گفتگو با نیلوفر مظلوم مدیر فروش استارت آپ فروشگاه آنلاین بیمه ماهان

  • تاریخ درج 10 مرداد 1397
  • بازدید 5562
  • نویسنده سهراب صیدگر

گفتگو با نیلوفر مظلوم مدیر فروش استارت آپ فروشگاه آنلاین بیمه ماهان

پلاک های یک میلیون تومانی

جشنواره پلاک های یک میلیون تومانی فروشگاه بیمه ماهان 

 

خلاصه: در جشنواره پلاک لاک بیمه ماهان فقط با وارد کردن پلاک خود می توانید شانس خود را برای برنده شدن یک میلیون تومان و هزاران جایزه ارزنده دیگر امتحان کنید.

فقط کافیه تا پلاک خودروتون رو وارد کنید و گردونه پلاک لاک رو بچرخونید و جایزه بگیرید

 

در راستای برگزاری کمپین پیشین فروشگاه آنلاین بیمه ماهان در دوره برگزاری بازیهای جام جهانی فوتبال (2018 روسیه) و استقبال کم سابقه کمپین مذکور و برابر با اعلام قبلی مدیران این فروشگاه در خصوص اجرای مستمر کمپین های جذاب و هم زمان با اعیاد قربان و غدیر خم، فروشگاه آنلاین بیمه ماهان اقدام به برگزاری جشنواره ای متفاوت به نام "پلاک لاک" که برنده ی آن پلاک خودروها می باشد نموده است، به منظور آشنایی بیشتر با این جشنواره و خدمات ارائه شده با سرکار خانم نیلوفر مظلوم مدیر فروش این فروشگاه مصاحبه ای را  ترتیب داده ایم که در ادامه آن را می خوانید.

 

خانم مظلوم، لطفاً استارت آپ فروشگاه آنلاین بیمه ماهان را معرفی نمایید؟

استارت آپ  فروشگاه آنلاین بیمه ماهان به همت تعدادی جوان فعال و با سرمایه گذاری بخش خصوصی براساس موازین و آین نامه های نهاد ناظرو مطابق با دستورالعمل عرضه کنندگان محصولات بیمه‌ای با بازاریابان برخط (آنلاین) که توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی تدوین گردیده است، از دی ماه سال گذشته شروع به فعالیت نموده است. فروشگاه آنلاین بیمه ماهان مطابق دستورالعمل مجوزهای لازم را از وزارت صنعت، معدن و تجارت (ای نماد) و از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (نماد سامان‌دهی) اخذ نموده است. خوشبختانه در این مدت کوتاه بازاریابی اینترنتی ، باعث رونق برای کسب و کار بسیاری از نمایندگان و کارگزاران بیمه گردیده است. در حقیقت فروشگاه آنلاین بیمه ماهان سهم کوچکی را در راستای توسعه ضریب نفوذ بیمه و فرهنگ مدیریت ریسک ایفا نموده است.

 

لطفا بفرمایید چگونه استارت های بیمه می توانند به افزایش ضریب توسعه بیمه کمک نمایند؟

تا قبل از شروع به فعالیت استارت آپهای بیمه ای، بیمه گذاران باید بصورت سنتی به نمایندگان و کارگزاران بیمه مراجعه می نمودند و امکان انتخاب و یا مقایسه قیمت و پوشش های مختلف را از شرکتهای بیمه در کنار هم بصورت الکترونیک نداشتند، اما در شرایط فعلی، علاوه بر حذف رفت و آمدهای غیر ضروری، ترافیک، متقاضی خدمات بیمه‌ای می توانند مواردی نظیر قیمت نهایی محصول بیمه‌ای و مقایسه قیمت بین بیمه‌گران و میزان تعهدات بیمه‌گر و ... را به درستی بررسی نموده و تصمیم‌گیری درستی انجام دهد و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نماید. ضمنا پس از پایان فرآیند ثبت سفارش آنلاین محصول بیمه‌ای و قبل از صدور بیمه‌نامه، در مدت زمان متعارف امکان انصراف ‌برای متقاضی خدمات بیمه وجود دارد. در این شرایط وقتی شفافیت بیشتری در خرید بوجود بیاید مانند بسیاری دیگر از کسب و کارهای الکترونیک سبب خرید بیشتر شده است.

 

اگر ممکن است در خصوص کمپین جدید پلاک لاک و چگونگی شکل گیری آن توضیح بفرمایید.

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان به تازگی جشنواره ای رو آغاز کرده است و نام آن را پلاک لاک گذاشته است. در جشنواره پلاک لاک فروشگاه آنلاین بیمه ماهان فقط با وارد کردن پلاک خود می توانید شانس خود را برای برنده شدن ده میلیون ریال و هزاران جایزه ارزنده دیگر امتحان کنید. فقط کافیه تا پلاک خودروتون رو وارد کنید و گردونه پلاک لاک رو بچرخونید و میزان شانس پلاکتو ن رو ببینید.

هدف ما از انتخاب پلاک برای محوریت این جشنواره این بود که متاسفانه مردم بیشتر بیمه را فقط بیمه ثالث می دانند، به همین خاطر ما با برگزاری این جشنواره می خواهیم مردم وارد فروشگاه ما شوند و با سایر محصولات بیمه ای مانند بیمه های عمر و سرمایه گذاری آشنا شوند.

چگونه میشه در جشنواره پلاک لاک شرکت کرد ؟

برای شرکت در این جشنواره فقط کافیه روی این لینک کلیک کنید و در صفحه ای که باز می شود شماره موبایل تون رو وارد کنید و با کدی که براتون ارسال میشه ثبت نامتون رو کامل کنید سپس با وارد کردن شماره پلاکتون یک شانس  برای شرکت در جشنواره می گیرید با هر بار کلیک بر روی گزینه شروع یک بار گردونه می چرخد و به صورت کاملا رندوم هدیه ی شما را اعلام می کند. با اینکه هر فرد تنها یکبار می تواند در این جشنواره گردونه را بچرخاند اما با دعوت از دوستان و شرکت آنها در جشنواره می توانید یک شانس دیگر برای شرکت در جشنواره دریافت نمایید. جوایز جشنواره بسیار متنوع می باشد و تقریبا همه افراد شرکت کننده در این جشنواره برنده خواهند بود.

برای شرکت در جشنواره پلاک لاک کلیک کنید

 

خانم مظلوم، آیا شما به عنوان یک جوان، از کارکردن در یک استارت آپ بیمه ای راضی هستید؟

کار کردن در یک استارت آپ بیمه ای، هر روز یک هیجان خاصی دارد. ما وارد بازاری شدیم که باید اعتماد بفروشیم و متاسفانه اعتماد در جامعه فرهنگ سازی نشده است. البته این مشکل فقط برای صنعت بیمه نیست. مردم عادت کردند همه کارهایشان را حضوری انجام دهند. ما هر روز با موضوعات جدید و تجربیات روبرو هستیم. محیط کار ما کاملا دوستانه و کار گروهی است. برای اینکه پاسخگوی سوالات بی شمار مشتریان باشیم، مجبوریم مطالعه کنیم و یاد بگیریم و تا نتیجه و رضایت مشتری پیگیر باشیم. ما در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان از 8 صبح هر روز تا 9 شب پاسخگوی سوالات مشتریان ، حتی در روزهای تعطیل هستیم. خدا را شکر هر روز دنبال شکستن رکورد روز قبل هستیم و این به ما دلگرمی می دهد.

 

لطفا از برنامه های آتی فروشگاه آنلاین بیمه ماهان توضیح دهید.

قطعا در روزهای آتی قفسه های فروشگاه ما پر محصول تر خواهد شد و مشتریان هر آنچه از بیمه می خواهند، می توانند از فروشگاه بیمه ما خریداری نمایند. محور تمامی برنامه ها و فرایندهای فروشگاه آنلاین بیمه ماهان، رضایت مشتریان و توسعه ضریب نفوذ بیمه در کشور می باشد.

برای درج نظر ابتدا باید وارد سایت شوید .

نظری ثبت نشده .

در حال بارگذاری ...