بیمه سینا | همه ی آنچه درباره بیمه سینا نیاز دارید بدانید

بیمه سینا | همه ی آنچه درباره بیمه سینا نیاز دارید بدانید

بیمه سینا

معرفی بیمه سینا
در کشورمان ایران شرکت های بیمه ای زیادی تاسیس شده اند که یکی از این شرکت های بیمه ای معروف شرکت بیمه سینا می باشد. این شرکت پس از تاسیس تا کنون روند رو به رشد بسیار خوبی در زمینه خدمات بیمه ای داشته است و در حال حاضر اکثر خدمات بیمه ای را ارائه می کند.

در این مقاله قصد داریم تا با شرکت بیمه سینا بیشتر آشنا شویم و اطلاعات جامع تری را از این شرکت در اختیار شما قرار دهیم.

بیمه سینا
بیمه سینا در ده آبان ماه 1382 و با سرمایه اولیه صد و چهل میلیارد ریال و با مجوز شماره 23167 بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران شروع به کار نموده است. این شرکت طی سالیان گذشته تا کنون با رشد فعالیت های بیمه ای و اقتصادی خود با افزایش سرمایه خود به حدود 1500 میلیارد ریال در سال 95 توانسته است سهم قابل توجهی از صنعت بیمه کشو را به خود اختصاص دهد.

شرکت بیمه سینا با داشتن حدود 51 شعبه اصلی و 700 نماینده عمومی توانسته است تا خود را به عنوان یکی از شرکت های بیمه ای مطرح در اکثر رشته های بیمه ای زندگی و غیر زندگی مطرح نماید.

استانداردهای بیمه سینا
شرکت بیمه سینا در راستای خدمت رسانی به هموطنان و افزایش کیفیت خدمات بیمه ای خود علاوه بر رعایت تمامی قوانین و مقررات وضع شده از طرف بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، یک سری قوانین و استانداردهای را برای خود تعریف نموده است که تعدادی از این استانداردها را در ذیل بیان می کنیم.

پایبندی شرکت بیمه سینا به تمامی قراردادها و عهدهای بسته شده چه با نظارت قانون و چه به هر صورت دیگر
برخورد با هر نوع تخلف و فساد و همکاری در جهت برخورد با آن
برخورد با هرگونه بی اخلاقی در زمینه های کاری و بیمه ای
پرداخت به موقع و سر وقت خسارت های وارده و کمک برای جبران آن ها
رعایت تمامی موارد مرتبط با بازاریابی سالم و آزاد و پرهیز از هرگونه سو استفاده و تقلب
سهامداران شرکت بیمه سینا
شرکت بیمه سینا یک شرکت سهامی عام و خصوصی می باشد که با مجوز بیمه مرکزی در حال فعالیت می باشد. این شرکت بیمه ای دارای سهامدارانی چون بانک سینا، بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، بنیاد علوی، لیزینگ سینا، شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه گذاری سینا و … می باشد.

زمینه های فعالیت شرکت بیمه سینا
شرکت بیمه سینا در زمینه های مختلف بیمه ای چون بیمه اشخاص، بیمه مسولیت، بیمه های مهندسی، بیمه اتومبیل، بیمه باربری، بیمه اتش سوزی و بیمه های زندگی فعالیت می کند. در بخش بیمه اتومبیل این شرکت بیمه ای بیمه های شخص ثالث و بیمه سرنشین که نوعی بیمه مکمل برای بیمه شخص ثالث می باشد را ارائه می کند.

در بخش بیمه اشخاص نیز این شرکت خدماتی چون بیمه تکمیلی درمان، بیمه مسافرت های خارجی و بیمه مسافرت اتباع خارجی را ارائه می کند. در بخش بیمه های زندگی نیز این شرکت خدمات بسیار گسترده ای را به مشتریان ارائه می کند که در نوع خود این نوع از خدمات بیمه ای بی نظیر می باشد.

کمپین دایناسورتو بیمه کن

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *