اولین بمب بیمه ای سال 98 – ثبت نام بیمه زنان خانه دار

اولین بمب بیمه ای سال ۹۸ – ثبت نام بیمه زنان خانه دارزمان مطالعه ۳ دقیقه

همه چیز درباره ی بیمه زنان خانه دار:

بیمه زنان خانه دار یکی از پرطرفدارترین بیمه ها است؛ چرا که امروزه بیشتر خانم های خانه دار نگران آینده و ایام کهنسالی خود هستند. این افراد در جوانی در ارگانی شاغل نبوده اند که بیمه پرداخت کرده باشند تا در دوران کهنسالی از حقوق مستمری امرار معاش کنند.

آن ها بیشتر زمان خود را صرف انجام امور داخلی خانه کرده اند. کارهایی که شاید از نظر عده ای از افراد جز وظایف خانم خانه محسوب می شوند و شامل هیچ مزد و حقوقی نیستند.

از طرفی با گذشت زمان توانایی افراد رفته رفته کاهش می یابد. به طوری که پس از مدتی ممکن است دیگر قادر به انجام فعالیت های خود نباشند و یا دچار امراض مختلفی شوند.

شرکت های بیمه به دنبال طراحی بیمه ای برای حل این مشکلات بودند تا این نگرانی ها را برطرف کنند و پس اندازی برای تامین آتیه خانم های خانه دار ایجاد نمایند.

در این میان بیمه زنان خانه دار بیمه ماهان قابلیت های منحصر به فردی دارد، چون علاوه بر برخورداری از ویژگی های بیمه ای (پوشش های بیمه) و پرداخت مستمری به خانم های خانه دار، امکان جمع شدن سرمایه و پس انداز را نیز دارد.

 

 بیمه بازنشستگی زنان خانه دار چیست؟

زن خانه دار به عنوان بیمه شده با پرداخت حق بیمه به شرکت بیمه، در دوران کهنسالی مستمری بازنشستگی دریافت می کند. همچنین می تواند یک سرمایه گذاری مطمئن انجام دهد و از پوشش های بیمه ای بهره مند شود.

زنان خانه دار قلب خانواده هستند. اما متاسفانه امکان بروز حادثه و یا فوت برای همه ی افراد از جمله زنان خانه دار وجود دارد. بیمه زنان خانه دار در صورت بروز اتفاقات ناگوار (مانند فوت، از کار افتادگی و هزینه های پزشکی و …) نه تنها مبلغ اندوخته و سود آن را پرداخت می کند بلکه وجهی را به عنوان پوشش بیمه ای در اختیار فرد حادثه دیده و یا بازماندگان وی می پردازد.

مستمری بیمه زنان خانه دار 

 حقوق بازنشستگی؟!

بله زنان خانه دار هم می توانند حقوق بازنشستگی دریافت کنند. در طرح بازنشستگی زنان خانه دار پولی که متقاضی به عنوان حق بیمه پرداخت می کند، تبدیل به اندوخته ای برای فرد می شود. در طول مدت پرداخت حق بیمه هر سال به این اندوخته سود تعلق می گیرد. این مبلغ در انتهای دوره تبدیل به یک مبلغ قابل توجه می شود و این مبلغ به عنوان حقوق بازنشستگی در پایان دوره پرداخت می شود.

سود بیشتر از بانک:

همانطور که گفتیم این طرح یک سرمایه گذاری مناسب برای زنان خانه دار به حساب می آید. در طرح بازنشستگی زنان خانه دار به مبلغ اندوخته هم سود تضمین شده تعلق می گیرد و هم سود مشارکت تا ۲۳% . همین دلیل محکمی است تا زن خانه دار طرح بیمه بازنشستگی را به سرمایه گذاری در بانک ترجیح دهد.

این اندوخته، با گذشت زمان و با افزوده شدن حق بیمه‌ها و سود آنها، بیشتر شده و به یک پس‌انداز مطمئن برای رفع نیازهای احتمالی در آینده فرد تبدیل می شود.

سود سپرده بیمه زنان خانه دار

 بازنشستگی کوتاه مدت:

و اما اصلی ترین و مهمترین پوشش بیمه بازنشستگی زنان خانه دار که همان بازنشستگی و مستمری زنان خانه دار است!

زنان خانه دار با پرداخت حق بیمه به مدت معین می توانند بازنشسته شوند. مدت پرداخت حق بیمه می تواند بسته به خواست زن خانه دار متغیر باشد، اما یکی از مزایای این طرح این است که خانم خانه دار می تواند ۱۰ ساله بازنشسته شود.

مبلغ حق بیمه:

برخلاف بیمه زنان خانه دار تامین اجتماعی، متقاضی می تواند حق بیمه خود را در هر بودجه ای که بخواهد، پرداخت کند. حداقل و حداکثر مبلغ پرداخت حق بیمه به صورت زیر می باشد:

حداقل: روزی ۲۰۰۰ تومان

حداکثر: بدون محدودیت

 

پوشش ها بیمه ای:

زنان خانه دار در طی سال ها فعالیت در خانه به دلیل حجم بالای کار دچار فرسودگی می شوند. به همین جهت احتمال مبتلا شدن آن ها به بیماری هایی مانند ام اس (ms) زیاد است. یا همین حجم کار با عث می شود تا زن خانه دار از فرصت مطالعه و یادگیری دور شود و در خطر ابتلا به آلزایمر قرار بگیرد.

بیمه بازنشستگی زنان خانه دار در کنار سرمایه گذاری و ایجاد پس انداز برای خانم های خانه دار، بیمه شده را تحت حمایت و پوشش های درمانی و تکمیلی قرار می دهد. این پوشش ها شامل موارد زیر است:

 • امراض خاص (ام اس و سرطان سینه، معده و روده)
 • بیماری های کلیوی و آلزایمر
 • هزینه های پزشکی
 • یکی از پوشش های طرح بازنشستگی زنان خانه دار بیمه ماهان پوشش فوت است. در صورتی که زن خانه دار در طول دوره پرداخت حق بیمه فوت شود تمام سرمایه اندوخته شده و سود آن به ورثه او پرداخت می شود.

 سرمایه فوت طبیعی

 

امکان دریافت وام:

از دیگر امکاناتی که بیمه زنان خانه دار در اختیار بیمه شدگان خود قرار می دهد، ارائه وام است. اندوخته بیمه شده جزء دارائی بیمه‌نامه او محسوب می شود.

امکان گرفتن این وام از پایان سال اول برای بیمه شدگان وجود دارد.

مبلغ این وام ۹۰ درصد از اندوخته ی ذخیره شده فرد می باشد.

بیمه شدگان می توانند بدون چک و ضامن این وام را دریافت نمایند.

 

و در نهایت:

طرح بازنشستگی زنان خانه دار طرحی است جهت آسایش و امنیت مالی زن خانه دار در زمان کهنسالی. بیمه خانم های خانه دار یکی از پرطرفدارترین بیمه ها برای برطرف کردن این نگرانی هاست که یک سرمایه گذاری امن به همراه سود است و علاوه بر مستمری بازنشستگی، پوشش های بیمه ای متنوعی در اختیار بیمه شدگان قرار می دهد.

بیمه زنان خانه دار بیمه ماهان بیمه ای بدون محدودیت است. چرا که همه ی موارد قرارداد و بیمه نامه، مبلغ و بازه زمانی پرداخت حق بیمه کاملا متناسب با خواست مشتری تعیین می شود. بنابراین همه باید بدانند که خانم خانه دار دیگر بی مواجب نیست.

[alert type=”info”]اگر از طریق کمپین “شغل من خانه داریست” به اینجا هدایت شده اید، شما برنده یک ماه بیمه بازنشستگی زنان خانه دار شده اید. پس منتظر باشید تا کارشناسان بیمه ماهان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. چنانچه سوالی در مورد این طرح دارید و با خواندن این مقاله هنوز ابهامات شما برطرف نشده است. می توانید با کارشناسان ما با شماره ۴۱۷۵۲۲۲۲ تماس بگیرید. [/alert]

 

بیمه آتیه خانم های خانه دار

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

۹ دیدگاه

  • کاربر عزیز
   اگر از طریق کمپین “شغل من خانه داریست” به اینجا هدایت شده اید، شما برنده یک ماه بیمه بازنشستگی زنان خانه دار شده اید. پس منتظر باشید تا کارشناسان بیمه ماهان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
   چنانچه سوالی در مورد این طرح دارید و با خواندن این مقاله هنوز ابهامات شما برطرف نشده است. می توانید با کارشناسان ما با شماره ۴۱۷۵۲۲۲۲ تماس بگیرید.

   پاسخ دادن
    • کاربر عزیز
     یک ماه بیمه بازنشستگی زنان خانه دار یکی از هدیه های کمپین شغل من خانه داریست می باشد.
     برای دریافت این هدیه لازم است تا وارد صفحه کمپین شغل من خانه داریست شوید و حمایت خود را اعلام کنید.
     پس از حمایت برای دریافت هدیه کارشناسان بیمه ماهان با شما تماس خواهند گرفت.
     در صورتی که حمایت کرده اید و با شما تماس گرفته نشده می توانید با کارشناسان ما با شماره ۴۱۷۵۲۲۲۲ تماس بگیرید.

     پاسخ دادن
  • کاربر عزیز
   برای دریافت این بیمه کافیست تا در کمپین شغل من خانه داریست در آدرس https://bimemahan.com/woman ثبتنام کنید تا یک ماه از این بیمه را به صورت رایگان هدیه بگیرید.
   پس از ثبتنام در کمپین منتظر تماس کارشناسان باشید.

   پاسخ دادن
  • کاربر عزیز
   جهت کسب اطلاعات بیشتر از بیمه زنان خانه دار با شماره تلفن ۴۵۲۳۹-۰۲۱ تماس بگیریم.

   پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه