بیمه تکمیلی انفرادی تعاون | پوشش های 100% و تخفیف ویژه

بیمه تکمیلی انفرادی تعاون | پوشش های ۱۰۰% و تخفیف ویژهزمان مطالعه ۳ دقیقه

بیمه تکمیلی انفرادی تعاون

بیمه تکمیلی انفرادی تعاون یکی از ضروری ترین بیمه نامه هایی است که امروزه هر خانواری باید داشته باشد. این تصور که اتفاق می تواند تنها برای همسایه باشد غلط است و خودتان نیز می دانید که هر لحظه، حادثه در کمین است. اما زندگی تنها به حوادث ختم نمی شود، هزینه های درمان نه تنها در کشور ما بلکه در تمامی کشورهای دنیا به عنوان یکی از سرسام آورترین هزینه های خانوار است.

می توانید با یک انتخاب درست خود را از دست این هزینه های اضافی برهانید. اما چگونه این کار ممکن است؟ بی شک در طی سال برای هر خانواده ای هزینه های مختلفی از جمله هزینه‌ های بیمارستانی و بستری شدن، عمل های جراحی، خدمات پاراکلینیکی، جراحی‌های سرپائی، خدمات آزمایشگاهی، سونوگرافی، دندانپزشکی و انواع دیگر خدمات که بی شک در طی سال برای یک خانواده رخ می دهد.

بیشتر بیمه های ساده و پایه در کشور ما همانند بیمه تامین اجتماعی، درصد بسیار پایینی از هزینه های درمانی و بیمارستانی را پرداخت می کنند و در پرداخت هزینه های اضافی جراحی و دندان پزشکی جبران هزینه ها را تحت پوشش قرار نمی دهند. اینجاست که یک بیمه تکمیلی مناسب می تواند راه گشا باشد.

بیمه تکمیلی که توسط شرکت های بیمه گزار ارائه می شود، معمولا گروهی است و یک تعداد خاصی را بسته به نوع شرکت بیمه برای پرداخت بیمه تکمیلی تحت پوشش قرار می دهد. اخیرا برخی از شرکت های بیمه به ارائه بیمه تکمیلی انفرادی پرداخته اند که مناسب هر شخص و هر درآمدی است.

برای خرید بیمه تکمیلی انفرادی کلیک کنید.

پوشش های بیمه تعاون

شرکت بیمه تعاون یکی از شرکت‌هایی است که بیمه تکمیلی انفرادی را به متقاضیان ارائه می‌دهد. پوشش‌های بیمه تعاون را در لیست زیر مشاهده می‌کنید.

      جبران هزینه های دندانپزشکی

      جبران هزینه بستری در بیمارستان و مراکز جراحی محدود

      جبران هزینه های جراحی های سرپایی

      جبران هزینه های آزمایشگاهی

      جبران هزینه های جراحی های مهم

      جبران هزینه های پاراکلینیکی

      جبران هزینه شیمی درمانی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، گامانایف، انواع سنگ شکن

      جبران هزینه های انتقال یا جابجایی بیمار در داخل شهر یا خارج شهر

      جبران هزینه های زایمان طبیعی و سزارین

 طرح های جدید

شرکت تعاون در طرح بیمه انفرادی خود چهار طرح اقتصادی، جامع، ویژه و ممتاز را برای کاربران ارائه می‌دهد. همه این طرح‌ها، پوشش‌های یکسانی دارند و تفاوت آنها در میزان پرداختی است که بیمه تعاون به بیمه‌شده پرداخت می‌کند. به عنوان مثال، در طرح اقتصادی، هزینه آمبولانس‌های شهری و بین‌شهری تا ۲۰۰ هزار تومان پرداخت می‌شود. اما در طرح ممتاز، هزینه آمبولانس‌های شهری و بین‌شهری تا ۵۰۰ هزار تومان پرداخت می‌شود.

تفاوت دوم این طرح‌ها، میزان حق بیمه‌ای است که بیمه‌شده پرداخت می‌کند. به عنوان مثال، تعرفه طرح جامع بیمه انفرادی تعاون، برای رده سنی ۱۶ تا ۴۰ سال، کمی بیش از یک میلیون تومان است. اما تعرفه طرح ممتاز در همین رده، کمی بیش از یک میلیون و نهصد هزار تومان است.

کاربران می‌توانند با توجه به نیازهای خود، یکی از این طرح‌ها را انتخاب کنند. نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که این بیمه‌نامه تنها به صورت خانواده عرضه می‌شود و افراد به صورت جدا نمی‌توانند آن را خریداری کنند.

بیمه تکمیلی انفرادی تعاون

نکات مهم در مورد بیمه تکمیلی درمانی انفرادی تعاون

بیمه تعاون برای رفاه حال مشتریان، تخفیف‌هایی را در نظر گرفته است. لیست این تخفیف‌ها را در زیر می‌بینید.

  • تخفیف ۱۰ درصدی در صورت خرید نقدی بیمه‌نامه
  • تخفیف ۵ درصدی در صورت داشتن بیمه تعاون
  • تخفیف ۱۰ درصدی در صورت داشتن بیمه عمر با سرمایه بیش از ۱۵ میلیون ریال

در نظر داشته باشید که حداکثر تخفیف قابل ارائه، ۱۰ درصد است.

خرید بیمه تکمیلی انفرادی

 جمع‌بندی

بیمه تکمیلی انفرادی یکی از خدمات بیمه‌ای است که برای کسانی که عضو سازمان یا شرکتی نیستند، می‌تواند مزیت‌های زیادی داشته باشد. بیمه تکمیلی انفرادی تعاون، یکی از بیمه‌های انفرادی در ایران است که با داشتن طرح‌های مختلف، نیازهای متقاضیان با هر سطح درآمدی را پوشش می‌دهد.

برای خرید بیمه تکمیلی درمانی تعاون می‌توانید به فروشگاه آنلاین بیمه ماهان مراجعه کرده و در کمتر از ۵ دقیقه بیمه خود را خریداری کنید.

[alert type=”success”]برای استعلام شرکت های بیمه ای ارایه دهنده بیمه تکمیلی انفرادی و خرید آن با بهترین قیمت، می توانید به فروشگاه آنلاین بیمه ماهان کنید.[/alert]

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه