بیمه اتومبیل | جدیدترین راهکار مقابله با خسارت

بیمه اتومبیل | جدیدترین راهکار مقابله با خسارتزمان مطالعه ۲ دقیقه

بیمه اتومبیل

بیمه اتومبیل یک راه حل کاربردی و روشی موثر در جهت کاهش خسارت های جانی و مالی در هنگام وقوع حوادث است. با آگاهی از بیمه اتومبیل نگرانی از بابت خسارت های احتمالی نداشته باشید.

آشنایی با بیمه اتومبیل

پیشرفت صنایع و تغییر در نوع تردد، موجب گسترش یافتن هر روزه اتومبیل ها و انواع آن شده است. افزایش تصادفات و حوادث مربوط به خودرو ها پس از جنگ جهانی اول، لزوم وجود بیمه و پوشش دهی سوانح را آشکار ساخت. بدین ترتیب صنعت بیمه اتومبیل در سال ۱۹۳۰ برای اولین بار در بریتانیا اجباری شد. امروزه رشد و گسترش صنعت بیمه و کاربرد مفید و موثر آن در همه جنبه های صنایع و زندگی موجب شده تا همواره قوانین به روزتر و جدیدی برای کنترل و هدایت حوادث جانی و مالی و جبران آنها وجود داشته باشد. بیمه اتومبیل در ایران یکی از موثرترین راهکار ها برای کاهش خسارت های جانی و مالی و ابعاد مختلف آن ها است. در این نوشتار به معرفی بیمه اتومبیل، پوشش دهی و کاربرد وسیع آن خواهیم پرداخت.
خرید بیمه بدنه

پوشش دهی بیمه اتومبیل

پوشش دهی بیمه اتومبیل در ایران شامل ۲ طرح کلی برای کنترل و کاهش خسارت ها است. این پوشش دهی ها در بیمه اتومبیل با نام های بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه خودرو شناخته می شوند. هرکدام از این طرح ها بر پایه جبران خسارت های مربوط به افراد زیان دیده هستند. هر خودرو برای تردد در شهر، جاده و یا هر مکان دیگر باید دارای این بیمه نامه جامع باشد.

–         بیمه شخص ثالث

این بیمه یک بیمه اجباری و فرد مالک خودرو موظف به تهیه آن است. در این بیمه تمام خسارت های مالی و جانی افراد زیان دیده، اعم از هزینه های درمان، دیه و خسارت های مالی پوشش داده می شود. بی توجهی در خرید و همراه داشتن بیمه شخص ثالث موجب توقیف خودرو و جرائم نقدی سنگین خواهد شد.

–         بیمه بدنه

پوشش دهی حوادث مربوط به آسیب خودرو اعم از سرقت، آتش سوزی، صاعقه و بسیاری خدمات دیگر توسط این بیمه صورت می پذیرد. دریافت مبالغ خسارت منوط به شرایط مشخصات فنی خودرو و بازدید کارشناسان معتمد است.
برای خرید بیمه بدنه کلیک کنید.

لزوم داشتن بیمه اتومبیل

بیمه اتومبیل راهی موثر و کاربردی در به حداقل رساندن خسارات است. امروزه قوانین جدیدی مبنی بر بهبود روند بیمه و افزایش کمک به افراد آسیب دیده تصویب شده است؛ از جمله آنها می توان به مواردی همچون طرح بیمه کمک رسان برای کاهش آسیب های جانبی خودرو و تغییراتی در نحوه بیمه شخص ثالث همچون ایجاد دوره های ۳ ماهه، ۶ ماهه و ۹ ماهه اشاره کرد. با خریداری بیمه اتومبیل آینده را تحت کنترل خود داشته باشید، چرا که بیمه جامع خودرو می تواند در حوادث بسیاری همچون سرقت، بلایای طبیعی، آتش سوزی، تصادفات و … آسیب های وارده را به حداقل برساند. با بیمه اتومبیل یک رانندگی استاندارد و فارغ از نگرانی خواهید داشت.

[alert type=”success”]برای خرید یا تمدید بیمه اتومبیل خود با کارشناسان فروش بیمه ماهان به شماره ۸۸۶۹۹۰۸۶ -۸۸۶۹۹۳۴۳  تماس بگیرید. همچنین می توانید با مراجعه به وب سایت فروشگاه اینترنتی بیمه ماهان، بیمه مورد نظر خود را خریداری کنید. استعلام، مقایسه و خرید کنید و در آخر بیمه نامه خود را به صورت رایگان درب منزل و محل کار خود دریافت نمایید .[/alert]

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه