• 021-41752800
  • info[ at ] BimeMahan [dot] com

درباره ما

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان

درباره ما


پیشرفت اینترنت و فضای مجازی ، زندگی ایرانیان را به کلی متحول کرده و فروشگاه های اینترنتی بسیاری برای فروش کالا های مختلف از طریق اینترنت ایجاد شده اند. اما فروش اینترنتی به کالا ها محدود نمی شود و امروزه کاربران بسیاری از خدمات را نیز به صورت اینترنتی خریداری می کنند .
بیمه نیز از این قاعده مستثنی نبوده و همواره نیاز بود تا کاربران بتوانند خدمات بیمه را نیز به صورت اینترنتی از فروشگاهی معتبر خریداری کنند.
همچنین با پیشرفت علم در سالهای اخیر کاربران اینترنتی همواره به دنبال مرجعی برای بررسی تخصصی و مطالعه برای خرید آگاهانه بوده اند و به نوعی با رشد فرهنگ خرید اینترنتی کاربران به دنبال بررسی و مقایسه هوشمندانه انتخاب های خود قبل از خرید هستند و این موضوع در مورد مبحث بیمه نیز صادق است .
ما برای پاسخگویی به این نیاز ها تصمیم به تاسیس وبسایت بیمه ماهان گرفتیم .
فروشگاه آنلاین بیمه ماهان با هدف توسعه فرهنگ بیمه و بازار اینترنتی آن توسط نمایندگان رسمی  و یکی از معتبر ترین و بزرگترین کارگزاری های بیمه کشور  تاسیس گردیده است و تمامی فرآیندهای آن، بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.


ما در بیمه ماهان همواره سعی بر این داریم که سه اصل مهم در خرید های اینترنتی ( قیمت ، کیفیت و پشتیبانی ) را رعایت کرده و از این طریق خاطره ی یک خرید آسان و دلچسب را برای شما تداعی کنیم .


قیمت : استعلام و مقایسه برای یافتن بهترین قیمت
کیفیت : خدمات بیمه ای متناسب با نیازهای شما
پشتیبانی : مشاوره و پشتیبانی رایگان

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان وب سایت مقایسه و استعلام قیمت بیمه نیز است. با کمک فروشگاه آنلاین بیمه ماهان می‌توانید تمامی اطلاعات مورد نیازتان از جمله قیمت، میزان پوشش بیمه شرکت‌های مختلف بیمه را مقایسه کنید و ازاین طریق آگاهانه خرید کنید.

بیمه ماهان در زمینه های مختلفی همچون : بیمه مسافرتی ، بیمه حوادث ، بیمه آتش سوزی ، بیمه عمر ، بیمه درمان تکمیلی ،بیمه بدنه ، بیمه شخص ثالث و بیمه مسئولیت و بیمه مهندسی فعالیت دارد و در این راه با شرکت ها ی معتبر و تحت نظارت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران همچون
بیمه سامان ، بیمه رازی ، بیمه پاسارگاد ، بیمه پارسیان ، بیمه دی ، بیمه دانا ، بیمه ایران ، بیمه آسیا ، بیمه کارآفرین ،بیمه البرز و بیمه تجارت نو به صورت مقطعی همکاری می کند .

وبسایت بیمه ماهان همواره به دنبال کسب رضایت مشتریان خود بوده و همیشه سعی بر این داریم که کاربران گرامی خرید خود را به صورت آگاهانه انجام دهند و بدین منظور قسمت مقالات وبسایت را به آموزش بیمه و راهنمای خرید آن اختصاص داده ایم.
امید است در سایه الطاف الهی، تلاش بی وقفه و با در نظر گرفتن نقاط قوت و ضعف صنعت بیمه با به اجرا گذاردن برنامه های متنوع بیمه ای در حوزه های مختلف زمینه رضایتمندی شما را فراهم و شاهد پیشبرد اهداف و ارتقا فرهنگ این مرزو بوم باشیم.


بیمه ماهان برای تمام اگر های شما