چالش دعوت به کمپین شغل من خانه داریست – یک تیر و سه نشان!

چالش دعوت به کمپین شغل من خانه داریست – یک تیر و سه نشان!زمان مطالعه ۲ دقیقه

 چالش دعوت به کمپین

از چالش دعوت به کمپین جا نمانید!

کمپین شغل من خانه داریست چند هفته ای است که شروع به کار کرده و افراد زیادی به این کمپین پیوسته اند. در این پویش جدیدا چالشی به راه افتاده به نام چالش دعوت به کمپین. برای آشنایی بیشتر با این کمپین سعی داریم تا اینجا اطلاعات بیشتری را با شما به اشتراک بگذاریم.

اگر هنوز با کمپین آشنا نشده اید و هنوز از ماجرا بی خبرید بهتر است با ما همراه باشید:

 کمپین شغل من خانه داریست

معمولا جایگاه زن خانه دار در کشور ما آنطور که باید معرفی نمی شود. خیلی ها وقتی از زن خانه دار که صحبت می کنند یک فرد بیکار و بدون مسئولیت را در نظر می گیرند. اما زن خانه دار با وظایف متعدد نه تنها بیکار نیست بلکه مهمترین شغل دنیا را دارد.

این کمپین به راه افتاده تا ارزش کار خانه داری و جایگاه واقعی زن خانه دار را به همه معرفی کند و بگوید زن خانه دار بیکار نیست!

چالش دعوت به کمپین شغل من خانه داریست – یک تیر و سه نشان!

 اما چالش دعوت!

بیمه ماهان در این کمپین یک چالش به راه اندخته تا شما هم به دیده شدن زن خانه دار و معرفی جایگاه واقعی خانه داری کمک کنید.

در این چالش شما باید از دوستان و اطرافیان خود دعوت کنید تا از کمپین “شغل من خانه داریست” حمایت کنند. با دعوت از هر نفر و حمایت فرد دعوت شده به شما ۱ امتیاز تعلق خواهد گرفت و با افزایش امتیاز هدایایی به شما تعلق خواهد گرفت.

 یک تیر و سه نشان!

همانطور که گفتیم این چالش یک چالش معمولی نیست، اگر شما هم در این چالش شرکت کنید و دوستان و آشنایان خود را به حمایت از پویش شغل من خانه داریست دعوت کنید در ۳ اتفاق سهیم خواهید شد:

  1. شما به فراگیر شدن این کمپین کمک بزرگی کرده اید و قدمی بزرگ در جهت رشد و خانه داری و معرفی خانه داری به عنوان یک شغل مهم و ارزش آفرین
  2. به پاس شرکت در کمپین، یک پیشبند “شغل من خانه داری است” و یا یک بسته غذایی گرانولا هدیه می گیرید.
  3. اما مهمترین اتفاقی که با شرکت شما در این کمپین به وقوع می پیوندد کمک شما به اشتغالزایی زنان است. اگر شما ۲۵ نفر را به این کمپین دعوت کنید یک پیش بند برای شما ارسال خواهد شد. این پیشبند از زنان توانمند خریداری می شود و علاوه بر اینکه هدیه ای برای شما است این زنان توانمند را نیز به دلگرم کار خواهد کرد.

پس وقت رو از دست ندید و با شرکت در این چالش با یک تیر سه نشان بزنید!!!

چالش دعوت به کمپین شغل من خانه داریست – یک تیر و سه نشان!

 شرکت در چالش:

برای شرکت در این چالش باید ابتدا به صفحه کمپین شغل من خانه داریست مراجعه کنید و حمایت خود را از این کمپین اعلام کنید. سپس با زدن دکمه “چالش کمپین شغل من خانه داریست” در صفحه بازشده شماره تلفن افرادی را که می خواهید به این کمپین دعوت کنید را وارد کنید و ارسال را بزنید.

با حمایت از کمپین و شرکت در چالش علاوه بر هدیه چالش، کد های تخفیف و بسته های حمایتی از طرف فیلیمو، اسنپ مارکت، چیلیوری، آچاره، کرفس، مهتاب هوم، جیمبوجا و … دریافت خواهید کرد.

دقت کنید برای دریافت هدیه باید افرادی که به کمپین دعوت می کنید هم حتما حمایت خود را از کمپین اعلام کنند.

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه