قیمت بیمه مسافرتی

گردشگران و یا مسافران متقاضی رفتن به کشور های خارجی، پیش از سفر و در هنگام دریافت ویزا می بایست حتما دارای بیمه مسافرتی معتبر باشند و آن را به عنوان یکی از مدارک دریافت ویزا به مراجع مورد نظر ارائه کنند.

لزوم استفاده از بیمه های مسافرتی از آن جایی مشخص می شود که پیامدهای خطرهای خارج کشورمان را با توجه به بازار آشفته ارز در نظر بگیریم. کوچکترین حوادث در خارج از ایران، با توجه به بالا بودن هزینه های پزشکی سایر کشورها و ارزش پول ملی ما، می تواند فاجعه ای برای مسافر ایجاد کند.

در این نوشتار قصد داریم تا نکاتی را درباره قیمت بیمه مسافرتی برای علاقه مندان به این موضوع بیان کنیم.

برای خرید بیمه مسافرتی کلیک کنید.

قیمت بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی بسته به شرکت ارائه کننده بیمه و همچنین نوع خدمات بیمه ای ارائه شده قیمت های متفاوتی دارد. فاکتورهای بسیاری تعیین کننده قیمت بیمه مسافرتی هستند. برای مثال سن فرد متقاضی کننده نیز یکی از گزینه های تعیین کننده قیمت بیمه مسافرتی است. در نتیجه قیمت این نوع از بیمه ها بسته به شرایط و گزینه های مختلف پیش روی مسافر محاسبه می شود.

محدوده جغرافیایی سفر و طول مدت سفر نیز از دیگر گزینه های مهم و تاثیرگذار در تعیین قیمت بیمه مسافرتی شما خواهد بود. هر چه میزان این دو مورد بیشتر باشد، قیمت بیمه شما نیز بیشتر خواهد شد. از دیگر سو هرچه زمان مسافرت و محدوده سفرتان کمتر باشد، قیمت بیمه شما نیز ارزان تر محاسبه خواهد شد.

خرید بیمه مسافرتی

روش های استعلام بیمه مسافرتی

به دفاتر یکی از نمایندگی های بیمه مراجعه کنید و با کارشناسان آن ها در مورد بیمه مد نظر خود صحبت و مشورت نمایید. برای این روش نیاز به صرف وقت و هزینه بیشتری است و صدور بیمه نامه مسافرتی شما با تاخیر صورت خواهد گرفت.

به وب سایت های فروش اینترنتی مجاز مراجعه کنید و بدون صرف کمترین وقت و هزینه قیمت خدمات مورد نظر خود را مشاهده کنید. در این روش شما می توانید به راحتی طرح های مختلف بیمه ای و پوشش های آن ها را به همراه قیمت با یکدیگر مقایسه کنید.

همچنین می توانید با مراکز صدور بیمه تلفنی تماس بگیرید و با مشاوره رایگان کارشناسان در کمترین زمان ممکن قیمت های مورد نظر را استعلام و مقایسه نمایید.

[alert type=”info”]برای خرید بیمه مسافرتی خود با کارشناسان فروش بیمه ماهان به شماره 88699086 -88699343  تماس بگیرید. همچنین می توانید با مراجعه به وب سایت فروشگاه آنلاین بیمه ماهان، بیمه خود را خریداری کنید. استعلام، مقایسه و خرید کنید و در آخر بیمه نامه خود را به صورت رایگان درب منزل و محل کار خود دریافت نمایید .[/alert]