قیمت بیمه شخص ثالث مشهد اصفهان تبریز – مقایسه ثالث شهرهای مختلف ایران

قیمت بیمه شخص ثالث مشهد اصفهان تبریز – مقایسه ثالث شهرهای مختلف ایرانکمتر از یک دقیقه

مقایسه قیمت بیمه شخص ثالث شهرهای مختلف ایران

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید قیمت بیمه های مختلف را در شهرهای مختلف ایران مقایسه کنید. آیا به نتیجه خاصی درباره قیمت بیمه شخص ثالث در مشهد، قیمت بیمه شخص ثالث در اصفهان و قیمت بیمه شخص ثالث در تبریز و سایر کلان شهرها رسیدید؟

نرخ حق بیمه شخص ثالث برای انواع خودروها در سال ۱۳۹۷ همانند سال های گذشته از سوی بیمه مرکزی اعلام شده است. این تغییر نرخ قیمت بیمه نامه شخص ثالث موضوعی کلی و سراسری است. به بیان دیگر نرخ بیمه شخص ثالث به واسطه شهر و یا با خواست بیمه گر تغییر پیدا نمی کند. هر ساله بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران جداول حق بیمه پایه شخص ثالث را منتشر می کند. بر طبق جدول، بیمه شخص ثالث امسال (۱۳۹۷) نسبت به سال گذشته %۱۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

برای خرید بیمه شخص ثالث کلیک کنید.

علت تفاوت قیمت بیمه شخص ثالث

تفاوت قیمتی که در بیمه شخص ثالث ارائه شده توسط شرکت های مختلف وجود دارد به دلیل فضای رقابتی میان شرکت های بیمه گر و مصوب بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.

بر اساس مصوبه بیمه مرکزی، شرکت های بیمه گر می توانند به میزان ۲.۵ درصد به مشتریان خود تخفیف دهند. اولین علت اختلاف قیمت بیمه شخص ثالث این است که برخی از شرکت ها این تخفیف را ارائه می دهند و برخی دیگر خیر.

یکی دیگر از دلایل تفاوت قیمت بیمه شخص ثالث برای شرکت های مختلف، تعهدات مازادی است که ممکن است بیمه گر برای بیمه گزار در نظر گرفته باشد. این اختلاف قیمت کاملا توافقی است و اجباری نیست. برای مثال فرد بیمه گزار می تواند تا هر سقفی که دوست داشته باشد (بالاتر از سقف معمول) برای ماشین خود بیمه شخص ثالث خریداری نماید. در این شرایط طبیعتا نرخ بیمه هم متفاوت خواهد بود. مثلا شما به عنوان دارنده یک خودروی گران قیمت می توانید ۳۰ میلیون تومان یا مبالغ بیشتری پوشش مالی بیمه خریداری کنید.

خرید بیمه شخص ثالث

آیا خرید بیمه اینترنتی شخص ثالث برای شهرهای مختلف متفاوت است؟

این سوال یکی از سوال های متداول در میان کابران و مشتریان است. بدین صورت که:

آیا قیمت بیمه شخص ثالث مشهد، قیمت بیمه شخص ثالث اصفهان و قیمت بیمه شخص ثالث تبریز متفاوت است؟ پاسخ خیر است. بیمه شخص ثالث اینترنتی نیز برای تمامی شهرهای ایران حتی دورترین و مرزی ترین شهر ها یک قیمت دارد و تفاوتی نمی کند.

با خرید بیمه اینترنتی شخص ثالث، بیمه نامه صادر شده برای شما در هر کجای ایران که باشید به صورت کاملا رایگان ارسال خواهد شد..

[alert type=”info”]با مراجعه به فروشگاه اینترنتی بیمه ماهان به صورت رایگان مشاوره بگیرید و با مقایسه هم زمان شرکت های بیمه ای بهترین انتخاب را انجام دهید. ضمنا با خرید بیمه اینترنتی شخص ثالث، بیمه نامه صادر شده برای شما در هر کجای ایران که باشید به صورت کاملا رایگان ارسال خواهد شد.[/alert]

 

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه