثالث پرشیا و سایر خودروها وجود ندارد.

برای مثال قیمت بیمه شخص ثالث پژو پارس مدل ۱۳۹۷ با شرایط و پوشش های زیر

       مدت بیمه نامه : یک ساله

      پوشش مالی : پوشش ۹ میلیون تومانی با سقف پوشش : ۹۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

       پوشش جانی : پوشش ۳۶۰ میلیون تومانی با سقف پوشش : ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

       پوشش راننده : پوشش ۲۷۰ میلیون تومانی با سقف پوشش : ۲,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

       سنوات تخفیف عدم خسارت ثالث امسال : ۱ سال (%۵ تخفیف)

       سنوات تخفیف عدم خسارت سرنشین امسال : ۱ سال (%۵ تخفیف)

مبلغی حدود ۱۸,۱۵۴,۳۸۶ ریال می باشد.

حق بیمه پژو پارس

برای خرید بیمه شخص ثالث کلیک کنید.

قیمت بیمه شخص ثالث پرشیا

قیمت بیمه شخص ثالث به معیار های متفاوتی بستگی دارد که از مهم ترین آنها می توان به تعرفه بیمه مرکزی، سال ساخت و تاریخ انقضای بیمه نامه اشاره کرد. با این حال با توجه به تخفیفاتی که بیمه مرکزی مجاز اعلام کرده است؛ می توان با مقایسه شرکت های بیمه ای مختلف و خدمات آنها، بهترین خدمات را در ازای مناسب ترین قیمت انتخاب نمود.

تفاوت بیمه بدنه پژو ۴۰۵ با بیمه بدنه پرشیا

همانطور که بارها درباره بیمه بدنه بیان کردیم این بیمه بر اساس ارزش ریالی خودرو صادر میگردد.

در مورد بیمه بدنه ۴۰۵ هم این موضوع صدق میکند و با توجه به این که پژو ۴۰۵ و پژو پرشیا (پارس) قیمت متفاوتی دارند حق بیمه بدنه پژو پارس و پژو ۴۰۵ متفاوت است.

قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۴۰۵

بیمه شخص ثالث ۴۰۵ بر خلاف بیمه بدنه تفاوتی با بیمه ثالث پژو پارس ندارد و قیمت هر دو آن ها یکسان است.

البته باید توجه داشت قیمت بیمه شخص ثالث با توجه به سال های تخفیف عدم خسارت و تخفیف های ویژه شرکت های بیمه و سال تولید خودرو میتواند متفاوت باشد.

کد تخفیف ویژه پرشیا

[alert type=”info”]شما در فروشگاه اینترنتی بیمه ماهان می توانید قیمت های شرکت های بیمه مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید، پوشش های آنها را بسنجید و با توجه به نیاز خود بهترین آنها را خریداری کنید. کاربران گرامی همواره می توانند علاوه بر مراجعه به وب سایت با شماره های ۸۸۶۹۹۰۸۶ تماس بگیرند و بیمه نامه خود را غیر حضوری خریداری نمایند.[/alert]
می توانید بیمه نامه های آنلاین و یا تلفنی را درب منزل و یا محل کار خود به صورت رایگان دریافت نمایید. بیمه شخص ثالث در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان به صورت نقد و اقساط فروخته می شود و کاربران ماهان همواره می توانند حتی در روزهای پنجشنبه و جمعه بیمه نامه خود را تهیه نمایند.

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه