بیمه تکمیلی انفرادی سامان | نگران هزینه های درمانی نباشید!!

بیمه تکمیلی انفرادی سامان | نگران هزینه های درمانی نباشید!!

بیمه تکمیلی انفرادی سامان + جدول سال 97

چرا باید بیمه تکمیلی انفرادی داشته باشیم؟ پاسخ بسیار واضح است. بیمه های تامین اجتماعی یا درمانی پایه تنها بخش اندکی از هزینه های درمانی شما را تحت پوشش قرار می دهند و غالبا دارای پوشش های کمی در هزینه های بیمارستانی و جراحی و حتی دارو هستند. از سوی دیگر بیمه های درمانی پایه تنها در بیمارستان ها و مراکز پزشکی خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.

همان طور که در مقاله بیمه تکمیلی انفرادی گفتیم، بیمه تکمیلی نوعی از بیمه است که در مواردی که بیمه گر شما خسارتی را تحت پوشش قرار نمی دهد، می توانید از آن استفاده نمایید. اخیرا تعدادی از شرکت های بیمه گر از جمله بیمه سامان به ارائه بیمه تکمیلی انفرادی می پردازند. در مقاله ای که پیش روی شماست به بررسی پوشش های بیمه تکمیلی انفرادی بیمه سامان و قیمت های آن می پردازیم.

برای خرید بیمه تکمیلی انفرادی کلیک کنید.

طرح ها و شرایط بیمه تکمیلی انفرادی بیمه سامان

بیمه تکمیلی انفرادی سامان دارای طرح های محتلفی از جمله طرح پایه، طرح اقتصادی، طرح منتخب، طرح ویژه، طرح جامع و طرح ممتاز است. بی اغراق، بیمه تکمیلی انفرادی بیمه سامان بهترین بیمه تکمیلی انفرادی در کشورمان است. بیمه تکمیلی انفرادی بیمه سامان هزینه های درمانی مختلفی همچون هزینه‌های بیمارستانی، اعمال جراحی، پاراکلینیکی، جراحی‌های سرپائی، خدمات آزمایشگاهی، هزینه‌های آمبولانس و … را پوشش می دهد.

فراموش نکنید که تمامی بیمه های تکمیلی دیگر شرکت های بیمه برای گروه های 50 نفره است و در این نوع بیمه تکمیلی شما می توانید حتی برای یک نفر بیمه را خریداری کنید. برای اینکه بدانید بر اساس سن خود چه مبلغی را برای بیمه درمان تکمیلی انفرادی بیمه سامان بپردازید، می توانید به فروشگاه های فروش آنلاین بیمه مراجعه کنید.

خرید بیمه تکمیلی انفرادی

پوشش های بیمه تکمیلی انفرادی بیمه سامان

      هزینه ‌های بیمارستانی

     عمل های جراحی

     پاراکلینیکی

      جراحی ‌های سرپائی

      خدمات آزمایشگاهی

      هزینه‌ های آمبولانس

      زایمان

      ویزیت

      دارو و دندانپزشکی

جدول طرح ها، پوشش ها و سقف تعهدات بیمه تکمیلی انفرادی سامان برای سال 1396 به صورت زیر بود. در سال جدید این جدول به تازگی با تغییرات چشمگیری مواجه شده است .

جدول سقف تعهدات سال 1396 (قدیم)

 

جدول سقف تعهدات سال 1397 ( جدید)

همان طور که مشاهده می کنید طرح های بیمه تکمیلی انفرادی سامان در سال 1397 به کلی تغییر پیدا کرده و از لحاظ تعداد نیز به 6 طرح جامع کاهش یافته است.

قیمت طرح های بیمه نامه تکمیلی انفرادی سامان نیز به کلی تغییر کرده و قیمت آن برای سال 1397 به شرح جدول زیر است.

اگر شما هم با خواندن این مطلب به این فکر افتادید که بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی برای خودتون و خانوادتون خریداری کنید پس فرصت رو از دست ندید. همین الان به فروشگاه آنلاین بیمه ماهان مراجعه کنید و بیمه نامه درمان خودتون رو در کمتر از 5  دقیقه خریداری کنید و اونو درب منزل و یا محل کارتون دریافت کنید.

با توجه به اهمیت و گستردگی مباحث و سوالات در زمینه بیمه تکمیلی انفرادی و به ویژه بیمه تکمیلی انفرادی سامان که یکی از محبوب ترین بیمه های تکمیلی انفرادی است، با سوالات و نظرات سازنده خود ما را در بالا بردن کیفیت این نوشتار یاری کنید.

در ویدیو زیر نیز مدیر بیمه نامه های درمان تکمیلی بیمه سامان توضیحاتی در باره این بیمه به شما ارائه می دهند.

 

برای مشاهده و خرید انواع طرح های متفاوت بیمه تکمیلی انفرادی سامان، می توانید به فروشگاه آنلاین بیمه ماهان مراجعه کنید.

کمپین دایناسورتو بیمه کن

یه کارشناس جهانگردی که انقدر کتاب خونده تبدیل به کارشناس محتوا شده. علاقه مند به حوزه بیمه و در عین حال استارآپ که نتیجه اش میشه بیمه ماهان.

اشتراک

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۸

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *