چرا بیمه شخص ثالث پارسیان بخریم؟ پشت پرده تخفیفات بیمه پارسیان

چرا بیمه شخص ثالث پارسیان بخریم؟ پشت پرده تخفیفات بیمه پارسیانزمان مطالعه ۲ دقیقه

چرا بیمه شخص ثالث پارسیان بخریم؟

وقوع حوادث ناگوار و غیر قابل پیش بینی موجب سردرگمی و ایجاد نگرانی در افراد می شود. با بیمه شخص ثالث پارسیان از رانندگی لذت ببرید و در هنگام سوانح خونسرد بمانید.

بیمه پارسیان

شرکت بیمه پارسیان با خدمت رسانی عالی و توانگری مالی بالا، در صدر شرکت های بیمه گر کشور قرار دارد. بیمه پارسیان با مشارکت بانک پارسیان، بانک تدبیر و شرکت ایران خودرو در سال ۱۳۸۲ در تهران تاسیس شد. امروزه خدمات کاربردی و بهینه این شرکت همچون بیمه شخص ثالث پارسیان توانسته بسیاری از خسارت های مالی و جانی افراد زیان دیده را جبران نماید و از نگرانی های بیمه گزار بکاهد. شرکت بیمه پارسیان با بیش از ۵۵ شعبه در سر تا سر کشور، امور بیمه ای را به مشتریان خود ارائه می دهد. بیمه گزار می تواند با مراجعه و ارائه مدارک خواسته شده نسبت به خرید بیمه شخص ثالث پارسیان اقدام و خود را در برابر حوادث ناگوار و پیش بینی نشده ایمن کند. بیمه پارسیان یک شرکت معتبر و ارائه دهنده بالاترین سطح خدمات در کمترین زمان ممکن است.

برای خرید بیمه شخص ثالث کلیک کنید.

بیمه شخص ثالث پارسیان

بیمه شخص ثالث یک بیمه اجباری برای کلیه دارندگان خودرو است. به موجب این قانون که در سال ۱۳۴۷ از سوی شورای عالی بیمه مرکزی تصویب شده است، تمامی صاحبان خودرو می بایست نسبت به دارا بودن بیمه شخص ثالث اقدام کنند. هرگونه بی توجهی در عدم برقراری این بیمه می توانند موجب جریمه نقدی، توقیف و منع خرید و فروش خودرو (عدم تعویض پلاک توسط مراجع مربوطه) شود. بیمه شخص ثالث پارسیان یکی از محبوب ترین و کارآمد ترین بیمه های پوشش دهنده سوانح و تصادفات رانندگی است. از جمله خدمات و مزایای بیمه شخص ثالث پارسیان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

      پرداخت خسارت های مالی به شخص ثالث از ۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تا سقف ۳۰ میلیون

       پرداخت خسارت های جانی به فرد آسیب دیده همچون هزینه نقص عضو، از کار افتادگی، فوت و هزینه های درمان با توجه به مقدار ضرر تا سقف ۳۲۱ میلیون تومان

        امکان افزودن گزینه بیمه مازاد برای متقاضی جهت پوشش مالی بالاتر

       ارائه تخفیف بیمه شخص ثالث پارسیان تا سقف ۷۰% در صورت عدم استفاده از کوپن برگ و تصادفات معمول

        تحت پوشش قرار گرفتن راننده مقصر در تصادفات

خرید بیمه شخص ثالث

 

خرید بیمه شخص ثالث پارسیان

با بیمه شخص ثالث پارسیان با آرامش رانندگی کنید!
با بهره مندی از بیمه شخص ثالث پارسیان می توانید از رانندگی خود لذت ببرید و در مواقع بروز حوادث ناخواسته خونسردی و آرامش خود را حفظ نمایید. بیمه پارسیان با پوشش دهی بالای افراد زیان دیده در حوادث، از برترین شرکت های بیمه گر ایران است. فرد بیمه گزار در هنگام وقوع حوادث و سوانح می تواند به صورت سازشی یا غیر سازشی در طی ۵ روز اول حادثه به نزدیک ترین بیمه پارسیان مراجعه نموده و بعد از طی مراحل لازم از پوشش دهی بیمه شخص ثالث پارسیان برخوردار شود. بیمه پارسیان به عنوان یک انتخاب عالی و با کیفیت، به حداقل رساندن خسارات و فراهم نمودن امکانات لازم برای رفاه و راحتی مشتریان خود را تضمین می کند.

[alert type=”success”]با مراجعه به فروشگاه اینترنتی بیمه ماهان می توانید بیمه شخص ثالث پارسیان را با مشاوره رایگان و بهترین تخفیفات خریداری کنید. در آخر نیز بیمه نامه خود را رایگان درب منزل تحویل بگیرید.[/alert]

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه