بیمه دانا | فروشگاه خرید آنلاین بیمه

بیمه دانا | همه ی آنچه درباره بیمه دانا نیاز دارید بدانیدزمان مطالعه ۳ دقیقه

بیمه دانا

وقوع حوادث مختلف می تواند خسارت های جبران ناپذیر مالی و جانی را به دنبال داشته باشد. بیمه دانا یکی از معتبر ترین شرکت های بیمه در ایران است که تمامی حوادث را تحت پوشش قرار می دهد.

همه چیز در مورد بیمه دانا

وقوع حوادث گوناگون اعم از تصادفات، بلایای طبیعی و بیماری ها مواردی هستند که همواره اتفاق می افتند. هر کدام از موارد ذکر شده خسارت های فراوان مالی و جانی را در بر دارند و در صورت عدم آمادگی و نداشتن راهی برای جبران ضرر ها درد و رنج افراد افزون می شود. لذا انتخاب یک بیمه مناسب و خرید بیمه نامه های مورد نیاز می تواند بسیاری از این نگرانی ها را کاهش داده و افراد را در مواجهه با حوادث ایمن سازد. بیمه دانا یکی از قدیمی ترین شرکت های بیمه در ایران است که در سال ۱۳۵۳ با سرمایه بخش خصوصی در قالب شرکت سهامی عام تشکیل شد. وجود پشتکار و ارائه برترین خدمات بیمه در این شرکت موجب شده تا امروزه بیمه دانا سومین برند معتبر بیمه در کشور باشد. این نام بلند آوازه خدمات بیمه ای مختلفی نظیر بیمه آتش سوزی، بیمه مسافرتی، بیمه بدنه، شخص ثالث و… را در بالاترین سطح کیفیت به مشتریان خود عرضه می دارد.

خدمات شرکت بیمه دانا به مشتریان

خدمات بیمه ای در هر شرکتی طبق قانون مصوب در بیمه مرکزی ایران صورت می پذیرد، آنچه که می تواند تفاوت یک بیمه گر را با دیگر رقیبان آشکار سازد میزان سرعت و دقت در رسیدگی به امور مشتریان و پوشش دهی بالای خسارت های آنان است. بیمه دانا با ارائه خدمات و بیمه های متنوع یکی از برترین شرکت های بیمه در کشور است. از جمله مهم ترین خدمات و بیمه ها این شرکت موارد مهم زیر هستند:

  بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث:
این بیمه تمامی خسارت های وارد آمده به شخص ثالث را بر عهده گرفته و پوشش هایی نظیر دیه فوت، نقص عضو، آسیب به اموال، تعمیر خودرو و آسیب به راننده را در بر می گیرد.

خرید اینترنتی بیمه

 بیمه مسافرتی:
از دیگر نمونه های مهم پوشش شرکت دانا بیمه مربوط به مسافران است.

  بیمه آتش سوزی:
بیمه دانا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به جبران خسارت های وارد آمده اقدام می نماید.

 بیمه درمانی، بیمه تکمیلی و کارت طلایی:
این بیمه مواردی همچون هزینه خرید دارو، ویزیت، جراحی، کمک درمانی، هزینه زایمان و درمان ناباروری و تهیه لوازم کمک جسمانی را در بر می گیرد.

 بیمه مسئولیت:
پوشش دهی خسارت های ناشی از اشتباهات کارفرمایان، مهندسین، پزشکان، شرکت های مسافرتی و… در قبال کارگران، کارمندان، بیماران، مراجعین و مسافران در این زمره هستند.

 بیمه مهندسی:
این بیمه می تواند خسارت های ناشی از آسیب به اشیاء و ماشین آلات صنعتی را تحت پوشش بیمه مهندسی قرار دهد.

از دیگر بیمه نامه های دانا می توان به مواردی همچون بیمه انرژی، بیمه کالا، بیمه اسب های مسابقه، بیمه باربری و بیمه عمر اشاره کرد.

تلفن بیمه دانا

با بیمه دانا آسوده زندگی کنید!

شما می توانید با برگزیدن بیمه دانا به عنوان یک حمایت کننده، زندگی آسوده ای داشته باشید و از وقوع حوادث غیر مترقبه نگرانی به دل راه ندهید. بیمه معتبر دانا در سریع ترین زمان بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد و تمام کوشش خود را برای حمایت از آنها در پیش می گیرد.

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه