بیمه آتش سوزی منازل مسکونی را جدی بگیرید !!!

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی را جدی بگیرید !!!زمان مطالعه ۲ دقیقه

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی

بیمه آتش سوزی به عنوان یکی از مهم ترین رشته های بیمه ای برای هر خانه و کاشانه ای امری بسیار حیاتی است.

شما با وارد کردن ارزش لوازم منزل خود می توانید آنها را نیز با هزینه ی بسیار پایین تحت پوشش بیمه قرار دهید. مقدار دارایی ها و لوازم باید نزدیک به مقدار واقعی آن باشد. نوشتن بیشتر یا کمتر ارزش لوازم منزل تا حدودی مشکل ساز نخواهد بود اما در صورتی که این مقدار زیاد شود برای پرداخت خسارت دچار دردسر خواهید شد .

در مطالب پیشین به ضرورت های خرید بیمه آتش سوزی  اشاره کردیم  و به شما گفتیم که چرا در کشورهای پیشرفته  اموالی را پیدا نخواهید کرد که بیمه آتش سوزی نباشند .در این نوشتار درباره ی پوشش های بیمه آتش سوزی سه شرکت مختلف صحبت می کنیم.

      بیمه آتش سوزی شرکت بیمه ایران

      بیمه آتش سوزی شرکت بیمه رازی

      بیمه آتش سوزی شرکت بیمه سامان

بیمه آتش سوزی ایران

شرکت بیمه ایران به دلیل دولتی بودن و قدمت آن همواره مورد توجه قشر زیادی از کاربران و بیمه گزاران بوده است. این شرکت بیمه ای در زمینه بیمه آتش سوزی از سطح توانگری مناسبی برخوردار است. تعداد شعب خسارت نیز بسیار زیاد و در دسترس هستند. اما بیمه آتش سوزی ایران از قیمت بالایی نسبت به سایر شرکت ها برخوردار است.
بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی سامان

بیمه آتش سوزی سامان در سه طرح ارائه می شود که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم.

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی را جدی بگیرید !!!   بیمه  آتش سوزی منازل مسکونی: این طرح ساده ترین طرح بیمه آتش سوزی سامان و دارای پوشش های اولیه است.

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی را جدی بگیرید !!!   طرح خانه امن سامان که شامل ۲ طرح ۱ و ۲ :
بیمه نامه طرح خانه امن سامان تفاوت هایی با دیگر طرح های آتش سوزی دارد. از مهم ترین این تفاوت ها می توان به طرح بیمه سرقت اشاره کرد.

بیمه سرقت با توجه به سختی های صدور آن بسیار کمتر مورد توجه بیمه ها است ولی در طرح خانه امن سامان این امکان فراهم شده که بیمه گزاران علاوه بر خدمات بیمه آتش سوزی از بیمه سرقت نیز بهره مند شوند. تفاوت بعدی در سرمایه بیمه نامه های آتش سوزی در طرح خانه امن و بیمه آتش سوزی ساده است. در این طرح بیمه گزار مجاز است تا سرمایه بیمه نامه خود را تا سقف ۵ برابر افزایش دهد.

برای خرید بیمه آتش سوزی کلیلک کنید.

بیمه آتش سوزی رازی

بیمه رازی به عنوان یکی از اولین شرکت های بیمه خصوصی کشور برای بیمه آتش سوزی طرح های جامعی ارائه می دهد. این شرکت برای بیمه آتش سوزی خود نیز تخفیفات ویژه ای قائل شده است.

[alert type=”success”]کاربران گرامی همواره می توانند با مراجعه به سایت فروشگاه آنلاین بیمه ماهان و یا تماس با شماره ۸۸۶۸۵۳۳۶ بیمه نامه خود را غیر حضوری خریداری کنند. پس از استعلام و مقایسه نیز بیمه شان را درب منزل و یا محل کار خود به صورت رایگان دریافت نمایند.[/alert]

 

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی

مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه