بیمه توسعه | همه ی آنچه درباره بیمه توسعه نیاز دارید بدانید

بیمه توسعه | همه ی آنچه درباره بیمه توسعه نیاز دارید بدانید

بیمه توسعه

شرکت بیمه توسعه در یک نگاه | اطلاعاتی در مورد بیمه توسعه در ایران
شرکت بیمه توسعه در سال ۱۳۸۱ بر اساس قانون تاسیس شرکتهای بیمه خصوصی و پروانه شماره ۵۱۹۶ بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را به صورت رسمی در زمینه رقابت بیمه آغاز نمود. بیمه توسعه اولین بیمه ای بود که توانست بعد از تصویب این قانون تاسیس شود.

بیمه توسعه با بکارگیری نیروی کارآمد و همچنین متخصص با بالاترین سطح تکنولوژی که در صنعت بیمه کشور وجود دارد مشتری های بسیاری را جذب کند شعار بیمه توسعه این است که بیمه توسعه حمایت قدرت زندگی است به همین دلیل برای تحقق بخشیدن به این شعار اولویت های خود را بر روی اصول خاصی استوار نموده است در ادامه این مقاله و انواع بیمه نامه های بیمه توسعه بیمه های معرفی می‌کنیم و سچپس به معرفی چند نمونه از بیمه نامه های معروف و رایج بیمه توسعه می پردازیم.

انواع بیمه نامه های بیمه توسعه
بیمه توسعه به خدمات بیمه ای مختلفی می‌پردازد. بیمه نامه های صادر شده از سوی بیمه حوادث بیمه عمر بیمه های مسئولیت بیمه ساختمان و همچنین بیمه های مهندسی می پردازیم. از رایج ترین نام های بیمه توسعه می توان به بیمه نامه خودرو، بیمه آتش سوزی و بیمه مسافرتی و بیمه آتش سوزی اشاره نمود.

بیمه مسافرتی بیمه توسعه
بیمه مسافرتی بیمه توسعه برای تامين پوششهاي مورد نیازبراي بيمه گذاران در خارج از کشور استفاده می شود. بیمه مسافرتی بيمه توسعه برای مسافرینی که عازم مسافرت خارج از كشور هستند، در طول مدت سفرشان برای پرداخت هزینه های مختلفی از جمله هزینه های درمان و سرقت ارائه مي گردد. در بيمه نامه مسافرتی علاوه بر هزينه هاي درماني و بيمارستاني كه به طور غير منتظره در طول مسافرت ممکن است برای مسافر پيش بیایند، هزينه هاي ديگری را که در جداول مربوطه درج شده است نيز تحت پوشش قرار خواهد داد.

 

بیمه آتش سوزی بیمه توسعه
آتش سوزی و حادثه از اجزای جدانشدنی زندگی ما انسان ها هستند. خانه، ملک تجاری، مغازه کسب و کار، کارخانه و کارگاه همگی در معرض این خطر بزرگ هستند. مبارزه با این بلایای طبیعی موضوع تازه ای نیست اما نمی توان همیشه با این حوادث جنگید.

با تمامی پیشرفت های بشری حتی کشورهای فوق پیشرفته نیز نمی توانند خود را در برابر بلایای طبیعی مانند سيل، زلزله، طوفان مصون نگاه دارند. آتش سوزي و بلاياي طبيعي از جمله حوادثي هستند كه حتي در صورت مراقبت كامل، حاصل يك عمر تلاش و كوشش یک فرد یا شرکت را می تواند نابود ساخته و آسايش و آرامش را سلب مي كنند . شركت بيمه توسعه با ارائه پوشش هاي بسیارمناسب برای بیمه آتش سوزی خود مي تواند براي بيمه گزاران یک انتخاب بسیار مناسب باشد و برای بیمه گزار خاطري آسوده فراهم كند.

بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث  بیمه توسعه
ماشین و خودرو از ابزاری هستند که همیشه در معرض تصادف و خطر هستند. برخی از بیمه های ارائه شده برای ماشین اجباری هستند مانند بیمه شخص ثالث و برخی اختیاری هستند مانند بیمه نامه بدنه خودرو. شركت بيمه توسعه ،سه نوع پوشش بيمه اي را به شما بيمه گذاران گرامي ارائه مي كند. برای اطلاع از انواع بیمه نامه های خودرو بیمه توسعه و همچنین مبالغ آن ها به وب سایت بیمه توسعه مراجعه نمایید.

اگر بیمه بدنه برای خودروی خود خریداری نمایید دیگر نگران هیچ موضوعی نخواهید بود. حتی اگر با درخت و یا تیر چراغ برق هم تصادف نمایید بیمه توسعه تمامی خسارت شما را پرداخت خواهد نمود.

کمپین دایناسورتو بیمه کن

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *