🚗 قیمت بیمه شخص ثالث و بدنه پژو 206 سال 98 + کد تخفیف

🚗 قیمت بیمه شخص ثالث و بدنه پژو ۲۰۶ سال ۹۸ + کد تخفیفزمان مطالعه ۴ دقیقه

بیمه شخص ثالث و بدنه پژو ۲۰۶

یکی از محبوب ترین خودروهایی که در بازار ایران وجود دارد پژو ۲۰۶ است. این خودروی پر طرفدار در ابتدا توسط شرکت پژو تولید شد. اما امروزه شرکت ایران خودرو بزرگترین تولید کننده آن در جهان است. این خودرو به دلیل دارا بودن ظاهری جوان پسند و مصرف سوخت بسیار مناسب در همان ابتدا جای خود را در بازار خودروی ایران مستحکم کرد.

پژو ۲۰۶ برای اولین بار در سال ۱۹۹۸ در شهر مولوز فرانسه طراحی و تولید شد. این خودرو پر طرفدار در کمترین زمان رکورد ۳۱۰۰ دستگاه در روز را شکست. ۲۰۶ را می توان به نوعی محبوب ترین خودرو در زمان خود دانست. کشور های فرانسه، انگلستان و اسپانیا از عمده ترین مشتریان این خودرو بودند و ۱۱ کارخانه در ۱۰ کشور جهان به تولید پژو ۲۰۶ پرداختند .

تاکنون ۸ طراحی و کانسپت جدید از این دستگاه ارائه شده است. پژو ۲۰۶ دارای ۵ تیپ مختلف هاچ بک است که از نظر امکانات با هم تفاوت دارند. به عنوان یکی دیگر از معروف ترین طراحی های این خودرو می توان پژو ۲۰۷ را نام برد. مدل wrc آن نیز در مسابقات رالی در تیم پژو اسپرت به کار گرفته شد و نتایج چشم گیری نیز در این مسابقات کسب کرد. مدل SD آن نیز در ایران بسیار محبوب و پرفروش است.

پژو ۲۰۶ و ایمنی

در سال ۲۰۰۰ این خودرو توانست ۴ ستاره از ۵ ستاره در ایمنی سرنشینان در تصادفات و ۲ ستاره از ۴ ستاره در بخش عابرین پیاده را کسب کند. اما توجه به این نکته که نزدیک به دو دهه از استاندارد های سال ۲۰۰۰ گذشته است، باید توجه داشت که تا به امروز چه تمهیدات جدیدی برای به روز رسانی و افزایش امنیت این خودرو انجام شده است.

خرید بیمه بدنه

خرید بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶

همان گونه که می دانید هیچ خودرویی بدون دارا بودن بیمه شخص ثالث حق تردد در سطح شهر و یا جاده ها را ندارد. بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ نیز همانند سایر خودروهای موجود در ایران اجباری است. قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ به معیار های متفاوتی بستگی دارد. مهم ترین فاکتور قیمت بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ تعرفه بیمه مرکزی و پس از آن تاریخ انقضای بیمه و سال ساخت خودرو است. به بیان دیگر قیمت پژو ۲۰۶ هیچ تفاوت معناداری با دیگر انواع خودرو ندارد. تنها روش موثر برای یافتن بهترین شرکت بیمه شخص ثالث پژو ۲۰۶ مقایسه شرکت های مختلف با توجه به قیمت و خدمات قابل ارائه آنهاست.

حق بیمه 206 سال 98

برای مثال قیمت بیمه شخص ثالث یک خودروی پژو ۲۰۶ مدل ۱۳۹۶ در سال ۹۷ با شرایط و پوشش های زیر

      مدت بیمه نامه : یک ساله

     پوشش مالی : پوشش ۷,۷ میلیون تومانی با سقف پوشش : ۷۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال

       پوشش جانی : پوشش ۳۰۸ میلیون تومانی با سقف پوشش : ۳,۰۸۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

      پوشش راننده : پوشش ۲۳۱ میلیون تومانی با سقف پوشش : ۲,۳۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

       سنوات تخفیف عدم خسارت ثالث امسال : ۱ سال (%۵ تخفیف)

       سنوات تخفیف عدم خسارت سرنشین امسال : ۱ سال (%۵ تخفیف)

به مبلغ  ۱۱,۹۷۳,۷۳۹  ریال می رسید.

 بیمه پژو ۲۰۶ در سال ۹۸

در سال ۹۸ ، با افزایش تعهدات و پوشش های شرکت های بیمه ، قیمت بیمه شخص ثالث یک خودروی پژو ۲۰۶ مدل ۱۳۹۷ با پوشش های زیر

      مدت بیمه نامه : یک ساله

     پوشش مالی : پوشش ۹ میلیون تومانی با سقف پوشش : ۹۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

       پوشش جانی : پوشش ۳۶۰ میلیون تومانی با سقف پوشش : ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

      پوشش راننده : پوشش ۲۷۰ میلیون تومانی با سقف پوشش : ۲,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال

       سنوات تخفیف عدم خسارت ثالث امسال : ۱ سال تخفیف (%۵)

       سنوات تخفیف عدم خسارت سرنشین امسال : ۱ سال تخفیف (%۵)

به مبلغ  ۱۷,۷۰۰,۵۲۶ ریال می رسد .

لازم به ذکر است که این قیمت، تفاوت چندانی با قیمت خودروهای دیگر، حتی پراید ندارد.

برای خرید بیمه بدنه کلیک کنید.

کد تخفیف ویژه 206

خرید بیمه بدنه پژو ۲۰۶

بیمه بدنه یکی از مهم ترین و کاربری ترین بیمه ها به شمار می رود. قیمت بیمه بدنه پژو ۲۰۶ از ۳۵۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بر اساس سال ساخت و دیگر معیار های عمومی مصوب بیمه مرکزی محاسبه می شود. اما با انتخاب صحیح و متناسب با شرایط شخصی بیمه گزار می توان تا %۸۰ بر روی بیمه بدنه تخفیف گرفت.

قیمت بیمه بدنه یک دستگاه خودرو پژو۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۷ در بیمه رازی برای سال جاری معادل ۷۰۴ هزار تومان است که با خرید این بیمه نامه از فروشگاه آنلاین ماهان با تخفیف به مبلغ ۶۳۳ هزار تومان می رسد. لازم به ذکر است این مبلغ در برابر خطرات و خساراتی که در طول یک سال ممکن است به وجود بیاید بسیار ناچیز است.

[alert type=”info”]کاربران گرامی همواره می توانند با مراجعه به سایت فروشگاه آنلاین بیمه ماهان و یا تماس با شماره ۸۸۶۸۵۳۳۶ بیمه نامه خود را غیر حضوری خریداری کنند. پس از استعلام و مقایسه نیز بیمه شان را درب منزل و یا محل کار خود به صورت رایگان دریافت نمایند.[/alert]

 

 

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه