عجیب اما واقعی ؛ استعلام نرخ و قیمت بیمه شخص ثالث به صورت اینترنتی

عجیب اما واقعی ؛ استعلام نرخ و قیمت بیمه شخص ثالث به صورت اینترنتی

استعلام اینترنتی نرخ بیمه شخص ثالث

بیمه شخص ثالث، بیمه ای برای جبران خسارت های جانی و مالی حوادث خودرو است. این نوع از بیمه مسئولیت، در ایران اجباری محسوب می شود. در زمینه بیمه شخص ثالث شرکت های مختلفی برای انتخاب وجود دارد؛ با انتخاب هر شرکت بیمه ای، خدمات ویژه ای به شما ارائه می شود. قیمت های بیمه شخص ثالث بر اساس فاکتور های عمومی و  تخفیفات اختصاصی شرکت ها متفاوت است.در این مقاله قصد داریم تا اطلاعات بیشتری را در مورد استعلام نرخ بیمه شخص ثالث در اینترنت برای شما ارائه نماییم. با دنیال کرد این نوشتار می توانید در صورت نیاز به راحتی استعلام کنید و خریدتان را انجام دهید.

برای خرید بیمه شخص ثالث کلیک کنید.

هزینه بیمه شخص ثالث

شرکت های بیمه ای مختلف با توجه به نوع خدمات ارائه شده در بیمه های شخص ثالث و همچنین تخفیف هایی که خود به مشتریان می دهند، قیمت های متفاوتی را برای فروش این نوع از بیمه دارند. راه های مختلفی برای اینکه بتوانید با بهترین و مناسب ترین قیمت برای خودرو خود بیمه شخص ثالث تهیه کنید، وجود دارد. استعلام حضوری، تلفنی و اینترنتی متداول ترین راه های استعلام نرخ بیمه شخص ثالث هستند. اما بهترین راهکار برای استعلام نرخ بیمه شخص ثالث، استعلام اینترنتی و مقایسه همزمان چندین شرکت بیمه ای است. استعلام نرخ بیمه شخص ثالث به صورت اینترنتی از طریق کامپیوتر و یا حتی گوشی تلفن همراه، در کمترین زمان و در هر ساعتی از شبانه روز انجام پذیر است.

خرید بیمه شخص ثالث

نحوه استعلام نرخ بیمه شخص ثالث در اینترنت

برای استعلام نرخ بیمه شخص ثالث ارائه شده توسط شرکت های بیمه ای مختلف، می توانید به وبسایت های مجاز فروش آنلاین بیمه مراجعه کنید. بر روی گزینه بیمه شخص ثالث کلیک نمایید. سپس مشخصات خودرو را که در ادامه به آنها اشاره شده را وارد کنید.

 

عجیب اما واقعی ؛ استعلام نرخ و قیمت بیمه شخص ثالث به صورت اینترنتی۱-نوع خودرو

در ابتدا شما می بایست نوع خودرو خود را با توجه به خودروهای موجود انتخاب نمایید.

۲- عجیب اما واقعی ؛ استعلام نرخ و قیمت بیمه شخص ثالث به صورت اینترنتیسال ساخت

سال ساخت خودرو مورد بیمه را به دقت وارد کنید.

۳-حراج تخفیف عدم خسارت

تعداد سال های تخفیف عدم خسارت مندرج در بیمه نامه پیشین را انتخاب نمایید.

۴-عجیب اما واقعی ؛ استعلام نرخ و قیمت بیمه شخص ثالث به صورت اینترنتی تاریخ پایان بیمه نامه

تاریخ انقضای مندرج بر روی آخرین بیمه نامه خود را وارد کنید.

عجیب اما واقعی ؛ استعلام نرخ و قیمت بیمه شخص ثالث به صورت اینترنتی  ۵-میزان پوشش مالی

میزان خسارت مالی، جانی و خسارت سرنشین را نیز وارد نمایید.

 

پس از کامل شدن این اطلاعات، روی گزینه جستجو کلیک کنید و منتظر استعلام نرخ بیمه شخص ثالث خودروتان از شرکت های مختلف باشید.

در این مرحله شما می توانید قیمت هایی که شرکت های بیمه ای مختلف برای بیمه شخص ثالث خودرو شما در شرایط برابر از شما طلب می کنند را ببینید. حال قادر به انتخاب بر اساس لیست قیمت شرکت های مختلف هستید.

 

[alert type=”success”]با استعلام نرخ بیمه شخص ثالث در فروشگاه آنلاین بیمه ماهان، شما به راحتی می توانید بهترین قیمت برای بیمه شخص ثالث خودرو خود را بیابید. آن را خریداری کنید و در محل مورد نظرتان تحویل بگیرد. خرید بیمه شخص ثالث از فروشگاه آنلاین بیمه ماهان به دلیل تخفیف های ویژه ای که این سایت برای مشتریان خود ارائه می کند، بسیار مقرون به صرفه و لذت بخش است.[/alert]

 

عضویت در خبرنامه

کمپین شغل من خانه داریست
مانا کبیری

مانا کبیری

یه کارشناس جهانگردی که انقدر کتاب خونده تبدیل به کارشناس محتوا شده. علاقه مند به حوزه بیمه و در عین حال استارآپ که نتیجه اش میشه بیمه ماهان.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید آنلاین بیمه تکمیلیبیمه مسافرتیبیمه بدنه خودرو در کمتر از ۵ دقیقه

بازگشت به بالای صفحه