بیمه آسیا | فروشگاه خرید آنلاین بیمه

بیمه آسیا | همه ی آنچه درباره بیمه آسیا نیاز دارید بدانید!زمان مطالعه ۳ دقیقه

بیمه آسیا

بیمه آسیا در سال ۱۳۲۸ برای معاملات و بازرگانی تاسیس شد. سهام این شرکت در سال ۸۸ به بخش خصوصی واگذار شد و به عنوان بزرگترین شرکت بیمه خصوصی به کار خود ادامه داد. این شرکت بیمه با حدود ۲۴۰۰ نیروی انسانی، بیش از هزاران میلیارد سرمایه و پنجاه سال فعالیت در صنعت بیمه یکی از ۱۰۰ شرکت برتر در داخل و خارج از کشور است.

بر اساس گزارشات بیمه مرکزی ایران، در حال حاضر شرکت بیمه آسیا از نظر توانگری مالی در رتبه اول کشور قرار دارد. این شرکت با بیش از ۱۰۰ شعبه و همچنین ۳۰۰۰ نمایندگی در نقاط مختلف کشور به ارایه بالاترین خدمات بیمه ای به مردم می پردازد.

انواع بیمه نامه ها

بیمه آسیا نیز همانند بسیاری از بیمه هایی که در کشورمان در حال فعالیت هستند، دارای محصولات بیمه ای از جمله بیمه اتومبیل، بیمه آتش سوزی، بیمه باربری، بیمه درمان، بیمه عمر و پس انداز، بیمه حوادث، بیمه مسئولیت و بیمه مهندسی است.

یکی از مزایای اصلی این شرکت ارایه خدمات الکترونیکی به مشتریان است. با نصب نرم افزار آسیا همراه می توانید استعلام ها و پرداخت الکترونیکی اقساط را انجام دهید.

خرید اینترنتی بیمه

در ادامه به برخی از بیمه های اصلی که از سوی این شرکت بیمه ارائه می شود می پردازیم:

بیمه آتش سوزی بیمه آسیا

بیمه آتش سوزی این شرکت، واحدهای مسکونی، واحدهای صنعتی، غیر صنعتی و همچنین انبار ها را تحت پوشش قرار می دهد. بیمه آسیا مفتخر است که بالاترین میزان پرداخت را در زمینه بیمه های آتش سوزی دارد. بیمه نامه آتش سوزی انبار ها زیان های ناشی از آتش سوزی بر اساس مبالغ مندرج در بیمه‌ نامه جبران می کند. اگر انباری پر از اجناس گران قیمت دارید که ممکن است بر اساس یک خطا از بین برود، از بیمه نامه آتش سوزی انبار های بیمه آسیا استفاده کنید.

 بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث

یکی از مهم‌ ترین و رایج‌ ترین بیمه ها در صنعت حمل و نقل درون شهری و برون شهری و خسارت های بدنی و مالی بیمه شخص ثالث است. بیمه اتومبیل به یکی از پرفروش‌ ترین بیمه ها تبدیل شده است و بیمه آسیا برای خدمات بیمه خودرو، انواع بیمه های بدنه، شخص ثالث و حوادث راننده را پوشش می دهد.

تلفن بیمه آسیا

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی آسیا یکی از بهترین و معتبرترین بیمه های مسافرتی موجود درکشور است. این نوع بیمه برای رفاه حال ایرانیان در خارج از کشور طراحی و ارایه می شود. بیمه مسافرتی آسیا از طریق ارتباط با بیمه نامه های خارجی و معتبر به ارائه پوشش‌ های بیمه ‌ای مناسب اقدام می‌کند.
از پوشش های بیمه مسافرتی آسیا می توان به این موارد اشاره نمود: خسارت های ناشی از بروز بیماری یا صدمات جسمانی بیمه شده در حد معمول و یا در صورت ضرورت بستری در بیمارستان، جراحی، معاینات پزشکی، انتقال به مرکز درمانی مناسب و یا در صورت لزوم بازگرداندن فرد به کشور.

پرتال

پورتال این شرکت جهت استعلام خسارت بیمه درمان و درمان گروهی و همچنین استعلام نرخ بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه و دسترسی به پرونده های بیمه راه اندازی شده است.

با مراجعه به فروشگاه آنلاین بیمه ماهان به صورت رایگان مشاوره بگیرید و با مقایسه هم زمان شرکت های بیمه ای بهترین انتخاب را انجام دهید. در آخر بیمه نامه خود را به طور رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

همرسانی

Share on facebook
فیسبوک
Share on twitter
توییتر
Share on whatsapp
واتساپ
Share on telegram
تلگرام
اطلاع از تخفیف‌ها و تازه‌های بیمه
مدیر فنی
مدیر فنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه