بیمه شخص ثالث ارزان قیمت | ارزانترین بیمه شخص ثالث

بیمه شخص ثالث ارزان قیمت | ارزانترین بیمه شخص ثالثزمان مطالعه ۲ دقیقه

بیمه شخص ثالث ارزان قیمت

بیمه شخص ثالث ارزان قیمت یکی از مواردی است که امروزه به دلایل شرایط اقتصادی دشوار، مورد توجه بیشتر اقشار جامعه قرار گرفته است. معمولا برای بیمه شخص ثالث ارزان قیمت شما می بایست مواردی را بدانید و در هنگام خریداری بیمه شخص ثالث آن را رعایت و در بیمه نامه خود اعمال نمایید تا بیمه شما ارزان محاسبه گردد.

در این نوشتار قصد داریم تا مواردی را که در قیمت بیمه شخص ثالث تاثیرگذارند را برای شما توضیح دهیم. در ادامه نیز به ذکر چگونگی خرید بیمه شخص ثالث ارزان قیمت برای وسیله نقلیه می پردازیم.

برای خرید بیمه شخص ثالث کلیک کنید.

حق بیمه پایه چیست؟

حق بیمه پایه مبلغی ثابت است که سالانه از طرف بیمه مرکزی و بر اساس دیه کامل یک نفر در ماه حرام تعیین و به شرکت های بیمه ای ابلاغ می شود. این بیمه شامل میزان پوشش مالی و بدنی است و قابل تغییر نیست. موارد دیگری علاوه بر این نرخ پایه در بیمه نامه شما وجود دارد که باعث ارزان تر شدن و یا گرانتر شدن بیمه شما خواهند شد. در ذیل تعدادی از این موارد را ذکر می کنیم.

مدت زمان در بیمه شخص ثالث ارزان قیمت

زمان و مدت بیمه خریداری شده توسط شما می تواند تاثیر زیادی بر ارزان تمام شدن قیمت آن داشته باشد. در بعضی از کشورها از جمله ایران در صورت خواست بیمه گزار، بیمه شخص ثالث به صورت روز شمار نیز ارائه می شود که این امر سبب گران تر شدن قیمت آن خواهد بود. در کشور ما امکان خرید بیمه به صورت سالانه وجود دارد و این امر تاثیر زیادی در ارزان تر تمام شدن قیمت بیمه دارد.

خرید بیمه شخص ثالث

نوع خودرو در بیمه شخص ثالث ارزان قیمت

کاربری خودرو نیز در ارزان تر تمام شدن نرخ بیمه شخص ثالث تاثیر مستقیم دارد. برخی از انواع خودروها امکان تصادف و خسارت بیشتری دارند که این امر باعث افزایش قیمت بیمه آن ها خواهد بود. به عنوان نمونه خودروهای تاکسی می بایست برای بیمه شخص ثالث خود بیست درصد بیشتر پرداخت کنند.

عمر خودرو در بیمه شخص ثالث ارزان

سال ساخت خودرو یا همان عمر خودرو نیز در میزان نرخ بیمه خودرو تاثیرگذار است. به این معنی که هرچه سن خودرو بیشتر باشد میزان حق بیمه آن نیز بیشتر خواهد بود.

سقف پوشش در بیمه شخص ثالث ارزان قیمت

سقف پوشش بیمه شخص ثالث میزان تعهدی است که شرکت بیمه ای در قبال خسارت ایجاد شده دارد. سالانه از طریق بیمه مرکزی حداقلی برای این گزینه اعمال می شود و شخص و شرکت بیمه می توانند به دلخواه این مبلغ را برای پوشش بیشتر افزایش دهند که این امر باعث گرانتر شدن بیمه خواهد شد.

جریمه دیرکرد و خسارت در بیمه شخص ثالث ارزان قیمت

با توجه به اجباری بودن بیمه شخص ثالث در کشور، اگر شما این مورد را به تعویق بیندازید و دیرتر بیمه خود را تمدید کنید. می بایست جریمه ای را برای این دیرکرد بپردازید. جریمه دیرکرد به خودی خود باعث گرانتر شدن نرخ بیمه می شود. پس سعی کنید برای یافتن ارزان ترین بیمه شخص ثالث برای خود با تاخیر بیمه خود را تمدید ننمایید.

تخفیف سالانه در بیمه شخص ثالث ارزان قیمت

در صورتی که خودرو شما در زمان بیمه بودن تصادف نکند و شما از بیمه نامه خود برای پرداخت خسارت استفاده نکنید، می توانید در مرحله بعد تمدید بیمه نامه از تخفیف سالانه استفاده نمایید. تخفیفات سالانه از بارز ترین ویژگی های ارزان ترین بیمه شخص ثالث هستند. به بیان دیگر گرفتن تخفیف از شرکت های بیمه ای می تواند به شما در داشتن بیمه شخص ثالث ارزان قیمت کمک کند.

[alert type=”info”]برای خرید یا تمدید بیمه شخص ثالث خود با کارشناسان فروش بیمه ماهان به شماره ۸۸۶۹۹۰۸۶ -۸۸۶۹۹۳۴۳  تماس بگیرید. همچنین می توانید با مراجعه به وب سایت فروشگاه اینترنتی بیمه ماهان، به صورت اقساط بدون سود و با چک بیمه شخص ثالث خود را خریداری کنید. همه روزه از ۸ صبح تا ۹ شب و همچنین در روزهای تعطیل و حتی جمعه ها نیز امکان خرید بیمه فراهم شده است. استعلام، مقایسه و خرید کنید و در آخر بیمه نامه خود را به صورت رایگان درب منزل و محل کار خود دریافت نمایید .[/alert]

 

 

 

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه