بیمه آتش سوزی منازل مسکونی

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی را جدی بگیرید !!!زمان مطالعه ۷ دقیقه

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی

بیمه آتش سوزی منازل به عنوان یکی از مهم ترین رشته‌های بیمه‌ای برای هر خانه و کاشانه‌ای امری بسیار حیاتی است. چرا که بیمه آتش سوزی پوشش‌های متنوع و فراوانی دارد که می‌توان به سبب آنها از بسیاری حوادث دور ماند. بیمه آتش سوزی یک راه مطمئن و عالی برای کسانی است که آینده‌نگر هستند و می‌خواهند از خانه و یا لوازم منزل خود مراقبتن کنند. برای داشتن بیمه آتش سوزی منازل می‌توانید مستاجر و یا مالک باشید. در هر دو صورت بیمه تمهیداتی را برای تحت پوشش قرار دادن شما اندیشه است. از سوی دیگر داشتن بیمه آتش سوزی می‌تواند در برابر بسیاری از حوادث و خطرها نیز از شما مراقبت کند. در این نوشتار از وبلاگ بیمه ماهان که اولین سایت آنلاین برای فروش بیمه است، بیشتر درباره بیمه آتش سوزی منازل و نکات مهم مربوط به آن برایتان گفته‌ایم. در ادامه همراه ما باشید.

لیست بیمه آتش سوزی منازل

لیست بیمه آتش سوزی منازل

اولین گام برای خرید بیمه آتش سوزی منازل این است که لیستی از لوازم و دارایی‌های خود را تهیه کنید. در این لیست شما با وارد کردن ارزش لوازم منزل خود می توانید آنها را نیز با هزینه ی بسیار پایین تحت پوشش بیمه قرار دهید. مقدار دارایی‌ها و لوازم باید نزدیک به مقدار واقعی آن باشد. نوشتن بیشتر یا کمتر ارزش لوازم منزل تا حدودی مشکل ساز نخواهد بود اما در صورتی که این مقدار زیاد شود برای پرداخت خسارت دچار دردسر خواهید شد. پس با دقت و توجه کافی حتما نسبت به ارائه لیست دارایی‌های خود اقدام کنید.

بیمه آتش سوزی و تاریخچه آن

بیمه آتش سوزی پس از حادثه آتش سوزی لندن شکل گرفت. حادثه‌ای که در آن بسیاری از منازل مسکونی از بین رفتند و عده‌ای بی‌شماری هم جانشان را از دست دادند. این حادثه باعث شد که بیمه آتش سوزی منازل و دیگر بیمه‌های آتش سوزی جدی گرفته شود. در نتیجه این رشته بیمه بیشتر و قوی‌تر به مسیرش ادامه داد. بیمه آتش سوزی اولین بیمه‌ای بود که در ایران نیز به عنوان یک بیمه ایرانی توسط آقای علی اکبر داور ارائه شد. جالب است بدانید اواین خانه‌ای هم که به تحت پوشش بیمه آتش سوزی قرار گرفت، خانه آقای داور بود.

با گذشت سال‌ها، بیمه آتش سوزی رشد بیشتری کرد و پوشش‌های متنوعی هم به آن اضافه شد. حالا دیگر بیمه زلزله، آب گرفتگی، سیل، انفجار و… نیز زیر مجموعه‌های همین بیمه آتش سوزی منازل هستند و می‌توانید آ‌ن‌را به سادگی و با بهترین قیمت از بیمه ماهان بخرید.

همچنین بخوانید: بیمه آتش سوزی چیست و چه انواعی دارد؟

چرا بیمه آتش سوزی منازل مهم است؟

در مطالب پیشین به ضرورت های خرید بیمه آتش سوزی اشاره کردیم و به شما گفتیم که چرا در کشورهای پیشرفته اموالی را پیدا نخواهید کرد که بیمه آتش سوزی نباشند. این بیمه نه فقط آتش سوزی که مشکلات و حوادث گوناگونی را نیز تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. بیمه‌ای که می‌توان با کمک آن حوادث مهم و بیمه آتش سوزی اموال و منازل مسکونی تحت حفاظت هستند و می‌توان با خیالی آسوده برای خرید خانه و لوازم آن اقدام کرد.

یکی دیگر از پوشش‌های بیمه آتش سوزی مربوط به بیمه دزدی با شکستن حرز است. در این صورت اگر دزدی اتفاق بیافتد، بیمه با توجه به لیستی که از اموال‌تان ارائه کرده‌اید، می‌تواند خسارت‌های ایجاد شده را جبران کند.

در نتیجه اگر به دنبال یک زندگی آرام و پربار هستید و می‌خواهید نتیجه دست رنج‌تان ناگهان از بین نرود، بیمه آتش سوزی منازل را دست کم نگیرید و از آن حتما استفاده کنید. برای خرید بیمه آتش سوزی بیمه ماهان همراه شماست تا بهترین بیمه‌ها را با بهترین نرخ و شرایط برایتان ایجاد کند.

چرا بیمه آتش سوزی منازل مهم است؟

شرکت‌های بیمه آتش سوزی

از آنجا که بیمه آتش سوزی منازل قدیمی‌ترین بیمه در ایران است، بسیاری از شرکت‌های بیمه آن‌را ارائه می‌کنند. اما در برخی از شرایط و اقدامات، با هم متفاوت هستند. در این نوشتار درباره ی پوشش های بیمه آتش سوزی سه شرکت مختلف صحبت می کنیم. شما می‌توانید با انتخاب هر کدام از این بیمه‌ها، بیمه آتش سوزی خود را از بیمه ماهان در کمتر از ۵ دقیقه دریافت کنید. این بیمه به صورت یکساله صادر می‌شود و در طول سال تمام گزینه‌هایی که برای پوشش بیمه انتخاب کرده‌اید معتبر است. در نتیجه با خرید بیمه آتش سوزی منازل می‌توانید خیال‌تان را بابت یک سال کاملا راحت کنید. در اینجا ذکر این نکته ضروری است که اگر شما در مجتمع زندگی می‌کنید و یا مدیر یک ساختمان هستید نیز می‌توانید برای دریافت بیمه آتش سوزی منازل اقدام کنید. اگر مایل به خرید این بیمه هستید، همین حالا وارد صفحه بیمه آتش سوزی بیمه ماهان شوید و بیمه خود را سفارش دهید. این بیمه سریع و فوری به دست‌تان خواهد رسید. بدون آنکه در ترافیک باشید و یا بخواهید در صف بیاستید.

بیمه آتش سوزی

      بیمه آتش سوزی شرکت بیمه ایران

      بیمه آتش سوزی شرکت بیمه رازی

      بیمه آتش سوزی شرکت بیمه سامان

بیمه آتش سوزی ایران

شرکت بیمه ایران به دلیل دولتی بودن و قدمت آن همواره مورد توجه قشر زیادی از کاربران و بیمه گزاران بوده است. این شرکت بیمه‌ای در زمینه بیمه آتش سوزی از سطح توانگری مناسبی برخوردار است. تعداد شعب خسارت نیز بسیار زیاد و در دسترس هستند. اما بیمه آتش سوزی ایران از قیمت بالایی نسبت به سایر شرکت‌ها برخوردار است. سطح توانگری که در اینجا ذکر شده است، به امکانات و بودجه بیمه برای پرداخت خسارات اشاره دارد. هرچه توانگری یک بیمه بالاتر باشد، در زمان بروز حادثه و بحران، سریع‌تر و بهتر می‌تواند به شما خسارت بدهد. اگر این موضوع و تعداد شعب پرداخت خسارت برایتان اهمیت دارد، بیمه آتش سوزی منازل بیمه ایران یک انتخاب عالی و مناسب است.

همچنین بخوانید: بیمه آتش سوزی کارخانه‌ها

بیمه آتش سوزی سامان

بیمه آتش سوزی سامان در سه طرح ارائه می شود که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم.

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی را جدی بگیرید !!!

  بیمه  آتش سوزی منازل مسکونی: این طرح ساده ترین طرح بیمه آتش سوزی سامان و دارای پوشش های اولیه است.

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی را جدی بگیرید !!!

  طرح خانه امن سامان که شامل ۲ طرح ۱ و ۲ :
بیمه نامه طرح خانه امن سامان تفاوت هایی با دیگر طرح های آتش سوزی دارد. از مهم ترین این تفاوت ها می توان به طرح بیمه سرقت اشاره کرد.

بیمه سرقت با توجه به سختی‌های صدور آن بسیار کمتر مورد توجه بیمه ها است ولی در طرح خانه امن سامان این امکان فراهم شده که بیمه گزاران علاوه بر خدمات بیمه آتش سوزی از بیمه سرقت نیز بهره مند شوند. تفاوت بعدی در سرمایه بیمه نامه‌های آتش سوزی در طرح خانه امن و بیمه آتش سوزی ساده است. در این طرح بیمه گزار مجاز است تا سرمایه بیمه نامه خود را تا سقف ۵ برابر افزایش دهد.

بیمه آتش سوزی رازی

بیمه رازی به عنوان یکی از اولین شرکت های بیمه خصوصی کشور برای بیمه آتش سوزی طرح‌های جامعی ارائه می دهد. این شرکت برای بیمه آتش سوزی خود نیز تخفیفات ویژه‌ای قائل شده است. اگر قصد خرید بیمه آتش سوزی از شرکت بیمه رازی را دارید، می‌توانید اکنون وارد سایت بیمه ماهان شوید و این بیمه را سریع و آسان سفارش دهید.

خرید آنلاین بیمه آتش سوزی منازل

خرید آنلاین بیمه آتش سوزی منازل

خرید بیمه آتش سوزی از مهم‌ترین کارهایی است که اگر تا امروز آن‌را انجام نداده‌اید، باید هر چه سریع‌تر برایش اقدام کنید. خرید بیمه آن هم بیمه آتش سوزی چیزی نیست که بتوان آن‌را نادیده گرفت و یا پشت گوش انداخت. در این مسیر، فروشگاه آنلاین بیمه ماهان در خدمت شماست. تا در کمتر از ۵ دقیقه و با چند کلیک، بیمه مورد نظر خود را دریافت کنید. همچنین برای خرید تلفنی بیمه، تماس با شماره ۸۸۶۸۵۳۳۶ شما را به کارشناسان فروش بیمه ماهان متصل خواهد کرد.

با خرید بیمه از بیمه ماهان، سریع، امن و بدون دغدغه بیمه خود را دریافت کنید و آن‌را به صورت رایگان تحویل بگیرید. این بیمه راهی امن و مطئن برای حفاظت از شما و اموال‌تان در برابر حوادثی است که هیچ کسی از آنها خبر ندارد.

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه