بیمه شخص ثالث کوتاه مدت بخریم یا نخریم؟

بیمه شخص ثالث کوتاه مدت بخریم یا نخریم؟زمان مطالعه ۵ دقیقه

تدوین قوانین جدید بیمه ای در راستای حفظ حقوق مشتریان، از جمله موارد مهم در بیمه مرکزی است. با اجرای بیمه شخص ثالث کوتاه مدت تمامی افراد با شرایط خاص نیز می توانند از بیمه استفاده کنند. خرید بیمه شخص ثالث کوتاه مدت می‌تواند برای برخی از مشتریان عالی باشد و به آنها کمک کند که از شرایط خاص و دشوار عبور کنند. این بیمه در صدد آن است که حتی برای موتورسیکلت‌ها و کسانی که به دنبال بیمه شخص ثالث کوتاه مدت هستند، شرایط ویژه‌ای را فراهم آورد. خرید این بیمه به شما کمک می‌کند تا از مشکلات بسیاری نجات پیدا کنید و دچار حوادث وحشتاک بعدی هم نشوید. با خرید بیمه شخص ثالث کوتاه مدت از بیمه ماهان امنیت خود و دیگران را بالا خواهید برد. در این مطلب بیشتر درباره بیمه کوتاه مدت شخص ثالث بدانید و بخوانید.

بیمه شخص ثالث و اهمیت آن

بیمه شخص ثالث و بیمه شخص ثالث کوتاه مدت از جمله رایج ترین و پرکاربرد ترین نوع بیمه در میان سایر بیمه های موجود محسوب شده و دلیل آن در اجباری بودن آن و همچنین اهمیت و لزوم این بیمه در تصادفات است. افراد تحت پوشش این بیمه تمامی آسیب دیدگان حادثه از جمله سرنشینان خودروها و رانندگان هستند. این دسته از افراد زیان دیده در صورت وجود بیمه شخص ثالث می توانند هزینه های مربوط به درمان، خسارت های جانی و مالی خود را دریافت نمایند.

بیمه شخص ثالث در خودرو اهمیت بسیاری داشته و فردی که نسبت به این نوع از بیمه کوتاهی نماید متحمل خسارت های جبران ناپذیری خواهد شد. جرایم نقدی، عدم فروش خودرو، عدم تردد خودرو، انتقال خودرو به پارکینگ و خسارات جبران ناپذیر در هنگام تصادفات از جمله پیامدهای بی توجهی و عدم تمدید و یا خریداری این بیمه هستند. بدون بیمه کوتاه مدت شخص ثالث و درواقع بدون خرید بیمه شخص ثالث کوتاه مدت مشکلات و پیامدهای بسیاری گریبان‌گیرتان خواهد بود. اما اگر امروز به فکر خرید این بیمه باشید، بعدها هیچ مشکلی نخواهید داشت و می‌توانید از حوادث و مشکلات به سادگی عبور کنید.

بیمه شخص ثالث و اهمیت آن

بیمه شخص ثالث کوتاه مدت

بیمه شخص ثالث آنقدر مهم است که اگر خودرو شما فاقد آن باشد، نمی‌توانید ماشین‌تان را از جایش تکان دهید. ضمنا اگر موعد تمدید بیمه بگذرد و شما کاری برای آن نکنید، مطابق با قانون مشمول پرداخت جریمه خواهید بود. این نکته را اضافه کنید که اگر بدون بیمه حادثه‌ای برایتان رخ بدهد، ماشینی آسیب ببیند، کسی مجروح شود و یا فوت کند، شما کاملا مقصر هستید و نمی‌توانید از بیمه کمک بگیرید. از سوی دیگر خودتان هم اگر مجروح شوید، باید تمام هزینه‌های درمانی را بپردازید. همه این‌ها را اضافه به این کنید که پلیس هم جریمه‌تان خواهد کرد و حتی ممکن است ماشین‌تان چند وقتی عازم پارکینگ شود.

با توجه به تمام این نکات با خرید بیمه شخص ثالث و خرید بیمه شخص ثالث کوتاه مدت می‌توانید خود و دیگران را نجات دهید. بیمه کوتاه مدت شخص ثالث برای پاسخ به نیازی که در جامعه بود ارائه شده است و وجود آن از نان شب هم واجب‌تر است. با خرید بیمه شخص ثالث به خود، قوانین و مردمی که در کنارتان هستند احترام خواهید گذاشت. اگر قصد خرید بیمه شخص ثالث و بیمه شخص ثالث کوتاه مدت را از بیمه ماهان دارید هم اکنون وارد صفحه خرید بیمه شخص ثالث شوید و بیمه خود را سفارش بدهید. با خرید آنلاین بیمه در وقت، هزینه و… صرفه جویی خواهید کرد و ضمنا می‌توانید خدمات و محصولات چند شرکت بیمه‌ای را با هم مقایسه کنید.

اجرای بیمه شخص ثالث کوتاه مدت

اعمال تغییرات اساسی طبق نظر بیمه مرکزی که به منظور مشمولیت افراد خاص و بهبود روند بیمه شخص ثالث شکل گرفت، موجب توسعه و مقبولیت بیمه شخص ثالث در میان افراد متقاضی شد. در اجرای بیمه شخص ثالث کوتاه مدت از عقد قرارداد یک ساله به قرارداد های ۳ ماهه،۶ ماهه و ۹ ماهه تقلیل پیدا کرده است. این نوع بیمه با توجه به مدت زمان مقرر آن بسیار مناسب افرادی است که قصد فروش خودرو را دارند و یا قادر به پرداخت یکجای مبلغ بیمه یکساله نیستند.

شرایط بیمه کوتاه مدت شخص ثالث را می‌توانید از کارشناسان بیمه ماهان بپرسید و اطلاعات دقیق و کامل را بسیار سریع به دست بیاورید. لازم به ذکر است که سایت بیمه آنلاین بیمه ماهان با ارائه بهترین و کامل‌ترین بیمه‌ها در کنار شماست. در نتیجه اگر قصد خرید بیمه کوتاه مدت شخص ثالث را دارید، کافی است موضوع را از طریق کارشناسان ما در بیمه ماهان پیگیری کنید. بیمه ماهان با ارائه بهترین و کامل‌ترین بیمه شخص ثالث کوتاه مدت در کنار شماست تا بتوانید خریدی مطمئن و عالی را داشته باشید. بیمه‌ای کامل و جامع که در حوادث رانندگی پشتیبان‌تان خواهد بود.

نکات مهم در بیمه شخص ثالث کوتاه مدت

نکات مهم در بیمه شخص ثالث کوتاه مدت

از جمله نکات مهم و قابل اجرا در بیمه شخص ثالث کوتاه مدت در زمان های ۳ ماه،۶ ماه و ۹ ماه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

بیمه شخص ثالث کوتاه مدت بخریم یا نخریم؟ + نرخ ویژه موتورسیکلت و خودرو

  تخفیفات مربوط به عدم خسارت در بیمه های کوتاه مدت همانند بیمه شخص ثالث یک ساله هستند (یعنی پس از چند بار خرید، هرگاه بیمه شخص ثالث کوتاه مدت تان به سقف ۱۲ ماه رسید، یک سال تخفیف جدید لحاظ می شود).

بیمه شخص ثالث کوتاه مدت بخریم یا نخریم؟ + نرخ ویژه موتورسیکلت و خودرو

  ساعت شروع بیمه در تمامی این موارد ۲۴ ساعت بعد از ثبت بیمه است.

بیمه شخص ثالث کوتاه مدت بخریم یا نخریم؟ + نرخ ویژه موتورسیکلت و خودرو

  افراد متقاضی می توانند به صورت اینترنتی و آنلاین خرید مربوط به بیمه شخص ثالث کوتاه مدت خود را انجام دهند.

بیمه شخص ثالث کوتاه مدت بخریم یا نخریم؟ + نرخ ویژه موتورسیکلت و خودرو

 نحوه محاسبه بیمه شخص ثالث کوتاه مدت ۳، ۶ و ۹ ماهه به صورت %۳۰ ، %۶۰ و %۹۰ از حق بیمه سالانه است.

در صورت دارا نبودن شرایط خرید بیمه شخص ثالث یک ساله، می توانید با انتخاب بهترین و موثر ترین روش برای اجرای بیمه شخص ثالث، متحمل هزینه های سنگین و خسارات جبران ناپذیر جانی و مالی نشوید. بیمه شخص ثالث کوتاه مدت یک روش موثر و کارآمد در جهت بهبود روند امور بیمه و برای رفاه حال متقاضیان تدوین و قانون گذاری شده است. با بیمه شخص ثالث حال و آینده خود را تضمین کنید.

با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ماهان به صورت رایگان مشاوره بگیرید و با مقایسه هم زمان شرکت های بیمه ای بهترین انتخاب را انجام دهید. برای خرید بیمه کوتاه مدت شخص ثالث و بیمه شخص ثالث کوتاه مدت می‌توانید از خدمات سایت بیمه ماهان کمک بگیرید. این وب سایت یک سامانه جامع بیمه‌ای است که در آن انواع بیمه‌ها از جمله بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه درمان، بیمه تجهیزات الکترونیکی و… با بهترین نرخ و شرایط ارائه می‌شود. با خرید انواع بیمه نامه‌ها می‌توانید آنها را رایگان و درب منزل از بیمه ماهان تحویل بگیرید. همپنین بیمه ماهان یک سامانه جامع و کامل برای کسب اطلاعات درباره جهان بیمه است. با این سامانه و وب سایت، بهترین و کامل‌ترین خدمات بیمه‌ای را دریافت و آنها استفاده کنید.

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه