بیمه توسعه | همه ی آنچه درباره بیمه توسعه نیاز دارید بدانید!

بیمه توسعه | همه ی آنچه درباره بیمه توسعه نیاز دارید بدانید!

بیمه توسعه

شرکت بیمه توسعه در سال ۱۳۸۱ و بر اساس قانون تاسیس شرکت های بیمه خصوصی و پروانه شماره ۵۱۹۶ بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را به صورت رسمی در زمینه رقابت بیمه آغاز نمود. بیمه توسعه اولین بیمه ای بود که توانست بعد از تصویب این قانون تاسیس شود.

بیمه توسعه با به کارگیری نیروی های کارآمد و متخصص با بالاترین سطح دانش که در صنعت بیمه کشور وجود دارد، توانسته است مشتری های بسیاری را جذب کند. شعار «بیمه توسعه حمایت قدرت زندگی است» به این بیمه اختصاص یافته است. بیمه توسعه برای تحقق بخشیدن به این شعار اولویت های خود را بر روی اصول خاصی استوار نموده است. در ادامه این مقاله انواع بیمه نامه های بیمه توسعه را معرفی می‌کنیم و سپس به معرفی چند نمونه از بیمه نامه های معروف و رایج بیمه توسعه می پردازیم.

انواع بیمه نامه های بیمه توسعه

بیمه توسعه به خدمات بیمه ای مختلفی می‌پردازد. از رایج ترین بیمه نامه های بیمه توسعه می توان به بیمه نامه خودرو، بیمه مسافرتی و بیمه آتش سوزی اشاره نمود.

خرید اینترنتی بیمه

بیمه مسافرتی بیمه توسعه

بیمه مسافرتی بیمه توسعه برای تامين پوشش هاي مورد نیاز بيمه گزاران در خارج از کشور استفاده می شود. بیمه مسافرتی در طول مدت سفر مسافران خارج از کشور برای پرداخت هزینه های مختلفی از جمله هزینه های درمان، سرقت و … ارائه مي شود. در بيمه نامه مسافرتی علاوه بر هزينه هاي درماني و بيمارستاني كه به طور غير منتظره در طول مسافرت ممکن است برای مسافر پيش بیایند، هزینه های بسیار دیگری نیز تحت پوشش قرار می گیرد.

 

بیمه آتش سوزی بیمه توسعه

آتش سوزی و حادثه از اجزای جدانشدنی زندگی ما انسان ها هستند. خانه، ملک تجاری، مغازه، کارخانه و کارگاه همگی در معرض این خطر بزرگ هستند. مبارزه با این بلایای طبیعی موضوع تازه ای نیست اما نمی توان همیشه با این حوادث جنگید.

با تمامی پیشرفت های بشری حتی کشورهای فوق پیشرفته نیز نمی توانند خود را در برابر بلایای طبیعی مانند سيل، زلزله، طوفان مصون نگاه دارند. آتش سوزي و بلاياي طبيعي از جمله حوادثي هستند كه حتي در صورت مراقبت كامل، می توانند حاصل يك عمر تلاش و كوشش یک فرد یا شرکت را نابود ساخته و آسايش و آرامش را سلب کنند. شركت بيمه توسعه با ارائه پوشش هاي بسیار مناسب برای بیمه آتش سوزی مي تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای بیمه گزاران باشد و خاطري آسوده را برای ایشان فراهم كند.

تلفن بیمه توسعه

بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث  بیمه توسعه

ماشین و خودرو از ابزاری هستند که همیشه در معرض تصادف و خطر هستند. برخی از بیمه های ارائه شده برای ماشین اجباری هستند مانند بیمه شخص ثالث و برخی اختیاری هستند مانند بیمه نامه بدنه خودرو. شركت بيمه توسعه، تحت نظارت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به ارایه بیمه شخص ثالث و بدنه برای خودرو می پردازد.

به این پست امتیاز بدید.
فروشگاه آنلاین بیمه ماهان

یه کارشناس جهانگردی که انقدر کتاب خونده تبدیل به کارشناس محتوا شده. علاقه مند به حوزه بیمه و در عین حال استارآپ که نتیجه اش میشه بیمه ماهان.

اشتراک

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۸۰

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *