بیمه شخص ثالث کوتاه مدت بخریم یا نخریم؟ + نرخ ویژه موتورسیکلت و خودرو

بیمه شخص ثالث کوتاه مدت بخریم یا نخریم؟ + نرخ ویژه موتورسیکلت و خودروکمتر از یک دقیقه

بیمه شخص ثالث کوتاه مدت

تدوین قوانین جدید بیمه ای در راستای حفظ حقوق مشتریان، از جمله موارد مهم در بیمه مرکزی است. با اجرای بیمه شخص ثالث کوتاه مدت تمامی افراد با شرایط خاص نیز می توانند از بیمه استفاده کنند.

بیمه شخص ثالث و اهمیت آن

بیمه شخص ثالث از جمله رایج ترین و پرکاربرد ترین نوع بیمه در میان سایر بیمه های موجود محسوب شده و دلیل آن در اجباری بودن آن و همچنین اهمیت و لزوم این بیمه در تصادفات است. افراد تحت پوشش این بیمه تمامی آسیب دیدگان حادثه از جمله سرنشینان خودروها و رانندگان هستند. این دسته از افراد زیان دیده در صورت وجود بیمه شخص ثالث می توانند هزینه های مربوط به درمان، خسارت های جانی و مالی خود را دریافت نمایند. بیمه شخص ثالث در خودرو اهمیت بسیاری داشته و فردی که نسبت به این نوع از بیمه کوتاهی نماید متحمل خسارت های جبران ناپذیری خواهد شد. جرایم نقدی، عدم فروش خودرو، عدم تردد خودرو، انتقال خودرو به پارکینگ و خسارات جبران ناپذیر در هنگام تصادفات از جمله پیامدهای بی توجهی و عدم تمدید و یا خریداری این بیمه هستند.

در این نوشتار به معرفی بیمه شخص ثالث کوتاه مدت خواهیم پرداخت.

اجرای بیمه شخص ثالث کوتاه مدت

اعمال تغییرات اساسی طبق نظر بیمه مرکزی که به منظور مشمولیت افراد خاص و بهبود روند بیمه شخص ثالث شکل گرفت، موجب توسعه و مقبولیت بیمه شخص ثالث در میان افراد متقاضی شد. در اجرای بیمه شخص ثالث کوتاه مدت از عقد قرارداد یک ساله به قرارداد های ۳ ماهه،۶ ماهه و ۹ ماهه تقلیل پیدا کرده است. این نوع بیمه با توجه به مدت زمان مقرر آن بسیار مناسب افرادی است که قصد فروش خودرو را دارند و یا قادر به پرداخت یکجای مبلغ بیمه یکساله نیستند.

نکات مهم در بیمه شخص ثالث کوتاه مدت

از جمله نکات مهم و قابل اجرا در بیمه شخص ثالث کوتاه مدت در زمان های ۳ ماه،۶ ماه و ۹ ماه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

بیمه شخص ثالث کوتاه مدت بخریم یا نخریم؟ + نرخ ویژه موتورسیکلت و خودرو   تخفیفات مربوط به عدم خسارت در بیمه های کوتاه مدت همانند بیمه شخص ثالث یک ساله هستند (یعنی پس از چند بار خرید، هرگاه بیمه شخص ثالث کوتاه مدت تان به سقف ۱۲ ماه رسید، یک سال تخفیف جدید لحاظ می شود).

بیمه شخص ثالث کوتاه مدت بخریم یا نخریم؟ + نرخ ویژه موتورسیکلت و خودرو   ساعت شروع بیمه در تمامی این موارد ۲۴ ساعت بعد از ثبت بیمه است.

بیمه شخص ثالث کوتاه مدت بخریم یا نخریم؟ + نرخ ویژه موتورسیکلت و خودرو   افراد متقاضی می توانند به صورت اینترنتی و آنلاین خرید مربوط به بیمه شخص ثالث کوتاه مدت خود را انجام دهند.

بیمه شخص ثالث کوتاه مدت بخریم یا نخریم؟ + نرخ ویژه موتورسیکلت و خودرو  نحوه محاسبه بیمه شخص ثالث کوتاه مدت ۳، ۶ و ۹ ماهه به صورت %۳۰ ، %۶۰ و %۹۰ از حق بیمه سالانه است.

 

در صورت دارا نبودن شرایط خرید بیمه شخص ثالث یک ساله، می توانید با انتخاب بهترین و موثر ترین روش برای اجرای بیمه شخص ثالث، متحمل هزینه های سنگین و خسارات جبران ناپذیر جانی و مالی نشوید. بیمه شخص ثالث کوتاه مدت یک روش موثر و کارآمد در جهت بهبود روند امور بیمه و برای رفاه حال متقاضیان تدوین و قانون گذاری شده است. با بیمه شخص ثالث حال و آینده خود را تضمین کنید.

[alert type=”success”]با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ماهان به صورت رایگان مشاوره بگیرید و با مقایسه هم زمان شرکت های بیمه ای بهترین انتخاب را انجام دهید. در آخر بیمه نامه خود را به طور رایگان درب منزل تحویل بگیرید. [/alert]

 

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی

مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه