قوانین و سیاست ها

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات بیمه ماهان

قوانین و مقررات بیمه ماهان

قوانین و مقررات فروشگاه آنلاین بیمه ماهان

از اینکه فروشگاه آنلاین بیمه ماهان رو انتخاب کرده اید سپاسگزاریم

ورود به فروشگاه آنلاین بیمه ماهان و به‌کارگیری خدمات آن به مانند پذیرش قوانین و مقررات آن است. قوانین و مقررات فروشگاه آنلاین بیمه ماهان برگرفته از قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین مرکز توسعه تجارت الکترونیک و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.

بازبینی همگی این قوانین به هنگام خرید از تارنما ضروری است پس اگر که پرسشی درباره‌ی آن دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  • تعریف کاربر یا بیمه‌گذار یا خریدار:

خریدار یا کاربر یا بیمه‌گذار به کسی گفته می‌شود که با اطلاعات خود بسته به سفارش یا هرگونه به‌کارگیری از خدمات فروشگاه آنلاین بیمه ماهان اقدام کند. کسی که در سامانه فروشگاه آنلاین بیمه ماهان با به‌کارگیری از اطلاعات خود بسته به ثبت سفارش، خرید یا دریافت خدمات برای شخص سومی اقدام می‌کند، نیز از سوی فروشگاه آنلاین بیمه ماهان به‌عنوان خریدار شناخته‌شده و ملزم به رعایت همه قوانین حاکم میان فروشگاه آنلاین بیمه ماهان و کاربر هست.

  • تعریف بیمه گر، نماینده بیمه و کارگزار رسمی بیمه:

کلیه شرکت‌های بیمه و میانجیان شرکت‌های بیمه طرف قرارداد با فروشگاه آنلاین بیمه ماهان که اصالت و پشتوانه فعالیتشان از سوی شرکت‌های بیمه فعال در جمهوری اسلامی ایران مورد تائید قرارگرفته باشد و هنگام استعلامات ادواری فروشگاه آنلاین بیمه ماهان از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران مورد تائید قرار بگیرند.

  • محصولات قابل‌ارائه در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان:

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان یک سامانه و فروشگاه  آنلاین بیمه هست. در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان هیچ‌گونه کالای فیزیکی که ماهیت فیزیکی آن دارای ارزش باشد، فروخته نمی‌شود. آنچه که کاربر می‌تواند از این فروشگاه دریافت نماید، خدمات مدیریت بیمه و خرید بیمه‌نامه است. به‌کارگیری از خدمات مدیریت بیمه برای کاربر رایگان و خرید بیمه‌نامه برای خریدار دربرگیرنده هزینه است. همه بیمه‌های قابل‌فروش در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان با توجه به درخواست خریدار به دست نمایندگان مورد تائید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران صادر و برای کاربران مطابق با نشانی ثبت‌شده ارسال می‌شود.

همه نرخ‌های ارائه‌شده در سامانه از سوی نمایندگان بیمه اعلام می‌شود و فروشگاه آنلاین بیمه ماهان هیچ‌گونه دخل و تصرفی در نرخ‌ها ندارد. چنانچه تخفیفی از سوی فروشگاه آنلاین بیمه ماهان بر روی نرخ‌ها اعمال شود، به کاربر اعلام خواهد شد. ازآنجاکه محصولات ارائه‌شده ما در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان وابسته به شرکت‌های بیمه است، انصراف از دریافت بیمه‌نامه وابسته به قوانین داخلی شرکت صادرکننده‌ی بیمه است.

  • راه ارتباطی:

شما می‌توانید از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه آنلاین بیمه ماهان به‌کارگیری کنید یا سفارش خود را اینترنتی ثبت کنید یا به نشانی info [at] bimemahan [dot] com ایمیل ‌بزنید. این ارتباط از کانال‌های الکترونیکی انجام می‌شود و کاربر موافقت می‌کند که پاسخ درخواست خود را نیز به روش الکترونیکی دریافت نماید. نشانی و شماره تلفن و ایمیل اعلامی از سوی خریدار تنها کانال رسمی ارتباط با خریدار است و همه ارتباطات فروشگاه آنلاین بیمه ماهان با خریدار از راه آن‌ها صورت می‌پذیرد. خبررسانی‌ها درباره سرویس‌های ویژه، رویدادها و ... به دست فروشگاه آنلاین بیمه ماهان انجام می‌شود و چنانچه کاربر تمایلی به دریافت نداشته باشد می‌تواند از راه تارنما یا اپلیکیشن بسته به مدیریت این موارد اقدام نماید.

ممکن است فروشگاه آنلاین بیمه ماهان سؤالات نظرسنجی خود را پس از انجام خرید یا به‌کارگیری از سامانه‌ی مدیریت بیمه از راه پیامک برای خریدار ارسال نماید. راه‌های ارتباطی رسمی با پشتیبانی‌های فروشگاه آنلاین بیمه ماهان از جمله شماره تلفن، سامانه پیامکی، ایمیل یا کانال های ارتباطی شبکه‌های مجازی در بخش تماس با ما درج‌شده و فروشگاه آنلاین بیمه ماهان تنها از راه این سامانه‌ها به ارتباط با خریدار می‌پردازد و هرگونه تماس با خریدار تحت نام فروشگاه آنلاین بیمه ماهان از راه دیگر موارد سوء به‌کارگیری از نام فروشگاه آنلاین بیمه ماهان انگاشته شده و تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرد.

  • حریم شخصی:

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان متعهد است در حد توان از حریم شخصی شما محافظت نماید و از نوین‌ترین فنّاوری‌های موجود جهت حفظ اطلاعات شما به‌کارگیری نماید. همه جستارها ارائه‌شده به دست فروشگاه آنلاین بیمه ماهان مانند نوشتارها، طرح‌های گرافیکی، لوگو، موارد قابل دانلود، کپی و همه محتوای تولیدشده به دست فروشگاه آنلاین بیمه ماهان همچون دارایی فروشگاه آنلاین بیمه ماهان انگاشته می‌شود و حق هرگونه به‌کارگیری از آن‌ها در انحصار فروشگاه آنلاین بیمه ماهان است.

  • ارسال سفارش:

اگر که صدور بیمه نامه به‌صورت آنلاین صورت نپذیرد، روز کاری به معنی شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت ٨ تا ١٦ و پنج‌شنبه از ساعت ٨ تا ١٢ به‌استثنای تعطیلات رسمی در جمهوری اسلامی ایران است کلیه سفارش‌ها و درخواست‌های کاربران در طول نخستین روز کاری پس از تعطیلات بررسی و در دست اقدام قرار می‌گیرند. کاربران می‌توانند در همه ساعات شبانه‌روز در هفته و به روش ۲۴ ساعته اقدام به ارسال درخواست نمایند.

  • هنگام صدور بیمه‌نامه:

همه درخواست‌های خرید بیمه که در ساعات اداری به فروشگاه آنلاین بیمه ماهان ارسال شوند طی همان روز و چنانچه درخواستی بیرون از ساعات اداری به فروشگاه آنلاین بیمه ماهان ارسال شود، در نخستین روز کاری پس از ثبت درخواست در دست اقدام قرار می‌گیرد. فروشگاه آنلاین بیمه ماهان همه کوشش خود را خواهد نمود تا بیمه‌ها با محدودیت زمانی را در اولویت قرار داده و در هنگام کوتاه‌تری پیگیری نماید.

چنانچه درخواست خریدار به هر عنوان امکان عملی شدن را نداشته باشد، فروشگاه آنلاین بیمه ماهان ملزم بوده در نخستین فرصت ممکن کاربر را آگاه سازد و بسته به بازگشت وجه پرداختی کاربر اقدام ‌نماید.

کاربر موظف است در هنگام ثبت درخواست خرید با آگاهی کامل و اطلاع از شرایط بیمه‌نامه درخواستی خود اطلاعات خواسته‌شده جهت خرید بیمه‌نامه نوین را به‌دقت وارد نماید و در هنگام تحویل بیمه‌نامه نوین بسته به تحویل بیمه‌نامه پیشین اقدام نماید. چنانچه اطلاعات ارسالی به دست کاربر دارای هرگونه ایرادی باشد یا در هنگام تحویل بیمه‌نامه نوین، بیمه‌نامه پیشین تحویل نگردد، درخواست خرید کاربر غیر معتبر بوده و فروشگاه آنلاین بیمه ماهان حق پیگیری جهت جبران زیان احتمالی را برای خود محفوظ می‌داند. بدیهی است، در صورت نبود شرایط ذکرشده، بیمه‌نامه تحویل داده نمی‌شود.

کاربران می‌توانند نام، نشانی و تلفن شخص دیگری را برای دریافت سفارش خود وارد نمایند و در این صورت تحویل‌گیرنده هنگام دریافت می‌بایست کارت شناسایی ارائه نماید.

همه بیمه‌نامه‌های صادرشده در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان، کاملاً مطابق با درخواست خریدار صادر می‌شود. همه مواردی که خریدار در هنگام خرید در سیستم های فروشگاه آنلاین بیمه ماهان، اعم از تارنما و اپلیکیشن وارد می‌نماید، از جمله پیشینه‌ی عدم خسارت، سطح پوشش های مالی و جانی مورد درخواست، پوشش های جانبی تکمیلی بیمه نامه و دیگر موارد انتخابی، همچون درخواست قطعی خریدار تلقی شده و همه مسئولیت برآمده از گزینش‌های انجام‌شده بر دوش خریدار می باشد.

کاربر موظف است جهت نهایی نمودن سفارش، ارزش بیمه‌نامه شخص ثالث را از راه درگاه پرداخت درون تارنما www.bimemahan.com به روش آنلاین پرداخت نماید. چنانچه امکان پرداخت در محل وجود داشته باشد، در هنگام ثبت درخواست به اطلاع خریدار می‌رسد و در این صورت نهایی نمودن درخواست وابسته به پرداخت آنلاین نیست.

تحویل سفارش درجاهایی که دارای نشانی قابل استناد نیست، همانند اماکن عمومی، شُدنی نخواهد بود. به استثناء کسانی که به روش ثابت در آن محل مشغول فعالیت رسمی باشند. (همچون مثال کارکنان فرودگاه‌ها)

  • انصراف از خرید:

کاربر می‌تواند در هر مرحله قبل از پرداخت مبلغ بیمه‌نامه، از خرید خود انصراف دهد. چنانچه درخواست انصراف پس از پرداخت مبلغ بیمه از سوی خریدار اعلام شود و بیمه درخواستی خریدار هنوز صادر نشده باشد، فروشگاه آنلاین بیمه ماهان موظف است همه مبالغ پرداختی را به خریدار بازگشت دهد. اگر که بیمه درخواستی خریدار صادرشده باشد، بازگشت وجه وابسته به پذیرش شرکت بیمه جهت ابطال بیمه خواهد بود، در غیر این صورت بازگشت وجه مقدور نیست.

  • مدت قرارداد:

از لحظه ورود کاربر بانام کاربری اختصاصی خود، کاربر می‌تواند از خدمات فروشگاه آنلاین بیمه ماهان به‌کارگیری نماید. ورود کاربر به معنی پذیرش همکاری با فروشگاه آنلاین بیمه ماهان است. کاربر می‌تواند در هرلحظه از حساب کاربری خود خارج شود اما این موضوع همچون انصراف از همکاری با فروشگاه آنلاین بیمه ماهان نیست. جهت خاتمه‌ی همکاری کاربر می‌تواند درخواست خود را از راه ایمیل info [at] bimemahan [dot] com  به پشتیبانی فروشگاه آنلاین بیمه ماهان اعلام نماید، فروشگاه آنلاین بیمه ماهان کوشش می‌کند، در همه حالت بسته به ارائه‌ی خدمات دلخواه به خریدار جهت حفظ همکاری اقدام نماید ولی در صورت درخواست خریدار بسته به حذف اطلاعات خریدار و قطع همکاری اقدام خواهد نمود. لازم به ذکر است به‌کارگیری از خدمات فروشگاه آنلاین بیمه ماهان هیچ چارچوبی برای خریدار جهت به‌کارگیری از خدمات بیمه‌ای یا سامانه‌های همانند شرکت‌ها یا اشخاص دیگر ایجاد نمی‌کند.

  • محدوده جغرافیایی ارائه خدمات:

در حال حاضر، فروشگاه آنلاین بیمه ماهان در همه جایگاه‌ها استان‌ها خدمات فروش بیمه را ارائه می‌دهد. خدمات مدیریت فروشگاه آنلاین بیمه ماهان منحصر به محدوده جغرافیایی نیست و کاربران از هر نقطه‌ی جغرافیایی می‌توانند از خدمات مدیریت بیمه به‌کارگیری نمایند.

 

 

بیمه ماهان


قوانین خرید :

1 . چنانچه قصد سفر به کشور های عضو شنگن را دارید صرفا "طرح های شنگن " را خریداری نمایید.

2 . چنانچه قصد سفر به کشور آمریکا و یا کانادا را دارید فقط "طرح پایه" را خریداری نمایید.

3 . طرح های "محدود حوزه شنگن" قابل قبول سفارت ها جهت اخذ ویزا نمیباشد.

4 . چنانچه مقصد سفرتان بیش از یک کشور است نوع بیمه را "چند سفره" انتخاب نمایید.