صدور تلفنی رایگان بیمه – مشاوره و پشتیبانی تلفنی!!!

صدور تلفنی رایگان بیمه – مشاوره و پشتیبانی تلفنی!!!کمتر از یک دقیقه

مشاوره، پشتیبانی و صدور تلفنی رایگان بیمه

صدور تلفنی رایگان بیمه یکی از راه های جدید خرید بیمه نامه است. خرید همیشه بخشی از زندگی ما ایرانیان است و ما زمان زیادی از وقت خود را صرف خرید کردن می کنیم. امروزه بخش فراوانی از این خرید ها از طریق اینترنت و به صورت آنلاین انجام می گیرد و خرید کردن زمان کم تری را به خود اختصاص داده است.

اما همیشه خریدهای ما با موفقیت همراه نبوده و موارد بسیاری پیش‌ آمده که کالایی نامناسب و یا حتی با قیمتی نامناسب خریداری کرده ایم.

اما چگونه می توان این خطاها را به حداقل رساند و از زیان‌های مادی و معنوی آن کاست؟ در ادامه مطلب به بررسی روش هایی برای خرید بهتر می پردازیم .

برای خرید بیمه کلیک کنید.

حراجخرید با تخفیف:

برای خرید همیشه به دنبال تخفیف ها باشید و هرگز کالاهایی که در زمان های مختلف سال شامل تخفیف های گوناگون می شوند را در زمان های عادی نخرید؛ به طور مثال فروشگاهی در زمستان تخفیف می گذارد و کفش های تابستانی می فروشد، پس بهترین کار برای شما خرید کفش های تابستانی در فصل زمستان است.

مشاوره بگیرید :

همیشه پیش از خرید مشورت کنید، حتی اگر مدت زیادی است که ازجایی خرید می‌کنید. اگر کسی تجربه خرید از آنجا داشت سعی کنید از آن استفاده کنید. اما اگر بار اولی است که از فروشگاهی خرید می کنید و یا نخستین باری است که محصولی می‌خرید مشاوره گرفتن امری ضروری برای شما است پس بدون مشاوره خرید نکنید. در بیمه نیز نیاز به مشاوره همواره وجود داشته و حتی به دلایلی همچون تخصصی بودن آن، این نیاز بیش از پیش حس می شود.

خرید اینترنتی بیمه
خرید خود را آگاهانه انجام دهید:

همواره از فضای اینترنت و یا مجلات برای خرید آگاهانه استفاده کنید. با خواندن مجلات اینترنتی اطلاعات کاملی درباره نیازهای خود و همچنین کالاهای درخور با آن نیازها به دست آورید. خرید با پژوهش و مطالعه همواره شانس شکست در خرید را کاهش می دهد و شما را در راه خریدی بهتر و مناسب تر یاری می دهد.

خرید از فروشگاه‌های دارای پشتیبانی:

اگر وارد فروشگاهی شدید و پیغامی مبنی بر اینکه کالای خریداری شده از شما باز پس گرفته می شود بر دیوار این فروشگاه مشاهده نکردید، ما خرید از آن فروشگاه را به شما توصیه نمی کنیم. ارتباط فروشنده و مشتری همواره باید در کمال صداقت و اعتماد باشد و این ارتباط بعد از خرید نیز حفظ شود. در غیر این صورت احتمال می رود که خرید شما برای یک طرف دارای منافع غیر قابل پذیرشی باشد که پنهان شده است. ولی پس از پایان معامله دیگر هراسی از فاش شدن آنها ندارد. در فروشگاه های اینترنتی نیز این مورد صادق است و همواره توصیه به خرید از فروشگاه های دارای پشتیبانی است.

[alert type=”info”]فروشگاه آنلاین بیمه ماهان امکانات بسیاری دارد و به کارگیری برخی از آنها از طریق تلفن امکان پذیر است. پس اگر نیاز به خرید بیمه نامه هایی مانند بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و یا بیمه های دیگر داشتید، با شماره  ۴۱۷۵۲۸۰۰ برای صدور تلفنی رایگان بیمه تماس بگیرید و بیمه نامه خود را به صورت تلفنی خریداری کنید و آن را درب منزل و یا محل کار خود دریافت کنید.[/alert]

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه