با عضویت باشگاه مسافران ماهان از بیمه ماهان «مایل» بگیرید!

باشگاه مسافران ماهان ایر

 باشگاه مسافران هواپیمایی ماهان

(mahan & miles)

هواپیمایی ماهان همواره به فکر رضایت مشتریان خود بوده و از همین جهت باشگاه مسافران خود را با نام mahanandmiles راه اندازی کرده است.

مسافران ماهان ایر با عضویت در این باشگاه می توانند با کسب امتیاز از خدماتی مانند سرویس فرودگاهی، بلیت رایگان، ارتقا کلاس پرواز، تغییر ساعت پرواز، اضافه بار و سرویس لانج فرودگاه استفاده کنند.

علاوه بر این امکانات اعضای باشگاه مسافران می توانند از تخفیفات ویژه مراکز طرف قرارداد با این باشگاه بهره مند شوند. با خرید از فروشگاه ها و استفاده از مراکز طرف قرارداد می توانند به امتیازات باشگاه خود اضافه کنند. یکی از این مراکز طرف قرارداد فروشگاه آنلاین بیمه ماهان می باشد.

برای دریافت این خدمات لازم است تا کارت عضویت دریافت کنید.

 بلیت رایگان و ترانسفر فرودگاهی با ماهان

همانطور که گفتیم با خرج کردن امتیازات باشگاه می توانید از امکانات باشگاه استفاده کنید. یکی از پر طرفدار ترین امکانات این باشگاه دریافت بلیط رایگان از طریق امتیازات است.

با توجه به مسافت پروازی که مد نظر دارید و خرج کردن امتیاز می توانید از باشگاه بلیت رایگان دریافت کنید. در وبسایت باشگاه و محاسبه گر مسافت می توانید میزان امتیاز لازم برای دریافت بلیط رایگان هر مقصد را مشاهده کنید.

یکی دیگر از امکاناتی که با خرج امتیاز می توانید استفاده کنید خدمات ترانسفر فرودگاهی است. اگر عضویت شما طلایی یا گلد پلاس داشته باشید می توانید از خدمات رایگان ترانسفر فرودگاهی امام خمینی استفاده کنید.

استفاده از سالن مخصوص پذیرایی LOUNGE نیز یکی دیگر از امکانات ویژه اعضای باشگاه است. این سالن در فرودگاه های امام خمینی و مهرآباد قرار گرفته و اعضای گلد و گلد پلاس بصورت رایگان و باقی اعضا با خرج کردن امتیاز می توانند از آن استفاده کنند.

همچنین اعضای طلایی و طلایی ویژه می توانند از امکان داشتن اضافه بار تا سقف 20 کیلو به صورت رایگان بهره مند شوند. البته تمام اعضا می توانند از خدمات اضافه بار استفاده کنند اما نیاز به خرج مایل یا امتیاز دارند.

 کارت عضویت باشگاه مسافران

برای دریافت کارت عضویت لازم است یک حساب بانک پاسارگاد با کد 8290 داشته باشید.

سپس مبلغ 10000 تومان به حساب 1-10476854-8100-326 شعبه قائم مقام واریز کنید. در فیش واریزی حتما باید شماره عضویت که یک عدد 9 رقمی می باشد ذکر شود.

طی مدت 10 روز کارت شما صادر شده و می توانید از شعبه مربوطه تحویل بگیرید.

 بیمه ماهان و 200 مایل

فروشگاه بیمه ماهان آنلاین به عنوان یکی از مراکز طرف قرارداد هواپیمایی ماهان امکان ویژه ای را برای اعضای باشگاه مسافران mahan & miles فراهم کرده. تمام اعضای باشگاه مسافران هواپیمایی ماهان با خرید بیمه نامه از فروشگاه بیمه ماهان 200 مایل دریافت می کنند.

مهم نیست بیمه مسافرتی، آتش سوزی، آسانسور، تکمیلی انفرادی یا بیمه بدنه شخص ثالث خریداری کنید. به ازای خرید هر کدام از این بیمه نامه ها در صورتی که عضو باشگاه مسافران هواپیمایی ماهان (mahan&miles) باشید 200 مایل به امتیازات باشگاه شما اضافه می شود.

 تخفیف خرید از بیمه ماهان

همانطور که با خرید از بیمه ماهان به امتیازات باشگاه مسافران ماهان ایر افزوده می شود. اعضای این باشگاه به زودی می توانند با خرج کردن امتیازات خود هنگام خرید بیمه نامه تخفیف بگیرند.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top