قیمت بیمه مسافرتی سامان – کدام طرح مورد قبول سفارت خانه ها است؟

قیمت بیمه مسافرتی سامان – کدام طرح مورد قبول سفارت خانه ها است؟زمان مطالعه ۲ دقیقه

قیمت بیمه مسافرتی سامان

همه ساله افراد زیادی به دلایل مختلف به خارج از کشور سفر و برای سفرهای خود بیمه مسافرتی تهیه می کنند. یکی از بهترین و معروف ترین شرکت های بیمه ای فعال در حوزه بیمه مسافرتی ، بیمه سامان است. شرکت بیمه سامان از شرکت های معتبر و با سابقه در حوزه بیمه کشور است که اصلی ترین و معروف ترین خدمت آن بیمه مسافرتی به شمار می رود. تنوع در طرح های بیمه مسافرتی، معتبر بودن بیمه مسافرتی بیمه سامان برای اخذ ویزا و اقامت، همکاری با کمک رسان های معتبری همچون مید ایست (Mideast) و مناسب بودن قیمت بیمه مسافرتی سامان به نسبت خدمات را می توان از مهم ترین مزایا و ویژگی های بیمه مسافرتی این شرکت بیمه ای دانست .

بیمه مسافرتی سامان چیست؟

بیمه مسافرتی سامان با هدف خدمات رسانی و تامین آرامش بیمه شدگان و استفاده آن ها از مزایای کمک رسانی در سفر طراحی و ارایه شده است. این بیمه نامه فقط جهت مسافرین خارج از کشور صادر می شود. طی آن، شخص بیمه شده می تواند سفر خود را تحت پوشش شرایط و تعهدات مندرج در بیمه نامه انجام دهد. در واقع یک بیمه مسافرتی کارآمد، پیامد خطرات احتمالی سفر را به حداقل می رساند.

خدمات بیمه مسافرتی سامان

بیمه مسافرتی سامان که توسط شرکت بیمه سامان ارائه می شود، دارای ویژگی ها و خدمات منحصر به فردی است. در ادامه به بیان تعداد اندکی از مهم ترین ویژگی های آن می پردازیم:

۱. پرداخت هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان

اگر مسافر در هنگام مسافرت و در کشور مقصد نیاز به بستری و یا درمان پیدا کند می تواند با استفاده از بیمه نامه مسافرتی سامان، تمام هزینه های خود را پرداخت نماید و با خیال راحت به مسافرت خود بپردازد.

۲.  پرداخت هزینه فوریت های دندان پزشکی

بیمه مسافرتی سامان علاوه بر در برگرفتن هزینه های پزشکی، تمامی هزینه های دندانپزشکی فرد را نیز مورد پوشش قرار می دهد. هزینه فوریت های دندان پزشکی شامل معالجه درد، درمان عفونت و کشیدن دندان تحت پوشش این بیمه نامه است.

۳. ارسال اطلاعات پزشکی

در صورت نیاز نیز شرکت بیمه سامان اطلاعات مورد نیاز پزشکی فرد را برای سرعت بخشیدن درمان فرد به کشور مقصد می فرستد.

۴. جابجایی یا بازگرداندن بیمه شده

در صورتی که فرد بیمار شود و نیاز به انتقال به داخل کشور داشته باشد این کار توسط بیمه مسافرتی سامان انجام خواهد شد.

۵. بازگرداندن فوت شده

در صورت فوت نمودن فرد، علاوه بر بازگردان پیکر وی به داخل کشور، خانواده وی را نیز با توجه به شرایط بیمه نامه به کشور باز می گرداند.

۶. فوت نزدیکان

اگر یکی از اعضای درجه یک خانواده مسافر در حین مسافرت، در داخل کشور فوت نماید، شرکت بیمه سامان ترتیبی اتخاذ می کند که فرد در سریع ترین زمان ممکن به کشور بازگردد.

۷. سرقت یا گم شدن مدارک

در صورتی که تمامی مدارک شخص از جمله شناسنامه، گذرنامه و یا گواهینامه وی به سرقت رود، شرکت بیمه سامان، او را به راحتی و بدون دردسر به داخل کشور باز می گرداند.

۸. مشاوره حقوقی

اگر به دلایل مختلف مسافر نیاز به مساعدت حقوقی داشته باشد، بیمه سامان آنها را نیز تا سقف مندرج در بیمه نامه تقبل خواهد نمود.

برای خرید بیمه مسافرتی کلیک کنید.

خدمات تاخیر در پروازها

  تاخیر بار

در صورتی که بار تحویل داده شده مسافر به خط هوایی در زمان ورود به کشور مقصد به وی تحویل داده نشود، هزینه های خرید لوازم و مواد بهداشتی ضروری تا سقف مندرج در بیمه نامه قابل پرداخت خواهد بود.

بیمه مسافرتی   خدمات مربوط به تاخیر در پروازهای هواپیما

در صورتی که وسیله نقلیه عمومی مورد استفاده بیمه شده حداقل ۶ ساعت تاخیر داشته باشد، هزینه های این تاخیر (از قبیل هزینه های حمل و نقل، اقامت در هتل و هزینه های خوراک) تا سقف های مندرج در بیمه نامه جبران خواهد شد.

خرید بیمه مسافرتی

قیمت بیمه مسافرتی سامان

قیمت بیمه مسافرتی سامان کاملا بستگی به انتخاب بیمه گزار دارد. طرح های مختلف بیمه مسافرتی این شرکت بیمه ای دارای قیمت های مختلف است. همچنین سقف پوشش های انتخابی توسط بیمه گزار نیز در قیمت بیمه مسافرتی سامان موثر است.

[alert type=”success”]برای خرید بیمه مسافرتی سامان (بیمه گر اختصاصی مسافرین هواپیمایی ماهان)، می توانید به فروشگاه آنلاین بیمه ماهان مراجعه کنید و این بیمه مسافرتی که کامل ترین خدمات سفری را در بین شرکت های ایرانی ارایه می کند، را خریداری کنید. بیمه مسافرتی سامان را با بهترین قیمت خریداری کنید و رایگان درب منزل تحویل بگیرید.[/alert]

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه