فیلیمو به کمپین “شغل من خانه داریست” پیوست!

فیلیمو

 فیلیمو همراه کمپین

فیلیمو به عنوان آرشیو آنلاین بهترین و به روزترین فیلم ها و سریال های ایران و جهان به کمپین حمایت از زنان خانه دار پیوست.

یکی از نیازهای خانم های خانه دار احتیاج به زمانی برای استراحت است. آموزش هم برای زنان خانه دار یکی از موارد مهم است.

فیلیمو با آماده کردن آرشیوی کامل برای زنان خانه دار از فیلم هایی مانند “زن ها فرشته اند”، سریال های روز مانند”هیولا” ،”نهنگ آبی” و هزاران فیلم و سریال دیگر بهترین زمان استراحت را برای زن خانه دار می سازد.

فیلیمو با داشتن آرشیوی بزرگ از فیلم ها و سریال های سرگرم کننده و مطابق سلیقه زنان خانه دار و همچنین فیلم های آموزشی که به زنان خانه دار فرصت یادگیری در منزل را می دهد، کمپین “شغل من خانه داریست” را همراهی می کند و به کسانی که از کمپین حمایت کنند اشتراک یک روزه رایگان برای استفاده از سرویس فیلیمو هدیه می دهد.

 

[alert type=”success”]هدیه ویژه فیلیمو به حامیان کمپین شغل من خانه داریست تخفیف 20% برای خرید اشتراک است.[/alert]

کمپین “شغل من خانه داریست”

کمپین شغل من خانه داریست با هدف رشد و اعتلای جایگاه زنان خانه دار ، بیان ارزش آفرینی و فرهنگسازی در این زمینه راه اندازی شده است .
این کمپین به دغدغه های اصلی زنان خانه دار و راه حل آنها می پردازد و سعی بر بهبود شرایط زنان خانه دار دارد .
شما می توانید با کلیک بر روی دکمه موافقم از این کمپین حمایت کنید و به جمع حامیان مردمی این کمپین بپیوندید .
با پر کردن فرم شرح وظایف خود و کلیک بر روی دریافت فیش حقوقی ، از ارزش افزوده خود مطلع شوید و یا با اشتراک گذاشتن این کمپین با زنان خانه دار دیگر به همگانی شدن این کمپین کمک کنید.

برای دریافت هدیه فیلیمو لازم است تا به صفحه کمپین شغل من خانه داریست مراجعه کنید و با اعلام حمایت خود از کمپین کد اشتراک یکروزه و کد تخفیف 20 درصدی خرید اشتراک فیلیمو را دریافت کنید.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top