بیمه پاسارگاد | همه ی آنچه درباره بیمه پاسارگاد نیاز دارید بدانید

بیمه پاسارگاد

بیمه پاسارگاد | همه ی آنچه درباره بیمه پاسارگاد نیاز دارید بدانید

شرکت بیمه و انتخاب برترین بیمه گزار، نقش موثر و مفیدی در به حداقل رساندن خسارت ها دارد. شرکت بیمه پاسارگاد یکی از برترین شرکت های بیمه موجود در کشور است.

 

شرکت بیمه پاسارگاد

شرکت بزرگ بیمه پاسارگاد بر اساس کیفیت خدمات و میزان پوشش دهی بالا به بیمه شدگان، طبق نظر بیمه مرکزی در رده برترین شرکت های بیمه در ایران قرار دارد. بیمه پاسارگاد با هدف ارائه خدمات بیمه ای در سال 1385 با سرمایه اولیه 450 میلیارد ریال تاسیس شد. این شرکت بیمه با عنوان شرکت سهامی عام در بیمه مرکزی به ثبت رسیده است. میزان سرمایه شرکت پاسارگاد در سال 1394 با توافق صاحبان سهام به میزان بیش از 4 میلیارد ریال افزایش پیدا کرد. امروزه بیمه پاسارگاد با ارائه برترین خدمات بیمه و با بالاترین کیفیت موجود در پرداخت سریع خسارت ها یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت های بیمه در کشور است.

خرید اینترنتی بیمه

افتخارات و گسترش شعبات بیمه برتر پاسارگاد

با توجه به رویکرد و خدمات نوین و برتر در بیمه پاسارگاد این شرکت بیمه در سال های 1386 و 1388 به انتخاب بیمه مرکزی ایران به عنوان برترین شرکت بیمه ایرانی برگزیده شد. تیم مجرب و متخصص بیمه معتبر پاسارگاد کلیه امور بیمه شدگان را با دقیق ترین و بهترین خدمات انجام می دهد. رشد سریع بیمه نوین پاسارگاد موجب شده تا در سال های 1390 و 1392 از سوی سازمان مدیریت صنعتی برگزیده شود. گسترش شعبات بیمه نوین پاسارگاد در قالب 76 موسسه، 15 منطقه مدیریتی فعال، 2200 نمایندگی و بیش از 8000 نماینده فروش بیمه موجب شده تا این شرکت بیمه به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های بیمه ای کشور قرار بگیرد.

تلفن بیمه پاسارگاد

رویکرد ها و خدمات بیمه پاسارگاد

از جمله برترین خدمات و رویکرد های نوین شرکت بیمه پاسارگاد موارد زیر است:

  انجام کلیه امور بیمه ای از قبیل بیمه اشخاص حقیقی و حقوقی مطابق با استاندارد های بیمه مرکزی ایران

  برخورد جدی با کلیه تخلفات موجود در خرید و فروش بیمه

  تعهد و پایبندی به کلیه مفاد ذکر شده در قرارداد های بیمه

  پرداخت به موقع و سریع و حمایت همه جانبه از مشتریان

  قبول پوشش دهی بیمه در مواردی که ریسک وقوع خسارت های سنگین وجود دارد

  ارائه و عرضه بیمه نامه های نوین با توجه به نیاز جامعه و مشتری

  سازماندهی نمایندگی و سازمان های فروش بیمه پاسارگاد در سراسر کشور

  اعطای بیمه های عمر، درمان و پس انداز

  اعطای بیمه آتش سوزی، بیمه مسئولیت، بیمه مهندسی و بیمه انرژی

  اعطای بیمه شخص ثالث، بدنه خودرو و راننده ،مسافرتی، حمل بار و…

بیمه برتر پاسارگاد تمامی اقدامات مربوط به پوشش دهی مشتریان خود را در سریع ترین زمان و با برترین کیفیت به مشتریان خود عرضه می کند. بیمه نوین پاسارگاد به جهت رشد اقتصاد ملی، سرمایه شرکت را در چرخه اقتصاد کشور به کار گرفته است. بیمه پاسارگاد به عنوان یکی از برترین و بزرگ ترین سازمان های بیمه گر در ایران، کلیه خسارت های مربوط به ضرر و زیان های مالی و جانی را برای شهروندان، صاحبان کسب و کار و… به انجام می رساند.

 

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Scroll to Top