بهترین بیمه شخص ثالث کدام است؟ ؛ راهنمای صفر تا صد انتخاب بهترین شرکت بیمه

بهترین بیمه شخص ثالث کدام است؟ ؛ راهنمای صفر تا صد انتخاب بهترین شرکت بیمهزمان مطالعه ۲ دقیقه

بهترین بیمه شخص ثالث موتور و ماشین در تهران و شهرستان کدام است؟

همان طور که می دانید، خرید بیمه شخص ثالث در ایران برای تمامی وسائل نقلیه اجباری است. این مسئله باعث شده که دغدغه انتخاب و خرید بهترین بیمه شخص ثالث در بین بیشتر مردم و به ویژه مالکان خودرو ها و موتورسیکلت ها وجود داشته باشد. شرکت های بیمه ای که بیمه شخص ثالث ارائه می دهند، بر خلاف دیدگاه بیشتر مردم با یکدیگر بسیار متفاوت هستند. همین تفاوت ها باعث شده که خدمات و تخفیفات آنها نیز دارای اختلافات فاحشی باشند.

در این نوشتار قصد بیان مطالب و عناوینی را برای شما داریم تا بر اساس آن بتوانید برای خود بهترین بیمه شخص ثالث را انتخاب کنید و در هنگام وقوع حوادث از خدمات آن به راحتی استفاده نمایید.

 

پوشش مالی بهترین بیمه شخص ثالث

پوشش مالی یکی از مواردی است که بر اساس آن شما می توانید بهترین بیمه شخص ثالث را برای خود انتخاب نمایید. پوشش مالی یعنی میزان خسارتی که شرکت در تصادف و یا هر اتفاق دیگری به شما پرداخت خواهد کرد.

در سال نود و هفت کمترین پوشش مالی برای بیمه شخص ثالث مبلغ هفت میلیون و هفتصد هزار تومان تعیین شده است. بهتر است با توجه به افزایش تعداد و همچنین قیمت خودروهای لوکس و امکان ایجاد خسارت بیشتر، این میزان پوشش مالی را افزایش دهید. برای مثال شما می توانید با پرداخت تنها صد هزار تومان بیشتر، این مبلغ را تا بیست میلیون تومان بیشتر کنید.

خرید بیمه شخص ثالث

حراج  تخفیف ها در بهترین بیمه شخص ثالث

میزان تخفیف بیمه خریداری شده نیز یکی دیگر از فاکتورهای شناسایی بهترین بیمه شخص ثالث است. به طور کلی اعمال تا %۲.۵ تخفیف توسط بیمه مرکزی آزاد اعلام شده است. لازم به ذکر است که تقریبا همه شرکت ها به جز بیمه ایران این تخفیف را اعمال می نمایند.

 

رضایت مندی و بهترین بیمه شخص ثالث

رضایت مندی یکی از مهم ترین فاکتورها در انتخاب بهترین بیمه شخص ثالث است. اگر شرکتی در این مهم از دیگر شرکت ها پیشی بگیرد، حتما با اقبال عمومی مواجه می شود. شرکت بیمه ای که رتبه رضایت مندی بالاتری داشته باشد یعنی توانسته رضایت بیمه گزاران را به بهترین شکل ممکن جلب کند.

برای خرید بیمه شخص ثالث کلیک کنید.

نرخ شکایت مشتریان در بهترین بیمه شخص ثالث

اصل مهم دیگر در انتخاب بهترین بیمه شخص ثالث، نرخ شکایات آن است. اگر آمار شکایت از یک شرکت بیمه ای بالا باشد، این شرکت قطعا نتوانسته است که رضایت مشتریان خود را جلب کند. درواقع خدمات مناسبی به مشتریان ارائه نشده است. در نتیجه به سراغ شرکتی بروید که دارای کمترین شکایات باشد. نرخ رضایت مندی و شکایات شرکت های بیمه ای سالانه به صورت رسمی توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام می شود.

 

بهترین بیمه شخص ثالث کدام است؟ ؛ راهنمای صفر تا صد انتخاب بهترین شرکت بیمه   سهم بازار و توانگری مالی بهترین بیمه شخص ثالث

سهم بازار شرکت بیمه ای یکی دیگر از فاکتورهای مهم برای انتخاب یک شرکت بیمه ای خوب است. این شاخص نشان می دهد که شرکت عملکرد خوبی در جلب رضایت مشتریان داشته و به خوبی توانسته با ارائه خدمات نقش خود را ایفا نماید. در حال حاضر شرکت بیمه ایران با داشتن تقریبا سی و دو درصد از سهم بازار در رتبه نخست قرار دارد.

توان گری مالی شرکت بیمه نیز نشان از قدرت و اعتبار آن دارد و به افراد نشان می دهد که این شرکت در عمل به تعهدات خود چقدر می تواند موفق باشد. شرکت هایی که در سطح یک، توان گری مالی قرار دارند بسیار قابل اعتماد تر و بهتر هستند.

 

 

[alert type=”info”]با مراجعه به فروشگاه اینترنتی بیمه ماهان و با توجه به فاکتورهای بالا می توانید به راحتی و در کمترین زمان بیمه های مختلف را با یکدیگر مقایسه نمایید. با استعلام، مقایسه و خرید آنلاین، بیمه نامه خود را در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید و لذت خرید بهترین بیمه شخص ثالث را از آن خود کنید.[/alert]

 

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه