بیمه تکمیلی بیمه تعاون | پوشش های بیمه تکمیلی انفرادی تعاون

بیمه تکمیلی بیمه تعاون | پوشش های بیمه تکمیلی انفرادی تعاون

بیمه تکمیلی بیمه تعاون

بیمه تکمیلی یکی از ضروری ترین بیمه نامه هایی است که امروزه هر خانواری باید داشته باشد. این تصور که اتفاق می تواند تنها برای همسایه باشد غلط است و خودتان نیز می دانید که هر لحظه، حادثه در کمین است. اما زندگی تنها به حوادث ختم نمی شود، هزینه های درمان نه تنها در کشور ما بلکه در تمامی کشورهای دنیا به عنوان یکی از سرسام آورترین هزینه های خانوار است.

می توانید با یک انتخاب درست خود را از دست این هزینه های اضافی برهانید. اما چگونه این کار ممکن است؟ بی شک در طی سال برای هر خانواده ای هزینه های مختلفی از جمله هزینه‌ های بیمارستانی و بستری شدن، عمل های جراحی، خدمات پاراکلینیکی، جراحی‌های سرپائی، خدمات آزمایشگاهی، سونوگرافی، دندانپزشکی و انواع دیگر خدمات که بی شک در طی سال برای یک خانواده رخ می دهد.

بیشتر بیمه های ساده و پایه در کشور ما همانند بیمه تامین اجتماعی، درصد بسیار پایینی از هزینه های درمانی و بیمارستانی را پرداخت می کنند و در پرداخت هزینه های اضافی جراحی و دندان پزشکی جبران هزینه ها را تحت پوشش قرار نمی دهند. اینجاست که یک بیمه تکمیلی مناسب می تواند راه گشا باشد.

بیمه تکمیلی که توسط شرکت های بیمه گزار ارائه می شود، معمولا گروهی است و یک تعداد خاصی را بسته به نوع شرکت بیمه برای پرداخت بیمه تکمیلی تحت پوشش قرار می دهد. اخیرا برخی از شرکت های بیمه به ارائه بیمه تکمیلی انفرادی پرداخته اند که مناسب هر شخص و هر درآمدی است.

برای خرید بیمه تکمیلی انفرادی کلیک کنید.

پوشش های بیمه تکمیلی بیمه تعاون

      جبران هزینه های دندانپزشکی

      جبران هزینه بستری در بیمارستان و مراکز جراحی محدود

      جبران هزینه های جراحی های سرپایی

      جبران هزینه های آزمایشگاهی

      جبران هزینه های جراحی های مهم

      جبران هزینه های پاراکلینیکی

      جبران هزینه شیمی درمانی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، گامانایف، انواع سنگ شکن

      جبران هزینه های انتقال یا جابجایی بیمار در داخل شهر یا خارج شهر

      جبران هزینه های زایمان طبیعی و سزارین

خرید بیمه تکمیلی انفرادی

بیمه تکمیلی انفرادی بیمه تعاون

در حال حاضر بیمه تعاون، بیمه تکمیلی انفرادی ارایه نمی دهد. به محض اطلاع از پوشش های بیمه تکمیلی انفرادی بیمه تعاون و همچنین جزییات از هزینه های تحت پوشش بیمه تکمیلی انفرادی بیمه تعاون این مقاله را به روز رسانی خواهیم نمود.

برای استعلام شرکت های بیمه ای ارایه دهنده بیمه تکمیلی انفرادی و خرید آن با بهترین قیمت، می توانید به فروشگاه آنلاین بیمه ماهان کنید.

کمپین دایناسورتو بیمه کن

یه کارشناس جهانگردی که انقدر کتاب خونده تبدیل به کارشناس محتوا شده. علاقه مند به حوزه بیمه و در عین حال استارآپ که نتیجه اش میشه بیمه ماهان.

اشتراک

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۲۰

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *