بیمه آسیا | همه ی آنچه درباره بیمه آسیا نیاز دارید بدانید

بیمه آسیا | همه ی آنچه درباره بیمه آسیا نیاز دارید بدانید

بیمه آسیا

شرکت بیمه آسیا در یک نگاه | تاریخچه ای در مورد بیمه آسیا در ایران
شرکت بیمه آسیا در سال ۱۳۲۸ برای معاملات بیمه و بازرگانی تاسیس شد.  شرکت بیمه آسیا در سال ۸۸ قانون اساسی به بخش خصوصی واگذار شد و به عنوان بزرگترین شرکت بیمه خصوصی در حال فعالیت در کشور به کار خود ادامه داد.  شرکت بیمه آسیا با حدود ۲۴۰۰ نیروی انسانی و بیش از هزاران میلیارد سرمایه و پنجاه سال فعالیت در صنعت بیمه یکی از ۱۰۰ شرکت برتر در داخل و خارج از کشور است.

 

بر اساس گزارشات بیمه مرکزی ایران در حال حاضر شرکت بیمه آسیا از نظر توانگری مالی در اول کشور قرار دارد. بیمه آسیا با بیش از ۱۰۰ شعبه همچنین ۳۰۰۰ نمایندگی در اقصا نقاط کشور به پرداخت بالاترین خدمات بیمه ای به مردم کشور می پردازد.

رشته های بیمه آسیا | انواع بیمه نامه های بیمه آسیا
بیمه آسیا همانند بسیاری از بیمه هایی که در کشورمان در حال فعالیت هستند دارای محصولات بیمه مانند بیمه اتومبیل بیمه آتش سوزی بیمه باربری بیمه درمان بیمه عمر و پس انداز بیمه عمر و حوادث بیمه مسئولیت بیمه مهندسی است.

بیمه دارای بالاترین سطح خدمات الکترونیک یکی از مزایای اصلی بیمه آسیا خدمات الکترونیکی مشتریان خود ارائه می دهد با نصب نرم افزار آسیا همراه می توانید استعلام ها پرداخت الکترونیکی اقساط الکترونیکی بیمه های باربری داخلی را انجام دهید.

در ادامه به برخی از بیمه های اصلی که از سوی بیمه آسیا ارائه می شود می پردازیم:

 

بیمه آتش سوزی بیمه آسیا
بیمه آتش سوزی بیمه آسیا در واحدهای صنعتی و غیر صنعتی و همچنین بیمه نامه آتش سوزی انبار ها اشاره نمود

رشته های بیمه ای برای این که بر اثر حادثه از بیمه آتش سوزی استفاده می کنند بیمه آسیا مفتخر است که بالاترین میزان پرداخت را در زمینه بیمه های آتش سوزی دارد.

بیمه نامه آتش سوزی انبار ها رت‌های ناشی از آتش سوزی بر اساس مبالغ مندرج در بیمه‌نامه میزان زیان وارد شده به ایران ارسال بیمه شده جبران خواهد شد از اگر انباری پر از اجناس گران قیمت دارید که ممکن است بر اساس یک خطا از بیمه نامه آتش سوزی انبار های بیمه آسیا استفاده کنید.

 

 

بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث
یکی از مهم‌ترین و رایج‌ترین بیمه که در کشور ما برای حمل و نقل درون شهری و برون شهری در بیمه اتومبیل سمبل تصادفات رانندگی خسارت های بدنی و مالی باعث شده است که بیمه اتومبیل یکی از پرفروش‌ترین بیمه ها تبدیل شده بیمه آسیا برای خدمات بیمه خودرو بدنه دوم شخص ثالث و سوم حوادث راننده.

 

بیمه مسافرتی بیمه آسیا
اما در نهایت به بیمه مسافرتی به شهرداری آسیا برای رفاه حال ایرانی هایی که برای سفر تجارت و همچنین دیدار با فامیل خارج از کشور می روند از طریق ارتباط با بیمه نامه های خارجی و معتبر به ارائه پوشش‌های بیمه‌ای مناسب اقدام می‌کند پوشش های بیمه مسافرتی بیمه آسیا می توان به مواردی اشاره نمود:

در خارج از کشور، خسارت های ناشی از بروز بيماري يا صدمات جسماني بیمه شده در حد معمول و یا در صورت ضرورت بستري در بيمارستان، جراحي، معاينات پزشکي و تا سقفی که در بیمه نامه اشاره شده است پرداخت می گردد.

در صورت بروز بيماري ناگهاني بر اساس میزان وخامت حال بيمه شده درخصوص انتقال وي به مرکز درماني مناسب و يا لزوم بازگرداندن وي به کشور تصميم گيري و اقدام مي گردد.

 

کمپین دایناسورتو بیمه کن

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *