خرید بیمه شخص ثالث و بدنه پرشیا

پژو پرشیا اولین بار به عنوان یک کانسپت از پژو 405 جدید مطرح شد. در سال 1999 این خودرو در بازار ایران مونتاژ شد. ابتدا آن را پژو سفیر و سپس پژو پرشیا نامیدند. اکنون چند سالی می شود که آن را پژو پارس می نامند. از دلایل اقبال عمومی برای این خودرو، زیبایی ظاهری آن است. به گونه ای که این خودرو از محبوب ترین خودروهای دهه 90 در اروپا بوده و امروزه نیز از محبوبیت خاصی در ایران برخوردار است.

بیمه بدنه پرشیا

در باب طراحی داخلی این خودرو لازم به ذکر است که به جز مدل های جدید آن، تمامی مدل های قدیمی همان بدنه پژو 405 را دارا هستند و از همان پلاستیک خشک در طراحی آن استفاده شده است. یکی از معایب پژو پرشیا یا همان پژو پارس، قیمت بالای قطعات آن است که هزینه نگهداری از آن را افزایش می دهد. به تازگی نیز شرکت ایران خودرو برای طرح های جدید این خودرو داشبورد جدیدی با تغییرات عمده ای ارائه کرده است. این داشبورد به نام داشبورد سوناتایی شناخته می شود و بسیاری از خریداران نیز از آن استقبال کرده اند.

تمامی مدل هایی که از این خودرو تولید شده است عبارتند از :

پژو پارس سال

پژو پارس دو گانه سوز

پژو پارس  LX

پژو پارس  ELX

همان طور که گفته شد، قیمت بالای قطعات همواره یکی از دغدغه های اصلی دارندگان خودرو پرشیا است. به همین علت خرید بیمه بدنه پرشیا از اهمیت ویژه ای برخوردار ست. اگر شما هم پژو پارس یا پرشیا دارید، حتما به فکر خرید بیمه بدنه پرشیا باشید.

قیمت بیمه بدنه پرشیا

قیمت بیمه بدنه پرشیا بر اساس سال ساخت و دیگر فاکتورهای قیمت گذاری بیمه بدنه از 300 هزار تومان تا 1 میلیون 500 هزار تومان محاسبه می شود. البته با انتخاب شرکت بیمه ای متناسب با شرایط تان امکان دارد که تا نزدیک به %80 تخفیف بگیرید. بطور مثال قیمت بیمه بدنه پژو پارس مدل 97 مبلغی در حدود 800 هزارتومان خواهد شد که شما می توانید این بیمه نامه را با تخفیف بیمه ماهان با مبلغ 700 هزار تومان خریداری نمایید. همچنین کارشناسی بیمه بدنه در تمامی روزهای هفته حتی در جمعه ها نیز انجام می شود.

خرید بیمه بدنه

بیمه شخص ثالث پرشیا

بیمه شخص ثالث پرشیا نیز مانند بیمه شخص ثالث دیگر خودروها و بر اساس شرایط عمومی مصوب بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران محاسبه می شود. به بیان دیگر تفاوت قیمت معناداری بین قیمت بیمه شخص ثالث پرشیا و سایر خودروها وجود ندارد.

برای مثال قیمت بیمه شخص ثالث پژو پارس مدل 1397 با شرایط و پوشش های زیر

       مدت بیمه نامه : یک ساله

      پوشش مالی : پوشش 9 میلیون تومانی با سقف پوشش : 90,000,000 ریال

       پوشش جانی : پوشش 360 میلیون تومانی با سقف پوشش : 3,600,000,000 ریال

       پوشش راننده : پوشش 270 میلیون تومانی با سقف پوشش : 2,700,000,000 ریال

       سنوات تخفیف عدم خسارت ثالث امسال : 1 سال (%5 تخفیف)

       سنوات تخفیف عدم خسارت سرنشین امسال : 1 سال (%5 تخفیف)

مبلغی حدود 18,154,386 ریال می باشد.

حق بیمه پژو پارس

برای خرید بیمه شخص ثالث کلیک کنید.

قیمت بیمه شخص ثالث پرشیا

قیمت بیمه شخص ثالث به معیار های متفاوتی بستگی دارد که از مهم ترین آنها می توان به تعرفه بیمه مرکزی، سال ساخت و تاریخ انقضای بیمه نامه اشاره کرد. با این حال با توجه به تخفیفاتی که بیمه مرکزی مجاز اعلام کرده است؛ می توان با مقایسه شرکت های بیمه ای مختلف و خدمات آنها، بهترین خدمات را در ازای مناسب ترین قیمت انتخاب نمود.

کد تخفیف ویژه پرشیا

[alert type=”info”]شما در فروشگاه اینترنتی بیمه ماهان می توانید قیمت های شرکت های بیمه مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید، پوشش های آنها را بسنجید و با توجه به نیاز خود بهترین آنها را خریداری کنید. کاربران گرامی همواره می توانند علاوه بر مراجعه به وب سایت با شماره های 88699086 تماس بگیرند و بیمه نامه خود را غیر حضوری خریداری نمایند.[/alert]
می توانید بیمه نامه های آنلاین و یا تلفنی را درب منزل و یا محل کار خود به صورت رایگان دریافت نمایید. بیمه شخص ثالث در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان به صورت نقد و اقساط فروخته می شود و کاربران ماهان همواره می توانند حتی در روزهای پنجشنبه و جمعه بیمه نامه خود را تهیه نمایند.