اولین بمب بیمه ای سال 98 – ثبت نام بیمه زنان خانه دار

اولین بمب بیمه ای سال 98 – ثبت نام بیمه زنان خانه دار

همه چیز درباره ی بیمه زنان خانه دار:

بیمه زنان خانه دار یکی از پرطرفدارترین بیمه ها است؛ چرا که امروزه بیشتر خانم های خانه دار نگران آینده و ایام کهنسالی خود هستند. این افراد در جوانی در ارگانی شاغل نبوده اند که بیمه پرداخت کرده باشند تا در دوران کهنسالی از حقوق مستمری امرار معاش کنند.

آن ها بیشتر زمان خود را صرف انجام امور داخلی خانه کرده اند. کارهایی که شاید از نظر عده ای از افراد جز وظایف خانم خانه محسوب می شوند و شامل هیچ مزد و حقوقی نیستند.

از طرفی با گذشت زمان توانایی افراد رفته رفته کاهش می یابد. به طوری که پس از مدتی ممکن است دیگر قادر به انجام فعالیت های خود نباشند و یا دچار امراض مختلفی شوند.

شرکت های بیمه به دنبال طراحی بیمه ای برای حل این مشکلات بودند تا این نگرانی ها را برطرف کنند و پس اندازی برای تامین آتیه خانم های خانه دار ایجاد نمایند.

در این میان بیمه زنان خانه دار بیمه ماهان قابلیت های منحصر به فردی دارد، چون علاوه بر برخورداری از ویژگی های بیمه ای (پوشش های بیمه) و پرداخت مستمری به خانم های خانه دار، امکان جمع شدن سرمایه و پس انداز را نیز دارد.

 

مستمری بازنشستگی، قوت قلبی برای افراد در دوران کهنسالی:

بزرگترین دغدغه ی متقاضیان بیمه زنان خانه دار، دریافت مقرری بازنشستگی است. داشتن حقوق بازنشستگی تا حدودی سبب اطمینان خاطر و کاهش نگرانی خانم های خانه دار می شود.

 

نحوه ی عملکرد بیمه زنان خانه دار:

بیمه شده با پرداخت حق بیمه به شرکت بیمه، در دوران کهنسالی مستمری بازنشستگی دریافت می کند. همچنین می تواند یک سرمایه گذاری مطمئن انجام دهد و از پوشش های بیمه ای بهره مند شود.

زنان خانه دار قلب خانواده هستند. اما متاسفانه امکان بروز حادثه و یا فوت برای همه ی افراد از جمله زنان خانه دار وجود دارد. بیمه زنان خانه دار در صورت بروز اتفاقات ناگوار (مانند فوت، از کار افتادگی و هزینه های پزشکی و …) نه تنها مبلغ اندوخته و سود آن را پرداخت می کند بلکه وجهی را به عنوان پوشش بیمه ای در اختیار فرد حادثه دیده و یا بازماندگان وی می پردازد.

 

مستمری بیمه زنان خانه دار 

 

مستمری بازنشستگی بیمه زنان خانه دار از کجا حاصل می شود؟

پولی که متقاضی به عنوان حق بیمه پرداخت می کند، تبدیل به اندوخته ای برای فرد می شود. به این اندوخته مبلغی سود تعلق میگیرد. (همانند سود حلال و قانونی ای که به سپرده افراد در بانک ها تعلق می گیرد.)

مستمری بازنشستگی بیمه زنان خانه دار نیز از سود اندوخته ی متقاضیان حاصل می شود. پس هر چه مبلغ حق بیمه ای که فرد می پردازد بیشتر باشد، اندوخته وی بیشتر و در نهایت مستمری بالاتری دریافت می کند.

اين اندوخته، با گذشت زمان و با افزوده شدن حق بيمه‌ها و سود آنها، بیشتر شده و به یک پس‌انداز مطمئن برای رفع نيازهای احتمالی در آینده فرد تبدیل می شود.

سود اندوخته:

بیمه شدگان می توانند سود اندوخته ی خود را دریافت کنند. همچنین می توانند سود حاصل را ذخیره کنند تا اندوخته شان بیشتر شود.

سودی که به اندوخته ی افراد تعلق میگیرد، به صورت روز شمار و مرکب می باشد و شامل دو بخش است:

سود تضمین:

سود تضمین را بیمه مرکزی می پردازد.

سود مشارکت:

سود مشارکت را شرکت طرف قرارداد پرداخت می کند.

 

سود سپرده بیمه زنان خانه دار

بازه زمانی پرداخت حق بیمه:

بازه زمانی برای پرداخت حق بیمه نیز بدون محدودیت و بنابر درخواست مشتری است.

 

روش پرداخت حق بیمه:

  • به صورت ماهانه
  • به صورت سالانه
  • در 2-3-4 قسط (مضارب 12)

 

مبلغ حق بیمه:

برخلاف بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی، متقاضی می تواند حق بیمه خود را در هر بودجه ای که بخواهد، پرداخت کند. حداقل و حداکثر مبلغ پرداخت حق بیمه به صورت زیر می باشد:

حداقل: روزی 2000 تومان

حداکثر: بدون محدودیت

 

پوشش ها بيمه اي:

بیمه زنان خانه دار در کنار پرداخت مستمری بازنشستگی و ایجاد پس انداز برای آنها، بیمه شده را تحت حمایت و پوشش های درمانی و تکمیلی قرار می دهد. این پوشش ها شامل موارد زیر است:

  • سرمايه فوت طبيعي
  • سرمايه فوت ناشی از حادثه
  • ازكارافتادگي و نقص عضو
  • هزينه پزشكي ناشی از حادثه
  • امراض خاص

 

امراض خاص:

بیماری هایی مانند سکته قلبی، سکته مغزی، انواع سرطان های مختلف، پیوند اعضای اصلی بدن و عمل جراحی قلب باز جزء امراض خاص می باشند.

لازم به ذکر است که هزینه های پرداختی حاصل از هر کدام از این پوشش ها درصدی از سرمایه فوت طبیعی هستند.

 

 سرمايه فوت طبيعي

 

امکان دریافت وام:

از دیگر امکاناتی که بیمه زنان خانه دار در اختیار بیمه شدگان خود قرار می دهد، ارائه وام است. اندوخته بیمه شده جزء دارائی بيمه‌نامه او محسوب می شود.

امکان گرفتن این وام از پایان سال اول برای بیمه شدگان وجود دارد.

مبلغ این وام 90 درصد از اندوخته ی ذخیره شده فرد می باشد.

بیمه شدگان می توانند بدون چک و ضامن این وام را دریافت نمایند.

 

و در نهایت:

بزرگترین دغدغه ی متقاضیان بیمه زنان خانه دار، دریافت مقرری بازنشستگی است. بیمه زنان خانه دار یکی از پرطرفدارترین بیمه ها برای برطرف کردن این نگرانی هاست که یک سرمایه گذاری امن به همراه سود است و علاوه بر مستمری بازنشستگی، پوشش های بیمه ای متنوعی در اختیار بیمه شدگان قرار می دهد.

بیمه زنان خانه دار بیمه ماهان بیمه ای بدون محدودیت است. چرا که همه ی موارد قرارداد و بیمه نامه، مبلغ و بازه زمانی پرداخت حق بیمه کاملا متناسب با خواست مشتری تعیین می شود. بنابراین همه باید بدانند که خانم خانه دار دیگر بی مواجب نیست.

 

بیمه آتیه خانم های خانه دار

اولین بمب بیمه ای سال 98 – ثبت نام بیمه زنان خانه دار
3.5 (70%) 8 رای
فروشگاه آنلاین بیمه ماهان

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۴۴

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *