هواپیمایی ماهان به “کمپین شغل من خانه داریست” پیوست!

هواپیمایی ماهان

 هواپیمایی ماهان به کمپین پیوست!

ماهان ایر به جمع حامیان رسمی کمپین شغل من خانه داریست آمده است.

یکی از سختی های خانه داری نداشتن زمان مرخصی و استراحت است. بارها گفته شد که زن خانه دار هم پس از انجام کارهای بی شنار خانه که تمامی ندارد باید کمی هم استراحت کند. خانواده می تواند به عنوان استراحت و مرخصی یک مسافرت را به خانم خانه هدیه دهد و چه گزینه ای بهتر از هواپیمایی ماهان؟

هواپیمایی ماهان به عنوان حامی کمپین شغل من خانه داریست به افرادی که از کمپین حمایت می کنند امتیاز باشگاه مسافران mahan & miles هدیه می دهد .

با ثبت نام در باشگاه مسافران پرسفر ماهان 3000 مایل امتیاز می گیرید، در صورتی که با حمایت از کمپین 4000 مایل امتیاز می گیرید.

با این امتیازات می توانید از امکانات هواپیمایی ماهان مانند سرویس ترانسفر فرودگاهی و بلیت رایگان بهره مند شوید.

کمپین باشگاه مسافران ماهان

کمپین “شغل من خانه داریست

کمپین شغل من خانه داریست با هدف رشد و اعتلای جایگاه زنان خانه دار ، بیان ارزش آفرینی شغل خانه داری و فرهنگسازی در این زمینه راه اندازی شده است.
این کمپین به دغدغه های اصلی زنان خانه دار و راه حل آنها می پردازد و سعی بر بهبود شرایط زنان خانه دار دارد .
شما می توانید با کلیک بر روی دکمه موافقم از این کمپین حمایت کنید و به جمع حامیان مردمی این کمپین بپیوندید .
با پر کردن فرم شرح وظایف خود و کلیک بر روی دریافت فیش حقوقی ، از ارزش افزوده خود مطلع شوید و یا با اشتراک گذاشتن این کمپین با زنان خانه دار دیگر به همگانی شدن این کمپین کمک کنید.

برای دریافت هدیه هواپیمایی ماهان کافی است تا به صفحه کمپین شغل من خانه داریست مراجعه کنید و با اعلام حمایت خود از این پویش 4000 مایل امتیاز باشگاه مسافران ماهان mahan and miles  را دریافت کنید.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top