همه چیز در باره نمایشگاه بانک، بورس و بیمه 98

نمایشگاه بورس و بانک

نمایشگاه بانک، بورس و بیمه 98

نمایشگاه بانک، بورس و بیمه 98 از تاریخ دوم تا 5 اردیبهشت ماه 1398 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. این نمایشگاه که دوازدهمین دوره آن در حال برگزاری است؛ در فضایی بالغ بر ۱۶ هزار مترمربع و در هشت سالن نمایشگاهی و فضای باز نمایشگاه بین المللی تهران مستقر شده و شرکت کنندگان در آن جدیدترین برنامه ها و خدمات خود را عرضه می نمایند. از جمله شرکت کنندگان در نمایشگاه بانک، بورس و بیمه 1398 بیش از 300 کارگزاری، شرکت های سرمایه گذاری و مشاور سرمایه گذاری، بانک و موسسات اعتباری، بیمه و خدمات بیمه ای، صرافی و لیزینگ هستند.

نمایشگاه بانک، بورس و بیمه هر ساله با هدف معرفی دستاوردها و ابزارهای صنعت مالی به سرمایه گذاران، فعالین اقتصادی و آحاد جامعه برگزار می شود تا پل ارتباطی میان سرمایه گذاران و بیمه گزاران با فعالین این حوزه مهم باشد. سرمایه گذاری بر کسب و کارهای نوپا و استارت آپ ها را نیز می توان از مهم ترین اهداف این نمایشگاه برشمرد.

بنابر اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه بانک، بورس و بیمه (فاینکس 2019)، این نمایشگاه فرصت بی نظیری برای مثلث اقتصادی کشور یعنی بورس، بانک و بیمه فراهم می آورد تا روش های نوین و بهینه سرمایه گذاری و آخرین دستاوردهای مالی را به تمامی متقاضیان بالقوه معرفی کنند. شورای اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز در سومین جلسه خود، این نمایشگاه را یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت مالی جهان از لحاظ وسعت و تعداد شرکت کنندگان اعلام و به لزوم تداوم آن تاکید کرد.

کارگروه مشورتی و سیاست گذاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس بانک و بیمه (فاینکس 2019)  با هدف پاسخ به درخواست ها و انتظارات بخش های حاضر در نمایشگاه، از دو عضو بیمه ای (دولتی و خصوصی)، دو عضو بانکی  (دولتی و خصوصی)، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس به عنوان مجری تشکیل شده است.

پیش از برگزاری نمایشگاه دوازدهم، آقای یاسر فلاح مدیرعمل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس از برگزاری کارگاه های آموزشی «نحوه تقابل، مدیریت و انعکاس اخبار» ویژه خبرنگاران و «چالش های نوظهور مربوط به روابط عمومی» ویژه کارشناسان و فعالان حوزه روابط عمومی و ارتباطات در این رویداد خبر داد. به گفته وی مدرس این دوره ها رئیس هیات مدیره IPRA خواهد بود و هدف از برگزاری این دوره ها، توسعه فرهنگ سرمایه‌گذاری صحیح در دارایی‌های مالی شامل هر سه حوزه بورس، بانک و بیمه است.

برای بازدید ازاین نمایشگاه و شرکت های بیمه مستقر در نمایشگاه، می توانید تا تاریخ 5 اردیبهشت ماه به محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران مراجعه فرمایید.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top