بیمه ما | فروشگاه خرید آنلاین بیمه

بیمه ما | همه ی آنچه درباره بیمه ما نیاز دارید بدانید!زمان مطالعه ۳ دقیقه

بیمه ما

بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تا کنون مجوزهایی را برای شرکت های بیمه ای مختلف صادر نموده است که یکی از این شرکت های بیمه ای شرکت بیمه ما است. بیمه ما به دلایل مختلفی طرفداران زیادی در کشور دارد.

در این مقاله سعی داریم تا اطلاعات جامع و کاملی را در مورد شرکت بیمه ما در اختیار شما قرار دهیم.

معرفی بیمه ما

شرکت بیمه ما در سال ۱۳۹۰ در لیست شرکت های ثبت شده کشور وارد و در تیرماه نود نیز با مجوز شماره ۱۳۷۶۳ بیمه مرکزی جمهوری اسلامی وارد عرصه خدمات بیمه ای کشور شده است. این بیمه در زمینه های مختلفی چون انواع بیمه های اشخاص، بیمه های مسولیت و اموال ارائه خدمات بیمه ای انجام می دهد.

این شرکت توانسته است تا با به کارگیری به روز ترین امکانات و همچنین بهره مندی از افراد لایق و کارآمد در زمینه های بیمه ای هر رو به موفقیت های جدیدی دست پیدا نماید. شرکت بیمه ما در حال حاضر با داشتن حدود ۴۰ شعبه و ۱۰۰۰ نماینده فعال در کشور به ارائه خدمات بیمه ای به افراد و شرکت ها می پردازد.

خرید اینترنتی بیمه

سطح توانگری بیمه ما در سال ۱۳۹۸

به گزارش روابط عمومی این شرکت بیمه ، رتبه توانگری مالی این شرکت از سوی بیمه مرکزی ج.ا.ا در سطح یک اعلام شد که با توجه به اعمال مدیریت صحیح ریسک، نسبت توانگری مالی این شرکت ۱۷۴ درصد و در سطح یک مورد تایید قرار گرفت.
در متن نامه بیمه مرکزی آمده است: «در اجرای ماده ۶ آیین نامه نحوه محاسبه و نظارت بر توانگری مالی موسسات بیمه، حسب بررسی و کنترل انجام شده، نسبت به توانگری مالی آن شرکت با نسبت توانگری مالی ۱۷۴ درصد و سطح یک، مورد تایید بیمه مرکزی ج.ا.ا است.»

استانداردهای بیمه ما

این شرکت بیمه تحت نظارت بیمه مرکزی ایران است و از این رو خود را ملزم به رعایت تمامی قوانین و مقررات این نهاد رسمی کشور می داند. علاوه بر مقررات بیمه مرکزی، این شرکت بیمه برای خود نیز قوانین داخلی سفت و سختی را اعمال می کند. این قوانین باعث جلوگیری از هرگونه سو استفاده و همچنین ارائه خدمات بهتر خواهد شد.

تعدادی از این مقررات به شرح زیر هستند:

  • سعی در شناساندن و معرفی خدمات بیمه ای به افراد و اشخاص
  • تلاش و برنامه ریزی برای توسعه صنعت بیمه کشور
  • داشتن طرح ها و نقشه های به روز و نو برای ارائه خدمات بهتر و جدیدتر
  • شناسایی و همکاری با افراد با استعداد و حرفه ای در زمینه صنعت بیمه
  • توجه به توسعه شعب در تمامی کشور برای ارائه خدمات جامع و کامل تر
  • دادن نمایندگی های غیر مستقیم برای افزایش ارائه خدمات
  • همکاری های حرفه ای و متقابل با شرکت های بیمه ای دیگر
  • استفاده از برنامه های آموزشی متعدد برای شناساندن صنعت و خدمات متنوع بیمه
  • تعیین سریع هزینه ها و غرامت های وارده به زیان دیده و سعی در پرداخت هرچه سریع تر آن
تلفن بیمه ما
خرید و مقایسه آنلاین بیمه از فروشگاه آنلاین بیمه ماهان

سهامداران شرکت بیمه ما

شرکت بیمه ما یک شرکت سهامی عام و دارای سهام دارانی چون شرکت تعاونی مصرف کارکنان بانک ملت، بانک بزرگ ملت، شرکت اعتبار کارکنان بانک ملت، تعاونی خردمندان صابر عصر، شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان، شرکت گروه مالی ملت، شرکت مدیریت سرمایه آتیه خواهان پالایشگاه نفت جی است.

زمینه های فعالیت شرکت بیمه ما

بیمه ما با توجه به نوع فعالیت و توان مالی بیمه دارای خدمات متنوعی در این صنعت بزرگ و وسیع است. از جمله فعالیت های بیمه ای این شرکت بیمه می توان به بیمه آتش سوزی، انواع بیمه اشخاص، بیمه اتومبیل اعم از بیمه بدنه خودرو و بیمه شخص ثالث، بیمه انرژی، بیمه باربری کشتی و هواپیما، بیمه مهندسی، بیمه خاص، بیمه عمر و سرمایه گذاری و بیمه مسولیت اشاره کرد.

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه