کیوسک بیمه – اخبار بیمه منتخب نیمه اول تیر

کیوسک بیمه – اخبار بیمه منتخب نیمه اول تیرزمان مطالعه ۲ دقیقه

اخبار مهم بیمه نیمه اول تیر

اخبار بیمه را از کیوسک بیمه مجله بیمه ماهان دنبال کنید.

اخبار بیمه ۴ تیر ۹۸

عضو هیئت مدیره بیمه ما منصوب شد

با تصمیم گروه مالی بانک ملت، محمد جعفریان باباکندی، به عنوان عضو هیأت مدیره بیمه‌ما منصوب شد.

جعفریان پیش از این معاون برنامه‌ریزی بیمه ما بود. از جمله سوابق وی می‌توان به معاونت دفتر بانک و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی، مشاور مدیرعامل بیمه ایران، عضو کمیسیون تخصصی شورایعالی بیمه و اشاره کرد.

احتمال اصلاح تعرفه‌های پزشکی ۹۸

اخیرا مباحثی در خصوص اصلاح و بازنگری تعرفه‌های پزشکی در سال ۹۸ مطرح شده است. دکتر سید سجاد رضوی، دبیر و رییس شورای عالی سلامت، در این باره می‌گوید: «ابتدا باید از وضعیت هزینه‌ها، درآمدها و عملکرد واحدهای درمانی در سه ماهی که از سال سپری شده، بازخورد بگیریم و سپس درباره اصلاح تعرفه‌ها تصمیم‌گیری کنیم.»

اخبار بیمه ۹ تیر ۹۸

هشدار بیمه مرکزی به نمایندگان، کارگزارن و شعب صنعت بیمه

بیمه مرکزی هشداری مبنی بر سواستفاده افراد سودجو و استفاده از روش‌های مهندسی اجتماعی برای کلاهبرداری به شرکت‌های بیمه داد. بنابر هشدار بیمه مرکزی، افراد سودجو با ارائه اطلاعات مخدوش خود را از مدیران بیمه مرکزی معرفی کرده و اعلام می‌کنند که مبلغی اشتباهی از سوی بیمه مرکزی به حساب آنان واریز شده و باید مبلغ را عودت دهند.

اخبار بیمه کارگزاران

ارائه سه طرح بیمه تکمیلی توسط صندوق اعتباری هنر

حق بیمه تکمیلی هنرمندان در سال جدید تنها ۱۵ درصد افزایش خواهد داشت و همان خدمات پیشین نیز به آنان ارائه خواهد شد. همچنین صندوق اعتباری هنری با مشارکت بیمه سرمد سه طرح پیشنهادی ارائه کرده است. این طرح‌ها عبارتند از:

  • طرح امید (سطح ١): شامل خدمات اصلی بیمه تکمیلی با هزینه سالانه ٧٠ هزار تومان برای هر عضو، پیش‌بینی‌شده است که می‌تواند خدمات اصلی را با حداقل هزینه پوشش دهد.
  • طرح آرامش (سطح ٢): که با افزایش خدمات و سقف تعهدات بیمه با حداقل افزایش قیمت نسبت به سال گذشته همراه بوده است.
  • طرح رفاه (سطح ٣): نیز که برای دریافت بالاترین سطح خدمات طراحی شده است، بیشترین امکانات را به کسانی که طرح را انتخاب نمایند، ارائه می نماید.

زمان ثبت‌نام بیمه درمان تکمیلی هنرمندان از روز شنبه ۱ تیر ۹۸ تا ساعت ۲۲ چهارشنبه ۱۲ تیر ۹۸ خواهد بود. این زمان تمدید نمی‌شود. تمام اخبار و شرایط ثبت نام از طریق تارنمای صندوق اعتباری هنر به نشانی www.honarcredit.ir  قابل دسترسی است.

اخبار بیمه ۱۰ تیر ۹۸

زندانیان فاقد پوشش بیمه‌ای تحت پوشش بیمه سلامت قرار می‌گیرند

زندانیانی که از قبل تحت پوشش بیمه سلامت هستند، بیمه آنان در زندان نیز ادامه خواهد داشت. اما اگر بیمه نبوده‌اند ، بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که بین سازمان زندان‌ها و سازمان بیمه سلامت به زودی امضا می‌شود، این زندانیان نیز تحت پوشش بیمه سلامت قرار می‌گیرند.

بر اساس این توافق‌نامه، این زندانیان و خانواده آنها اگر نیاز به خدمات درمانی داشته باشند، برای آنها معرفی‌نامه صادر می‌شود. برای زندانیان مجهوال‌الهویه نیز کد شناسایی تعیین شده و معرفی‌نامه صادر می‌شود تا در صورت نیاز از خدمات درمانی بهره ببرند.

قائم‌مقام رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران منصوب شد

پرویز دژپسند، وزیر امور اقتصاد و دارایی، طی حکمی پرویز خوش کلام خسروشاهی را به عنوان قائم‌مقام بیمه مرکزی منصوب کرد. در حکم صادره از سوی دکتر فرهاد دژپسند خطاب به پرویز خوش کلام خسروشاهی آمده است: «نظر به سوابق و تجارب جنابعالی به موجب این حکم به عنوان قائم ‌مقام رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران منصوب می شوید.»

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه