با عضویت باشگاه مسافران ماهان از بیمه ماهان «مایل» بگیرید!

با عضویت باشگاه مسافران ماهان از بیمه ماهان «مایل» بگیرید!زمان مطالعه ۲ دقیقه

 باشگاه مسافران هواپیمایی ماهان

(mahan & miles)

هواپیمایی ماهان همواره به فکر رضایت مشتریان خود بوده و از همین جهت باشگاه مسافران خود را با نام mahanandmiles راه اندازی کرده است.

مسافران ماهان ایر با عضویت در این باشگاه می توانند با کسب امتیاز از خدماتی مانند سرویس فرودگاهی، بلیت رایگان، ارتقا کلاس پرواز، تغییر ساعت پرواز، اضافه بار و سرویس لانج فرودگاه استفاده کنند.

علاوه بر این امکانات اعضای باشگاه مسافران می توانند از تخفیفات ویژه مراکز طرف قرارداد با این باشگاه بهره مند شوند. با خرید از فروشگاه ها و استفاده از مراکز طرف قرارداد می توانند به امتیازات باشگاه خود اضافه کنند. یکی از این مراکز طرف قرارداد فروشگاه آنلاین بیمه ماهان می باشد.

برای دریافت این خدمات لازم است تا کارت عضویت دریافت کنید.

 بلیت رایگان و ترانسفر فرودگاهی با ماهان

همانطور که گفتیم با خرج کردن امتیازات باشگاه می توانید از امکانات باشگاه استفاده کنید. یکی از پر طرفدار ترین امکانات این باشگاه دریافت بلیط رایگان از طریق امتیازات است.

با توجه به مسافت پروازی که مد نظر دارید و خرج کردن امتیاز می توانید از باشگاه بلیت رایگان دریافت کنید. در وبسایت باشگاه و محاسبه گر مسافت می توانید میزان امتیاز لازم برای دریافت بلیط رایگان هر مقصد را مشاهده کنید.

یکی دیگر از امکاناتی که با خرج امتیاز می توانید استفاده کنید خدمات ترانسفر فرودگاهی است. اگر عضویت شما طلایی یا گلد پلاس داشته باشید می توانید از خدمات رایگان ترانسفر فرودگاهی امام خمینی استفاده کنید.

استفاده از سالن مخصوص پذیرایی LOUNGE نیز یکی دیگر از امکانات ویژه اعضای باشگاه است. این سالن در فرودگاه های امام خمینی و مهرآباد قرار گرفته و اعضای گلد و گلد پلاس بصورت رایگان و باقی اعضا با خرج کردن امتیاز می توانند از آن استفاده کنند.

همچنین اعضای طلایی و طلایی ویژه می توانند از امکان داشتن اضافه بار تا سقف ۲۰ کیلو به صورت رایگان بهره مند شوند. البته تمام اعضا می توانند از خدمات اضافه بار استفاده کنند اما نیاز به خرج مایل یا امتیاز دارند.

با عضویت باشگاه مسافران ماهان از بیمه ماهان «مایل» بگیرید!

 کارت عضویت باشگاه مسافران

برای دریافت کارت عضویت لازم است یک حساب بانک پاسارگاد با کد ۸۲۹۰ داشته باشید.

سپس مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان به حساب ۱-۱۰۴۷۶۸۵۴-۸۱۰۰-۳۲۶ شعبه قائم مقام واریز کنید. در فیش واریزی حتما باید شماره عضویت که یک عدد ۹ رقمی می باشد ذکر شود.

طی مدت ۱۰ روز کارت شما صادر شده و می توانید از شعبه مربوطه تحویل بگیرید.

 بیمه ماهان و ۲۰۰ مایل

فروشگاه بیمه ماهان آنلاین به عنوان یکی از مراکز طرف قرارداد هواپیمایی ماهان امکان ویژه ای را برای اعضای باشگاه مسافران mahan & miles فراهم کرده. تمام اعضای باشگاه مسافران هواپیمایی ماهان با خرید بیمه نامه از فروشگاه بیمه ماهان ۲۰۰ مایل دریافت می کنند.

مهم نیست بیمه مسافرتی، آتش سوزی، آسانسور، تکمیلی انفرادی یا بیمه بدنه شخص ثالث خریداری کنید. به ازای خرید هر کدام از این بیمه نامه ها در صورتی که عضو باشگاه مسافران هواپیمایی ماهان (mahan&miles) باشید ۲۰۰ مایل به امتیازات باشگاه شما اضافه می شود.

 تخفیف خرید از بیمه ماهان

همانطور که با خرید از بیمه ماهان به امتیازات باشگاه مسافران ماهان ایر افزوده می شود. اعضای این باشگاه به زودی می توانند با خرج کردن امتیازات خود هنگام خرید بیمه نامه تخفیف بگیرند.

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه