بیمه سینا | همه ی آنچه درباره بیمه سینا نیاز دارید بدانید!

بیمه سینا

بیمه سینا

در کشورمان ایران نزدیک به 30 شرکت بیمه ای مجاز وجود دارد که یکی از معروف ترین آن ها شرکت بیمه سینا است. این شرکت پس از تاسیس تا کنون روند رو به رشد بسیار خوبی در زمینه خدمات بیمه ای داشته است و در حال حاضر بیشتر خدمات بیمه ای را ارائه می کند.

در این نوشتار قصد داریم تا با این شرکت بیمه بیشتر آشنا شویم و اطلاعات جامع تری را از این شرکت در اختیار شما قرار دهیم.

معرفی بیمه سینا

این شرکت در تاریخ دهم آبان ماه 1382، با سرمایه اولیه 140 میلیارد ریال و با مجوز شماره 23167 بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران شروع به کار نموده است. این شرکت طی سال ها فعالیت بیمه ای و اقتصادی خود توانسته با افزایش سرمایه خود به حدود 1500 میلیارد ریال در سال 95، سهم قابل توجهی از صنعت بیمه کشور را به خود اختصاص دهد.

بیمه سینا درسطح توانگری 2 شرکت های بیمه ای قرار دارد و با داشتن حدود 51 شعبه اصلی و 701 نماینده عمومی توانسته است تا خود را به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های بیمه ای در رشته های بیمه ای زندگی و غیر زندگی مطرح نماید. این شرکت همواره در بین 10 شرکت بیمه ای برتر از نظر رضایتمندی مشتریان قرار دارد.

خرید اینترنتی بیمه

استانداردهای بیمه سینا

شرکت بیمه سینا در راستای خدمت رسانی به هموطنان و افزایش کیفیت خدمات بیمه ای خود علاوه بر رعایت تمامی قوانین و مقررات وضع شده از طرف بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، یک سری قوانین و استانداردهایی را برای خود تعریف نموده است که تعدادی از این استانداردها را در ادامه بیان می کنیم:

 پایبندی این شرکت بیمه به تمامی قراردادها

  برخورد و همکاری جهت برخورد با هر نوع تخلف و فساد

  برخورد با هرگونه بی اخلاقی در زمینه های کاری و بیمه ای

  کمک برای جبران و پرداخت سریع و به موقع خسارت های وارده

  رعایت تمامی موارد مرتبط با بازاریابی سالم و آزاد و پرهیز از هرگونه سو استفاده و تقلب

سهامداران شرکت بیمه سینا

این شرکت بیمه یک شرکت خصوصی و سهامی عام با مجوز بیمه مرکزی محسوب می شود. این شرکت بیمه ای دارای سهامدارانی چون بانک سینا، بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، بنیاد علوی، لیزینگ سینا، شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه گذاری سینا و … است.

تلفن بیمه سینا

زمینه های فعالیت شرکت بیمه سینا

این شرکت بیمه در زمینه های مختلف بیمه ای چون بیمه اشخاص، بیمه مسولیت، بیمه های مهندسی، بیمه اتومبیل، بیمه باربری، بیمه آتش سوزی و بیمه های زندگی فعالیت می کند. در بخش بیمه اتومبیل این شرکت بیمه ای، بیمه های شخص ثالث و بدنه که مهم ترین و پرفروش ترین بیمه های خودرو هستند را به فروش می رساند.

در بخش بیمه اشخاص نیز این شرکت خدماتی چون بیمه تکمیلی درمان، بیمه مسافرت های خارجی و بیمه مسافرت اتباع خارجی را ارائه می دهد. بیمه های زندگی این شرکت نیز دارای خدمات بسیار گسترده و در نوع خود بی نظیری هستند.

 

شعب بیمه سینا

 

برای تماس با مرکز ارتباط با مشتریان بیمه سینا می توانید در تهران با شماره 2807 و در سایر شهرها با شماره 0212807 تماس حاصل کنید.

پورتال

پورتال بیمه سینا یکی از خدمات نوین این شرکت در جهت سهولت دسترسی بیمه شدگان به سوابق بیمه ای و استعلام خسارت بیمه نامه درمان می باشد.

در این وبسایت می توانید با وارد کردن کد ملی خود از پرونده هزینه های درمانی خود با خبر شوید.

 

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top