با روزی 2000 تومان بچه پولدار شوید !

با روزی ۲۰۰۰ تومان بچه پولدار شوید !زمان مطالعه ۳ دقیقه

 بیمه کودکان

همواره یکی از بزرگترین دغدغه های والدین آینده فرزندان بوده است . مسئله ای که حتی پیش از تولد فرزندان ، فکر والدین را مشغول خود می سازد . بیمه کودکان برای رفع این نگرانی ایجاد شده است .

این روزها مشکلات مالی گریبانگیر بسیاری از خانواده ها شده است . با این حال تلاش خانواده ها صرفا برای تامین نیازهای روزانه و خوراک و پوشاک بهتر برای فرزندان است . شاید این جمله کلیشه به نظر برسد ولی فردای فرزندان را پشتوانه مالی مناسب می سازد نه غذا و لباس بهتر .

بسیاری بر این باورند که برای تامین سرمایه مناسب برای فردای کودکان ، باید اقدام به خرید خانه یا افتتاح حساب بانکی با مبلغی قابل توجه نمایند . این مقوله برای خانواده هایی که پشتوانه مالی مناسبی را دارا نیستند ، باعث یاس و ناامیدی میگردد .

شاید از دید خانواده ها دور از دسترس به نظر برسد که بتوانند با مبلغی بسیار ناچیز ، آینده فرزندان خود را تا حد قابل قبولی تامین نمایند . اما در جهان سوالی بدون پاسخ باقی نمی ماند و بیمه عمر کودکان پاسخ به این سوال است .

 بودجه کم ، اندوخته باورنکردنی

کودکان مسیری طولانی را برای رسیدن به سن کار و ازدواج طی می کنند . والدین می توانند با خرید بیمه عمر فرزندان ، این سال های طولانی را به مسیری برای فتح قل ای طلایی تبدیل کنند .

شاید شنیدن این جمله که “می توانید با پرداختن روزی ۲۰۰۰ تومان ، بعد از ۳۰ سال یک میلیارد تومان سرمایه به فرزند خود هدیه دهید .” برای شما هم تعجب آور باشد .

موضوعی که به هیچ وجه دور از دسترس نیست . شما با خرید پوشش بیمه کودکان میتوانید برای فرزند خود آینده ای بدون دغدغه را رقم بزنید .

بیمه کودکان یا بیمه فرزندان یکی از زیرمجموعه های بیمه عمر و زندگی قرار می گیرد .

همانند بیمه عمر ، بیمه کودکان نیز علاوه بر این که یک سرمایه گذاری مناسب برای فردای کودکان می باشد ، بسیاری از هزینه های درمانی را هم تحت پوشش قرار می دهد .

بیمه عمر کودکان

 حساب پس انداز بانکی سرمایه گذاری مطمئن ام با ریسک

سوالی که اغلب اوقات ذهن والدین را درگیر می کند ، نحوه درست سرمایه گذاری برای فرزندان است . افتتاح حساب پس انداز بانکی انتخاب اول افراد محتاط است . این سرمایه گذاری شاید از دید عموم مردم مطمئن ترین نوع سرمایه گذاری باشد . نکته ای که این دسته از افراد به آن توجهی ندارند ، حفظ ارزش پول است .

برای افرادی که میخواهند در طی سال های سرمایه گذاری ارزش پول خود را هم حفظ کنند ، قطعا پس انداز بلند مدت بانکی راه حل مناسبی نیست . هر ساله با افزایش نرخ تورم ، ارزش پول سرمایه گذاری شده دستخوش تغییراتی می شود . سرمایه گذاری در بانک شما را دچار محدودیت می سازد ، چون نرخ سود بر اساس قوانینی تعریف شده افزایش پیدا می کند .

 اما بهترین راه سرمایه گذاری

بیمه عمر کودکان بهترین پاسخ برای این سوال است . بیمه عمر کودکان بر خلاف سپرده گذاری بانکی عمل می کند . در سپرده گذاری بانکی برای دریافت سود باید مبلغ قابل توجهی سرمایه گذاری کنید . اما با خرید بیمه عمر کودکان در مقابل این عمل ، با پرداخت مبالغی ناچیز بصورت ماهانه یا سالانه هر ساله مبلغی را به عنوان سود دریافت می کنید .

نکته قابل تامل حفظ ارزش پول در بیمه عمر کودکان است . شما هر سال میتوانید با توجه به نرخ تورم ، حق بیمه فرزندتان را افزایش دهید و ارزش پول خود را تا حدودی حفظ نمایید .

 بازنشستگی در جوانی

بهترین آینده برای کودکان زمانی شکل می گیرد که آن ها در دوران جوانی از سرمایه مناسب برخوردار شوند .

بیمه عمر این امکان را به فرزند شما می دهد تا در دوران جوانی مبلغی را به عنوان سرمایه در اختیار بگیرند . شما میتوانید انتخاب کنید که این مبلغ بصورت یکجا به فرزندتان تعلق پیدا کند یا به عنوان حقوق مستمری دوران جوانی به حساب فرزند شما واریز گردد .

برای ساخت آینده ایده آل برای فرزندان خود باید از اولین فرصت استفاده کرد . این اتفاق هر چه زودتر شکل بگیرد ، فرزند شما در سن کمتری از این سرمایه بهره مند خواهد شد . توصیه ما به شما ، خرید بیمه عمر کودکان برای فرزندتان از بدو تولد است .

 پوشش درمانی

هیچ وقت نباید بیماری ها را دست کم گرفت . سلامتی کودکان برای والدین همیشه باید در اولویت قرار داشته باشد .

بسیاری از والدین فکر می کنند کودکان به دلیل سن کم از گزند بیماری ها و امراض خاص در امان هستند . هنگامی که نگاهی گذرا به اخبار روزمره داشته باشیم ، متوجه می شویم متاسفانه کودکان بسیاری با بیماری های سخت و آسان دست و پنجه نرم می کنند .

بیمه عمر کودکان علاوه بر این که پشتوانه مالی محکمی برای آینده فرزندان است ، بسیاری از بیماری ها و امراض خاص مانند سرطان های شایع در کودکان (سرطان خون ، تومورها و …) را تحت پوشش قرار می دهند . حتی اگر کودک بر اثر بیماری ها یا حوادث غیرقابل پیش بینی فوت کند ، بیمه عمر مبلغی را طبق قرارداد به والدین پرداخت می کند .

والدین با خرید این بیمه نامه از بار هزینه های احتمالی بیماری های ناگوار جلوگیری می کنند .

 بیمه عمر ، کلید آینده کودکان

خرید بیمه عمر کودکان در بسیاری از کشورهای جهان این روزها به شکل الزامی پیگیری می شود .

با توجه به مطالب گفته شده در بالا و نوسانات قیمت ارز و عدم ثبات قیمت ها ، در کشور ما هم خرید بیمه عمر برای کودکان در حال پیشروی به سمت بیمه نامه های الزامی میباشد .

پس بهتر است هر چه سریعتر اقدام به خرید بیمه برای کودکان خود نمایید .

اگر این فرصت را از دست داده اید ، نگران نباشید . هنوز هم دیر نشده !

همین امروز میتوانید از فرصت استفاده کنید و بیمه عمر کودکان را برای فرزندتان خریداری کنید .

مهمترین خواسته فرزندتان از شما در آینده ، سرمایه مالی است . بیمه کودکان میتواند با تامین سرمایه مناسب ، تضمین کننده آینده طلایی فرزند شما باشد .

مهر پلاس

 

 

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه